Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

Tamam Abla Kolay gelsinn bebishi de öpüyomm :) Bu gece rüyamda bende bebish gördüm yaa simdi aklima geldii bi kiz cocuguydu hep benim kucagimdaydi hayirdir Insallah :))
Görüsürüz ablam

kiz kizgin haber derler.hayra yor hayir olsun.

merhaba kızlar misafirler gitti spor yaptım hemen size geldim bugününm hiç kaçamaksız geçti diye bilirim bir ısırık tulumba tatlısını saymasak geri atcaktım ama kıyamadım
sabah 1 elma
kahvaltı iki dilim 2 kızarmış tb ekmeği peynir zeytin domates salatalık maydonoz
öğlen
az kereviz.1 kaşık kısır yoğurt ve salata
akşam.yemek yapadım kendime malesef kuru fasulye yedim 1 salatalık az yoğurt bunlarda ayak üstü oldu malesef
1 saat yürüyüş 1.5 litre su 2 fincan yeşilçay bakalım 2gndür tartıya bakmadım benim bozuk tartım ne dicek bana

duyum sen neler yaptım menü yaz bakıyım :) ay günelr geçse 3 ay sonraya gelse biz bir 10 kilo vermiş olsak:KK1:

selam kizlar.rapor veriyorum hersey yolunda diet falan gayet düzenli.istikrarliyim.ama dün gece ve bu gece beni aclik krizi tutuyor.kendimi inanilmaz zorlanarak frenliyorum.dolaba dalip allah ne verdiyse duyum ne aldiysa mideye indiresim var.icim siyriliyor. inanilmaz aclik krizine giriyorum.dogum sancisi gibi bir geliyor bir gidiyor...bugünde 45 dak.yürüdüm.bol su ictim. görünürde hersey yolunda ama acim ac:KK43:

merhaba kızlar misafirler gitti spor yaptım hemen size geldim bugününm hiç kaçamaksız geçti diye bilirim bir ısırık tulumba tatlısını saymasak geri atcaktım ama kıyamadım
sabah 1 elma
kahvaltı iki dilim 2 kızarmış tb ekmeği peynir zeytin domates salatalık maydonoz
öğlen
akşam.yemek yapadım kendime malesef kuru fasulye yedim 1 salatalık az yoğurt bunlarda ayak üstü oldu malesef
1 saat yürüyüş 1.5 litre su 2 fincan yeşilçay bakalım 2gndür tartıya bakmadım benim bozuk tartım ne dicek bana

duyum sen neler yaptım menü yaz bakıyım :) ay günelr geçse 3 ay sonraya gelse biz bir 10 kilo vermiş olsak:KK1:

menuler super ( ben bır ara cıgneyıp agzımdan cıkarıyorum ))))9
ben yazamıyorum lakın toplantıda bıle arada acıp sızlere bakıyorum ve motıve oluyorum
bu aksam saat 9 da herkes cok acıkmıstı
bede netı actım sızlere baktım ve ınanın yıyecektım vazgectım kusura bakmayın ben aksam yemek yemıyorum dedım
sonrada saat 22 00 da cıktım zaxten
eve sımdı geldım bır avuc leblebı ıkı bardak ayran ıctım

oglen bır kase nohut ve corba ıcmıstım ayak ustu
ısler yogunlasınca maalesef ayak ustuler cogaldı
yarın sabah kahvaltıda gorusme var yerım ama sanırım yada evden bırseyler yer cıkarım o zaman daha az yıyorum
tavsıye ederım
brı yere cıkmadan oncede ya corba ıcıyorum yada ıkı uc kasık az bısı :)))

selam kizlar.rapor veriyorum hersey yolunda diet falan gayet düzenli.istikrarliyim.ama dün gece ve bu gece beni aclik krizi tutuyor.kendimi inanilmaz zorlanarak frenliyorum.dolaba dalip allah ne verdiyse duyum ne aldiysa mideye indiresim var.icim siyriliyor. inanilmaz aclik krizine giriyorum.dogum sancisi gibi bir geliyor bir gidiyor...bugünde 45 dak.yürüdüm.bol su ictim. görünürde hersey yolunda ama acim ac:KK43:

canım benım ben aclık kırızınde beyaz leblebı ve ayran ıcıyorum dene :Ç)
aksam yatmadan sut ıcınce de mıdem doluyo ya ıyı gelıyo :)))

selam eylülse.ideal kilona gelmis biri olarak arada kücük kacamaklarin bence bir sakincasi olmaz.ama arada:) isi aliskanliga cerirsen senin actigin bu sayfanin adi degisir nasil 40 kilo geri aldim olur.aman aman allah korusun.o kabuslari yeniden yasamak isteyecegini hic sanmiyorum...

