Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

:))))) Duyum abla harikasinn hic gülesim yokdu :)))
Burasi neresiii duyumm abla kimmm duyum abla hic tatli matli severmi NASLAAAAAAA :KK70:
Biz severmiyiz hic tatli Aaaaaa tatli kim biz kim yav :KK70:
Ne güzel yapmissin duyum abla gezmekle valla heraksam sen o kauflanda git bence :)))
kiz tatli tatli deyip durma s.d. döver karismam..ne tatlisi..birseyi 40 kere söyleyince gercek olurmus..kirk olmadimi kiz daha..tatli tatli tatli...
ay bana bir haller oluyor gene..mazluuuuuuuuuuum gözü kör olmayasica nereye gittim gel dövücem...
s.d. ben demedim o dedi..aha bu sevdalim dedi..sevdali iste ne dedigini bilmiyor..akilbastan gitmis..tatli falan..:)))

ay ben demedim o dedi deyince aklima birsey geldi.gecenlerde you tube de bir cocuk vardi acayip sirin.bir bakin ona : babam dedi ben demedim yazin.5 yaslarinda bir oglan cocugu.babasi ingilizce sayi saydiriyor.altiya geldiginde babasi küfür ediyor saniyor.ay kizlar mutlaka bakin ypok böyle birsey

Merhaba Eylul ve de arkadaslar
Ben de buranin mudavimlerindendim ama tasinma ve isim nedeniyle uzak kaldim:KK43: tekrar menu vermeye baslayacagim ins.
Sabah : 1 fincan kahve
2 kucuk dilim borek
peynir
ARA
Badem leblebi cay
Ikindi
1 tabak taze fasulye
iki kasik pilav
bir kasik haslanmis tavuk
Aksam yemiyorum,belki yine kahve veya cay icerim...bu arada cok yoruluyorum yurume bandi var evde en son iki gun once yururdum,hic halim kalmiyor eve gelince..
Kizlar sabah kalktiginiz zaman ilik su iciyor musnuz? ben bir ara denedim sonra biraktim..
Yazmayi unuttum arada kucuk hurmalarda yedim,

Ben de buranin mudavimlerindendim ama tasinma ve isim nedeniyle uzak kaldim:KK43: tekrar menu vermeye baslayacagim ins.
2 kucuk dilim borek
peynir
ARA
Badem leblebi cay
Ikindi
1 tabak taze fasulye
iki kasik pilav
Aksam yemiyorum,belki yine kahve veya cay icerim...bu arada cok yoruluyorum yurume bandi var evde en son iki gun once yururdum,hic halim kalmiyor eve gelince..
Kizlar sabah kalktiginiz zaman ilik su iciyor musnuz? ben bir ara denedim sonra biraktim..

selam derya.maasallah kahvaltin adami kiskandiracak kaloride:) börekler falan. benim en sevdigim omlet onu bile yemiyorum iki haftadir.badem leblebi:) aslinda cok saglikli ama bademde yüksek derece kalori var.ara ögün olarak iyi ama ben korkumdan daha badem falan yiyemiyorum..arada denk gelirse kahvaltida ceviz yerdim.iki haftadir oda yok..sana anlatirken farkediyorum ben ne kadar kesmisim bogazimi ya.karsiligindada haftada bir kilo..neyse nasilsa spora basladim insallah hizlanacak. yanliz kahve konusunda dikkat etmelisin.malum hem selülit yapiyor hemde saglikli degil.biliyormusun sigara ve ilac gibi yoruyarmus cigeri.karacigerin onu vucuttan atmasi zaman aliyormus ben söyleyenlerin yalancisiyim_:KK66:

