Eyüp balat hastanesine giden doğum yapan arkadaşlar...

Amaan kismse yokmu yav kizlar :KK43: :KK43: gorulmedimi topik acaba

28 temmuz 2014'de özel balat hastanesi dr. meltem özbenle normal doğum yaptım.
doğumum bayram zamanına geliyordu. bayrama denk gelmesin diye dua ediyordum, doktorum tatile gider istanbulda olmaz diye çok korkuyordum. korktuğum başıma geldi :)
bayramın ilk günü doğuma gitmek zorunda kaldım çok üzüldüm kim denk gelecek iyi midir ya yapamazsam bayram zamanı sezeryana mı girerim anestesi doktoru var mıdır gibi kafamdaki deli sorularla hastaneye gittim.
suni sancı verdiler hemen meltem hanımı aradılar.
doğumhaneye aldıklarında doktorum meltem hanım geldi. istanbuldaymış. doğumda bana çok yardımcı oldu.
bebeğim doğduktan sonra doğumhaneden çıkmadan bana sarılıp tebrik etti.
gelmezsiniz tatildesinizdir diye çok korktum, çok teşekkür ederim dedim.
doğumu yakın hastalarım varken ben nasıl tatile giderim dedi canım doktorum.
çok çok memnunum. bi daha bebek beklersem yine meltem hanıma giderim.

Ne guzel gelmesi cok iyi olmus bende mehmet Aygun un hastasiyim guncel dogum fiyati 2750 istege bagli sezeryan olursa 3250 fiyatlqr diger hast. Yuksek bakalim napicaz ama dr lar cok iyi

Temmuz 2014 yılından beri nevin hanıma gidiyorum.Gerçekten çok bilgili ve tecrübeli birisi 63 yaşında ve hiç göstermiyor. Şuan 35. haftadayım kısmetse dogumun mart sonu 2015 ve doktorumdam çok memnunum gitmeden önce bütün yorumları okudum açıkçası etkisinde kalmadım çünkü herkesin görüşü farklıdır. Şayet nevin hanımdan memnun olmasaydım meltem hanımla devam ederdim. Kontrole gittiğimde normal ve sezaryan ücretlerini, odalar arasında fark alınıyor mu hepsini sorup yazacağım.:)

muayane ücreti ne kadar balatda

Temmuz 2014 yılından beri nevin hanıma gidiyorum.Gerçekten çok bilgili ve tecrübeli birisi 63 yaşında ve hiç göstermiyor. Şuan 35. haftadayım kısmetse dogumun mart sonu 2015 ve doktorumdam çok memnunum gitmeden önce bütün yorumları okudum açıkçası etkisinde kalmadım çünkü herkesin görüşü farklıdır. Şayet nevin hanımdan memnun olmasaydım meltem hanımla devam ederdim. Kontrole gittiğimde normal ve sezaryan ücretlerini, odalar arasında fark alınıyor mu hepsini sorup yazacağım.:)

28 temmuz 2014'de özel balat hastanesi dr. meltem özbenle normal doğum yaptım.
doğumum bayram zamanına geliyordu. bayrama denk gelmesin diye dua ediyordum, doktorum tatile gider istanbulda olmaz diye çok korkuyordum. korktuğum başıma geldi :)
bayramın ilk günü doğuma gitmek zorunda kaldım çok üzüldüm kim denk gelecek iyi midir ya yapamazsam bayram zamanı sezeryana mı girerim anestesi doktoru var mıdır gibi kafamdaki deli sorularla hastaneye gittim.
suni sancı verdiler hemen meltem hanımı aradılar.
doğumhaneye aldıklarında doktorum meltem hanım geldi. istanbuldaymış. doğumda bana çok yardımcı oldu.
bebeğim doğduktan sonra doğumhaneden çıkmadan bana sarılıp tebrik etti.
gelmezsiniz tatildesinizdir diye çok korktum, çok teşekkür ederim dedim.
doğumu yakın hastalarım varken ben nasıl tatile giderim dedi canım doktorum.
çok çok memnunum. bi daha bebek beklersem yine meltem hanıma giderim.
Cnm bende kızımı Meltem hnm eşi Bülent bey özben klinikte doğum yaptım. Şimdi yine hamileyim klinikte sgk geçmediği için bülent bey eşine yönlendirdi zaten öncesinden de merhabalığımız vardı meltem hanımla aile boyu jinekologlar anneleri bülent beyin eşi abisi hepsi de başarılı kısmetse bende bu sefer balatta doğum yapacağım. Şiddetle tavsiye ederim güler yüz ilgi alaka çok hoş..

Merhaba cnm ben devam ediyorum balata mehmet aygun dr um cokta memnunum hastane fiyati yuksek ama riske atamam bu saatten sonra bebisi :KK66:
Doğum fiyatları ne kadar cnm ben sormadım henüz gidince soracağım sgklı mı gidiyorsun sen normal ücretli mi

2015 doğum fiyatlarını biliyor musunuz ? ben ilk kez gidicem. 22. haftamda ve detaylı ultrasona da orda giricem sanırım. onun fiyatını bilen var mı?

Merhaba ben de yarın ilk defa gideceğim Mehmet Aygün'e aldik randevu Asya Hastanesi'nde Hakan Seven'e gidiyordum her gittiğimde en az 3 saat bekliyoruz sonra da tabi 5 dk.da muayene edip yolluyor o yüzden sinir olduk Mehmet beyi önerdiler umarım memnun kalırız sizin gibi bize muayene ücreti sgk için 97 tl dediler bugün

Merhaba ben de yarın ilk defa gideceğim Mehmet Aygün'e aldik randevu Asya Hastanesi'nde Hakan Seven'e gidiyordum her gittiğimde en az 3 saat bekliyoruz sonra da tabi 5 dk.da muayene edip yolluyor o yüzden sinir olduk Mehmet beyi önerdiler umarım memnun kalırız sizin gibi bize muayene ücreti sgk için 97 tl dediler bugün
bnm dr meltem hnm ama usg ölçümlerimi mehmet bey yaptı 2 kez gördüğüm kadarıyla baya ilgiliydi mehmet beyde.. ama meltem hnm vazgeçmem 12 yıllık drum ne de olsa :KK48: hastane olarak kesinlikle aldıkları paranın hakkını veriyorlar bu çok önemli bence..

Kimse gitmiyor mu Balat hastanesine acaba? C.tesi günü gideceğim fiyat almaya ama önceden bilgim olsun istiyorum. Oradan yeni fiyat alan ya da bu sene doğum yapan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

Normal ve zorunlu sezaryan 2750 isteğe bağlı sezaryan 3250 2015 fiyatları 2016 da zam gelecekmiş

X