allah gostermesın :))) dedıgım gıbı ayda bır
gecen ay 16 sında yemıstım bır sınav oncesıydı:))) tarıh ı nedenle :))))

bugun sayenızde aksam yemegınden yırttım .))))
opuyorum sızı mukemmelsınız ve ben tikkat edersen hala 65 ı goremedım :KK43:(((

slm kızlar ben de bir süredir giremedim.evle ilgili işlerim var taşınıcam nasipse 15/20 güne kadar.
diyete gelince fena sayılmaz ama kaçamaklarım oluyor maalesef:KK17:napiyim yoksa yapamıyorum:KK17:
işin kötüsü 87,5le diyete başlamıştım 5 ekimde 20 gün kadar devam ettim 2 kilo vermiştim.sonra bir bunalım işten çıkarıldım falan okuyanlar bilir dieti ve kendimi salmıştım:KK17:o verdiğim 2 kilo bana 2.5 kilo olarak geri dönmüş maalesef:2:
yani şu an 88 kilo ile diyete devam 8 mart doğum günüm o güne kadar hedefim 72 kilo olmak umarım başarırım.14 kiloyu veririm değilmi 4 ayda hadi bana gaz verin azıcık:KK53:
öptüm sizi:KK54:

slm kızlar ben de bir süredir giremedim.evle ilgili işlerim var taşınıcam nasipse 15/20 güne kadar.
diyete gelince fena sayılmaz ama kaçamaklarım oluyor maalesef:KK17:napiyim yoksa yapamıyorum:KK17:
işin kötüsü 87,5le diyete başlamıştım 5 ekimde 20 gün kadar devam ettim 2 kilo vermiştim.sonra bir bunalım işten çıkarıldım falan okuyanlar bilir dieti ve kendimi salmıştım:KK17:o verdiğim 2 kilo bana 2.5 kilo olarak geri dönmüş maalesef:2:
yani şu an 88 kilo ile diyete devam 8 mart doğum günüm o güne kadar hedefim 72 kilo olmak umarım başarırım.14 kiloyu veririm değilmi 4 ayda hadi bana gaz verin azıcık:KK53:
öptüm sizi:KK54:

neden veremiyesin canim.4 ay az bir süre degil.üstelikte ayda 4 kilo falan oda cok normal ve rahat verilir.bu bunalimlar bizi mahvediyor valla. bak benim düstügüm hata düsme.bende tasinacagim zaman : aman cok is var cok enerjiye ihtiyacim var..yiyeyim nasilsa cok calisiyorum veririm deme..dikkatli ol.beynin oynadigi bir oyun bu

allah gostermesın :))) dedıgım gıbı ayda bır
gecen ay 16 sında yemıstım bır sınav oncesıydı:))) tarıh ı nedenle :))))

bugun sayenızde aksam yemegınden yırttım .))))
opuyorum sızı mukemmelsınız ve ben tikkat edersen hala 65 ı goremedım :KK43:(((
görürsün görürsün merak etme.hepimiz görecegiz allahin izniyle

sabah 1 elma
öğlen

kiz s.d. agzindan bal akiyor..10 kilolar falan kulaga ne hos geliyor degilmi.bazen keske sihirli güclerim olsa diyorum...:)

s.d bugun tartilmis olman lazimdi.kac kilosun kiz ne kadar verebildin.
ben tartildim tam 82.4 yani iki kilo iki haftada.aslinda memnunum ama icin icinde canimi sikiyor.daha fazla olabilirdi diyorum.kiz ben bu dieti bes sene önce yapsam en az bes kilo vermis olurdum...yaslaniyormuyuz ne..meteboplizma yavasliyor gibi ha ne dersin:) aslinda birazda popoyu kaldirip hareket etseydim belkide o sonucu alirdim.bu haftada öyle deneyecegim bakalim ne olacak.