dünün raporunu veriyorum.
kahvalti:yok
ama niye yok bir sorun hele sorun sorun:) bu benim koca varya dün izinliydi sözde.sabah bana dedi seni corbaciya götüreyim bu sabah.oh oh dedim kahvalti faslindan kurtuluyorum bir günde olsa.baliklama hemen kabul ettim.ufakligi giydirdim tak bir telefim..patronubir iki saatlik is var demezmi..bizimki kuzu kuzu gitti.ama kahvalti yapma beraber yeriz..bekleki herif gelsin..saat oldu 12 bekleki gelsin.kizi yedirip beklemeye devam.tabii benim koca gövdem acliga dayanamadi ve bir elma yedim.saat oldu 12.30 adamdan ses yok kizi öyle uykusuna yatirdim ve caresiz bir dilim kepek ekmegi ve bir dilim tavuk dösünden salami (ki sadece 20 kaloriydi)bir cirpida indirdim mideye.ama kesmedi tabi icecegim corbanin hayaliyle beklemeye devam.saat oldu 2 .cocuklar okuldan geldi.yemeklerini yedi..bende sabirsizlik diz boyu.bari dedim calistigi yere dogru yürüyeyim..hic degilse hareket olur..uzun lafin kisasi saat 3 tü bizim herif beni corbaciya götürdü:)
zavalli ben birden yemeyeyim diye bir tascorbayi yarim saatte ictim.ekmeksiz taki..esimdede hic istah yoktu canim iki dürüm corba bandira bandira yedigi ekmekler..._))
saat oldu 4.evdeyiz.esim gezmeye cikti.karnim doydu aksam yemegi yiyemedim.saat aksam 10 beni gene krizler basti.midem bir yandan bagiriyor..ruhum bir yandan..yok dedim bu böyle olmayacak bari biraz spor yapayim gecsin.bu arada bir elmayi cekirdeklerini bile birakmamak sartiyla yedim:)aclik adama neler yaptiriyor görüyorsunuz degilmi....
dünün raporunu yeniden veriyorum:))
kahvalti+ögle+aksam: bir dilim ekmek´bir dilim salam 2 elma bir kase buz gibi corba:))

bu arada benim ac kalmama sebek olan cok sevgilii kocacim aksam annesi gilden beni aradi..yemek yiyorum icliköfte´balik´,lahmacun yarasin koca göbegine ne diiim:KK43:

Selamlarrr :)
Duyum abla yaa senin esinde cok gicik biriymis :))) icli köfteler felan gelde canin cekmesin simdi :))
Bende hafta sonlari bäckereida calisiyom Allahh o dadlilar gözüme bi güzel göründü bugun :) okadar canim cekdiki bi ara tam yicekdimmmm geri dedim bugüne kadar yedinde NOLDU ? Hemencik birakdim geriii :)))

selam derya.maasallah kahvaltin adami kiskandiracak kaloride:) börekler falan. benim en sevdigim omlet onu bile yemiyorum iki haftadir.badem leblebi:) aslinda cok saglikli ama bademde yüksek derece kalori var.ara ögün olarak iyi ama ben korkumdan daha badem falan yiyemiyorum..arada denk gelirse kahvaltida ceviz yerdim.iki haftadir oda yok..sana anlatirken farkediyorum ben ne kadar kesmisim bogazimi ya.karsiligindada haftada bir kilo..neyse nasilsa spora basladim insallah hizlanacak. yanliz kahve konusunda dikkat etmelisin.malum hem selülit yapiyor hemde saglikli degil.biliyormusun sigara ve ilac gibi yoruyarmus cigeri.karacigerin onu vucuttan atmasi zaman aliyormus ben söyleyenlerin yalancisiyim_:KK66:

bol su ıcılıyorsa gunde bır fıncan kahve lazım arkadaslar
cok kahve ıcenler ıcın o :) bırde su ıcmeyenler :)
canım benm cevızı bırakmayın beyne cok faydalı
kılo vermeyede ozellıukle peynırle tuketılmelı
bende bugun yıne alım cevıze basladım

sabah kahvaltı
bır haslanmıs yumurta
yarım domates
sut
8 30 yuzme

11 annemlerle kahvaltı ( sımarık ıkıncı kahvaltı ))))

15 arkadaslarla toplandık ıkı dılım borek ıkı kasık barbunya ıkı kasık makarna yogurtlu cay

aksam corba
yogurt kıvu

2 kucuk dilim borek
peynir
ARA
Badem leblebi cay
Ikindi
1 tabak taze fasulye
iki kasik pilav

oy oy oy hosgelın yaww:))) aksam kahve ıcmek uykunu kacırmıyor mu ya??

Selamlarrr :)
Duyum abla yaa senin esinde cok gicik biriymis :))) icli köfteler felan gelde canin cekmesin simdi :))
Bende hafta sonlari bäckereida calisiyom Allahh o dadlilar gözüme bi güzel göründü bugun :) okadar canim cekdiki bi ara tam yicekdimmmm geri dedim bugüne kadar yedinde NOLDU ? Hemencik birakdim geriii :)))
aferim kiz sana..eee duyumun bacisida böyle olmali zaten:) bende bu gün agir sinavlardan gectim ama ablanla gurur duymalisin.inadim inat.

aferim kiz sana..eee duyumun bacisida böyle olmali zaten:) bende bu gün agir sinavlardan gectim ama ablanla gurur duymalisin.inadim inat.