canım montingac diyetinde 5 günüm bitti tartı günü diye tartıldım tartımdabozuk zaten 1 kilo kadar gitmiş 97-98 arasıydım tam net 97 di çıkıyorum daha 1 hafta 15 gün tartılmıcam hepimizi tebrik ediyorum daha nice 1-2 kilolara başarıcazda buna inanıyorum bizim ne yimiz eksik bekle bizi 38-40 beden ciciler :KK23:

kiz s.d. agzindan bal akiyor..10 kilolar falan kulaga ne hos geliyor degilmi.bazen keske sihirli güclerim olsa diyorum...:)

sorma bütün tombul hatunları zayıflatırdım :KK1: canım hergün birbirimiz motive edelim güzel sözlerler tamammı

eylülse canım nasıl bulunuyon benim azmimi :KK3:

Selam ablalarimm nasilsinizz :) ben geldimmmmm :))
aksam giremedim hic sinavim vardi bugun deli divane calistim aksam :) vee sabah tartildim okula gitmeden 1,2 kg vermisimm 4 gün icerisinde :))
BIraz dinlenimm meyvelerimi yiyimm spor salonuna gitcemm sinav stresimi atmaya :))

aksam giremedim hic sinavim vardi bugun deli divane calistim aksam :) vee sabah tartildim okula gitmeden 1,2 kg vermisimm 4 gün icerisinde :))
BIraz dinlenimm meyvelerimi yiyimm spor salonuna gitcemm sinav stresimi atmaya :))

afferim kiz sana...azim yerinde yani.hadi bakalim. bende bu gün harelete basladim. 25 dk.bisiklet sürdim ve ara vermeden 15 dak.da yürüdüm.birsey degil gibi görünüyor ama benim icin cok sey valla.o bisikleti bile süremezdimde. tv actim.bugün ne giysem varya onu izledim.allahim o ne incecik kizlar cok cici kiyafetler..biraz motive oldum farketmeden:)

afferim kiz sana...azim yerinde yani.hadi bakalim. bende bu gün harelete basladim. 25 dk.bisiklet sürdim ve ara vermeden 15 dak.da yürüdüm.birsey degil gibi görünüyor ama benim icin cok sey valla.o bisikleti bile süremezdimde. tv actim.bugün ne giysem varya onu izledim.allahim o ne incecik kizlar cok cici kiyafetler..biraz motive oldum farketmeden:)

:)) Abla ya o giydikleri kiyafetleri hic begenmiyom bi türlü yaa :)) ah ah o figur bende olcakdidaaa neler giycekdim :)))
Ne demek bisey degil gibi görünüyor her hareket harekettir birden baslayip 5 saat kosu yapcak halimiz yok ya :))) yavas yavas baslicaz

kiz sevdali simdi eve geldim.herif aksam gezmesine cikti..benimde canim sikildi.yesil cay bitmis o bahaneyle disari cikayim dedim.tabi araba her zaman oldugu gibi herifte olunca is ayaklara düstü.25 dk.carsiya gidis 25 de dönüs.birda kauflantta 20 dk kadar dolastim ama onu saymiyorum cok yavastim cünkü. yaklasik 50 dk yürüdüm aksam aksam:) sanirim gene inatlastim kendimle. dietteki inadim sporada yansimis gibi.bakalim bu haftayi hareketli gecirirsem gerisi gelecek.bu durumda iki haftada 4 kilo vermeliyim. devreye günlük kesin bir saatlik hareket giriyor cünkü.yanisirada diet..zamana ihtiyacimiz var ...
zaman sadece birazcik zaman
gecici bu öfke bu hirs bu intikam
acilarimiz tarih kadar eski
nefes alip vermek misali olagan (simdide duyumcasi:

zaman sadece birazcik zaman
gecici bu istah bu aclik bu kriz inan
acliklarimiz 40 günlük gibi eski
38 benden giymek misali olagan

nhaaa haaa haaa aclik kafama vurdu gene krizdeyiiiiimmmmmmmmm tatlilar kebabplar mazlumu cagirin bana mazluuuuuuuuuuuuum

kiz sevdali simdi eve geldim.herif aksam gezmesine cikti..benimde canim sikildi.yesil cay bitmis o bahaneyle disari cikayim dedim.tabi araba her zaman oldugu gibi herifte olunca is ayaklara düstü.25 dk.carsiya gidis 25 de dönüs.birda kauflantta 20 dk kadar dolastim ama onu saymiyorum cok yavastim cünkü. Yaklasik 50 dk yürüdüm aksam aksam:) sanirim gene inatlastim kendimle. Dietteki inadim sporada yansimis gibi.bakalim bu haftayi hareketli gecirirsem gerisi gelecek.bu durumda iki haftada 4 kilo vermeliyim. Devreye günlük kesin bir saatlik hareket giriyor cünkü.yanisirada diet..zamana ihtiyacimiz var ...
Zaman sadece birazcik zaman
gecici bu öfke bu hirs bu intikam
acilarimiz tarih kadar eski
nefes alip vermek misali olagan (simdide duyumcasi:

Zaman sadece birazcik zaman
gecici bu istah bu aclik bu kriz inan
acliklarimiz 40 günlük gibi eski
38 benden giymek misali olagan

nhaaa haaa haaa aclik kafama vurdu gene krizdeyiiiiimmmmmmmmm tatlilar kebabplar mazlumu cagirin bana mazluuuuuuuuuuuuum

süpersin canım :KK9: Ama ne tatlısı ne kebabı çık onlardan zaralı ee şeyelr onlar çıldırmış olmalısın duymuyum bidaha:KK52:

süpersin canım :KK9: Ama ne tatlısı ne kebabı çık onlardan zaralı ee şeyelr onlar çıldırmış olmalısın duymuyum bidaha:KK52:
öhööm ya ben demedim o dedi:) ben yazmadim o yazdi...burasi neresi ben kimim..(bilmezlige yatmak s.d. den firca yemekten iyidir:))
neyi s.d. cim ben bir sey yazmadim..ne kebabi be tatlisii aaaa cok ayip ben öyle seyler düsünürmüyüm..ben oburmuyum sismanmiyim...istahlimiyim..insanmiyim..ay pardon cok abarttim galiba:)))

:))))) Duyum abla harikasinn hic gülesim yokdu :)))
Burasi neresiii duyumm abla kimmm duyum abla hic tatli matli severmi NASLAAAAAAA :KK70:
Biz severmiyiz hic tatli Aaaaaa tatli kim biz kim yav :KK70:
Ne güzel yapmissin duyum abla gezmekle valla heraksam sen o kauflanda git bence :)))

sorma bütün tombul hatunları zayıflatırdım :KK1: canım hergün birbirimiz motive edelim güzel sözlerler tamammı

eylülse canım nasıl bulunuyon benim azmimi :KK3:

canlarım benım azmınıze cıdden hayranım :)
ınanın ben bugun eve geldım ancak sımdı oturabıldım
aılem yoktu bılıyosunuz bu gece gelecekler cok sukur
ev ve ıs cok zor
mazlum bende sekreterlık yapmak ıstıyorum artııııııııııııkkkkkkkkkkk:)

menulerı goremıyorum kıslarrrr

sabah kahvaltı
haslanmıs yumurta
ıkı zeytın
bı bardak sut
yarım dılım ekmek

saat 10 30
bır pogaca
cay

saat 16
mantar
hukar begendı yarım prosıyon
ayva tatlısı ( buro acılısı verdık kutlama yemegı olsun o kadar dı mı )))

saat 19 kahve
saat 22 30
bıtkı cayı ve beyaz leblebı

keske seın yerınde olaydım ahhh ahhhh osledım sınav sıtres atmaları:)))

tebrıkler kılolar da gıtmeyebaslamıs ohhh darısı basıma arkidislerrrr durtun benı bırassss:))))

X