:)) Bende ablamla gurur duyuyorum tabiki :)) Inadimiz inat bize bu yakisir :))) Bugun icli köfte dedik durduk babanneme gittim bugun icli köfte yapmis oda dayanamadim 2 dene yuttumm :)))

valla tatlı falan duymuyum he :) bu arada sevdalı sen hiç menünün yazmıyon bakıyorumda duyum sendede ayrıntı yok

Kızlar montide 1 haftamı bitirdim şükür benim için hiç kaçamaksız(tadımlıklar oldu 2-3 kez ama oda iyi mucize) bir hafta hayal gibi geçti ben gerçekten başarcam sanırım bu işi :)

7.günüm yani bugünkü menüm.
Kalkınca 1 adet portakaldan meyve suyu
kahvaltı:2 dilim kızarmış tb ekmeğinden tost zeytin ezmesi salatalık
öğlen :et sotem kalmıştım akşamdan yarım tabak kadar .salata ve ayran
akşam :pırasa(yumurtalı)salata ayran
az önce az nar yedim

yanlız akşam hiç canım istemedi şimdide acıktım artık sabaha kaldı bu iş karnımda ziller çalıyor misaliii :18:

eylülse menülerimden yorumun eksiltme canım.
sana sorum bebekten dışarı çıkamıyorum bizim hem uzunlamasına hemde genişlemisine antremiz var orda 1 saat yürüyorum terde atıyorum hatta canım çıkıorrr :KK1: sence bu yürüyüşe yada spora geçer dimi hiç durmuyorum dışardaki gibi yürüyorum tam 1 saat

rapor yaziyorum:
kahvalti:
bir dilim kepek ekmek
bir dilik tavuk salam (cok düsük kalorili)
4 teytin
bir catal ucuyla omlet
bir iki catalda beyaz peynir

öyle:
hicbirsey.:))
kahvaltiyla öyle bir oldu malesef

aksam:
1,5 kase mercimek corbasi
iki saat sonra :
bir portakal bir hurma
hurma cok kalorili degilmi.pismanim ama yedim:KK43:

amaaaaaaaaaaaaaaaaa:
bir saat ögle yürüdüm
yarim saat aksam bisiklet sürdüm.yani hurmayi telafi ettim:)

aralarda sekersiz bitki caylarim oldu tabi.

valla tatlı falan duymuyum he :) bu arada sevdalı sen hiç menünün yazmıyon bakıyorumda duyum sendede ayrıntı yok

Kızlar montide 1 haftamı bitirdim şükür benim için hiç kaçamaksız(tadımlıklar oldu 2-3 kez ama oda iyi mucize) bir hafta hayal gibi geçti ben gerçekten başarcam sanırım bu işi :)

7.günüm yani bugünkü menüm.
Kalkınca 1 adet portakaldan meyve suyu
kahvaltı:2 dilim kızarmış tb ekmeğinden tost zeytin ezmesi salatalık
öğlen :et sotem kalmıştım akşamdan yarım tabak kadar .salata ve ayran
akşam :pırasa(yumurtalı)salata ayran
az önce az nar yedim

yanlız akşam hiç canım istemedi şimdide acıktım artık sabaha kaldı bu iş karnımda ziller çalıyor misaliii :18:

s.d Ben bir diyet uyguluyorum 90 günlük diyet. bu diyet ukraina dan gelme ve kim yaptiysa hep olumlu sonuclar almis. kisaca anlatim diyetimi 4 gün sürüyor ve hergün kahvalti olarak meyve yeniyor. 1. gün Ögle yemegi 200gr. et yanina bol salata ve bi dilim ekmek. aksamada 100 gr et.
2. gün ögle yemegi bi tabak pilav yanina bol salata ben pilavimi bezelyeli yapiyom yanina bir dilim ekmek yiyom. Aksamada yine pilav ama öglenin yarisi.
3.gün Ögle yemegi makarna veya kendin yapdigin bi pizza ( yani hazir olmicak) Aksamada 3 dilim pasta ve bi dilim cuklat var :) ( EN SEVDIGIM GÜN ) :KK70: bu 3. günde vücudun biraz seker almasini sagliyor cünkü ilk günler hic sekerli seyler yenmiyor.
4. günde sadece meyve günü :) Sabah ögle aksam meyve :) ve ayda bi kere bu 4. günden sonra su günü yapman gerek. yani bütün gün boyunca sadece su icilcek. tabi kesinlikle ona dayanamam :))
ben sali günü baslamistim ve bu sabah ac karnina tartildigimda 1,9 kg gitmisti :) Hergün en az 2 litre su iciyom ve kesinlikle en az 1 bardak yesil cay :)
Benim bi tanidigim 130 kgyla bu diyete baslamisti ve bu diyetin sayesinde 8 ay icinde 58 kg vermisti..
S.d cimm iste bu benim menüüm :))

s.d Ben bir diyet uyguluyorum 90 günlük diyet. bu diyet ukraina dan gelme ve kim yaptiysa hep olumlu sonuclar almis. kisaca anlatim diyetimi 4 gün sürüyor ve hergün kahvalti olarak meyve yeniyor. 1. gün Ögle yemegi 200gr. et yanina bol salata ve bi dilim ekmek. aksamada 100 gr et.
2. gün ögle yemegi bi tabak pilav yanina bol salata ben pilavimi bezelyeli yapiyom yanina bir dilim ekmek yiyom. Aksamada yine pilav ama öglenin yarisi.
3.gün Ögle yemegi makarna veya kendin yapdigin bi pizza ( yani hazir olmicak) Aksamada 3 dilim pasta ve bi dilim cuklat var :) ( EN SEVDIGIM GÜN ) :KK70: bu 3. günde vücudun biraz seker almasini sagliyor cünkü ilk günler hic sekerli seyler yenmiyor.
4. günde sadece meyve günü :) Sabah ögle aksam meyve :) ve ayda bi kere bu 4. günden sonra su günü yapman gerek. yani bütün gün boyunca sadece su icilcek. tabi kesinlikle ona dayanamam :))
ben sali günü baslamistim ve bu sabah ac karnina tartildigimda 1,9 kg gitmisti :) Hergün en az 2 litre su iciyom ve kesinlikle en az 1 bardak yesil cay :)
Benim bi tanidigim 130 kgyla bu diyete baslamisti ve bu diyetin sayesinde 8 ay icinde 58 kg vermisti..
S.d cimm iste bu benim menüüm :))

peki malum tanıdığınız kilosunda saabit kalabilmiş midi bide işin o kısmı war :S

ya nolcak böle bilmem ah bii 8 kilo wersem süper olcak diip duruorum ama şu an farkettim şu yazıyı yazarken bili bi elimde kuruyemişler ötekinde içeceklerr oohhhz bu ne lahana değmeyin keyfime bu ne perhiz bu ne lahana tursusu :))

ya nolcak böle bilmem ah bii 8 kilo wersem süper olcak diip duruorum ama şu an farkettim şu yazıyı yazarken bili bi elimde kuruyemişler ötekinde içeceklerr oohhhz bu ne lahana değmeyin keyfime bu ne perhiz bu ne lahana tursusu :))

Sorma kiz :)) Bende bayilirim aksamlari aslinda cekirdek citlatmaya :)) Ama ben onlara küstüm kesinlikle küstüm cekirdeklere veee kilo verene kadarda barismicam onlarla :)) kendimi onlara agirdan saticamm :)))

Sorma kiz :)) Bende bayilirim aksamlari aslinda cekirdek citlatmaya :)) Ama ben onlara küstüm kesinlikle küstüm cekirdeklere veee kilo verene kadarda barismicam onlarla :)) kendimi onlara agirdan saticamm :)))

kiz sevdali bu laflari bir yerden hatirliyorum ben:))))
küs anam küs hatta kin yap onlara:)bende öyle yapiyorum.sadece zaman ve sabir...sonra hersey güzel olacak

kiz sevdali bu laflari bir yerden hatirliyorum ben:))))
küs anam küs hatta kin yap onlara:)bende öyle yapiyorum.sadece zaman ve sabir...sonra hersey güzel olacak

Evettt kimden ögrendim aceppp bu laflari :)))))
Aynen zaman ve sabir :) Bide simdi regl dönemim yaklasiyor :KK43: Cuklat cekcek canim hepp

X