Eyüp balat hastanesine giden doğum yapan arkadaşlar...

meltem özben harika bi doktor. ona doğum yaptım. herkese tavsiye ederim.

Ben de Meltem hanıma gidiyorum. Gerçekten çok iyi bir doktor. Çok güler yüzlü ve çok bilgili. Normal doğum mu yaptın canım? Ben normal doğum istiyorum. Bir de mesai saatleri dışında olunca Meltem hanım giriyor mu doğuma biliyor musun? Kontrolümde sormayı unuttum ve haftaya kadar doğumum olabilir. Bunu sormayı unutmuşum :KK43:

Ben de Meltem hanıma gidiyorum. Gerçekten çok iyi bir doktor. Çok güler yüzlü ve çok bilgili. Normal doğum mu yaptın canım? Ben normal doğum istiyorum. Bir de mesai saatleri dışında olunca Meltem hanım giriyor mu doğuma biliyor musun? Kontrolümde sormayı unuttum ve haftaya kadar doğumum olabilir. Bunu sormayı unutmuşum :KK43:

ben normal doğum yaptım, kontrolde bir sıkıntı görünmüyordu o şekilde de oldu çok şükür.öyle bir günde geldi ki benim kuzu bırak mesai saatlerini bayramın 1. gününde :) o zamanda bayram haftasonuyla birleşip uygun bir tatil zamanıydı. o kadar üzüldüm ki kesin Meltem hanım gelemeyecek diye.

hastaneye gittiğimde ebelerle sancılar takip edildi meltem hanıma bilgi verildi. doğumuma yakın meltem hanım geldi. 17:30 da geldiğim hastanede 23:00 civarı bebeğim doğdu. mesai dışında da olsa kendi giriyor doğumlara. bebeğim doğduğunda doğumhaneden daha çıkmadan sarıldı tebrik etti, bayram diye çok korktum gelemeyeceksiniz, şehir dışına çıktınız sandım dedim. doğumu yakın hastalarım varken nasıl giderim dedi canım doktorum. sabaha karşı yan odamda yine bir normal doğum yapmış hastası daha vardı. sabah kontrole geldi ilgilendi.
hala ona gidiyorum. kardeşim de onun kontrolünde hamile şu an.

Ben de Mehmet beyin hastasıyım ve inanılmaz memnunum çok rahatlatıyor çok ilgili hastaneden de personelinden de memnunum çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum

selam kızlar. ben de taner beyi çok iyi bir doktor olarak duydum. aranızda herhangi bir bilgisi olan var mı? Randevu saatlerine uyuluyor mu ya da muayeneden sonra kaç günlük bir kontrol süresi tanınıyor tekrar muayene ücreti ödememek için bilginiz var mı? ben ilk defa gideceğim. Doktor beye mail attım hemen geri dönüş yaptı iyi dedikleri doğru herhalde

selam kızlar. ben de taner beyi çok iyi bir doktor olarak duydum. aranızda herhangi bir bilgisi olan var mı? Randevu saatlerine uyuluyor mu ya da muayeneden sonra kaç günlük bir kontrol süresi tanınıyor tekrar muayene ücreti ödememek için bilginiz var mı? ben ilk defa gideceğim. Doktor beye mail attım hemen geri dönüş yaptı iyi dedikleri doğru herhalde
Ben taner beyin hastasiyim mukemmel bir dr tavsiye ederim muayneden sonra 10 gun icinde tekrar para alunmiyor

hayırlı uğurlu olsun bebişin:) hastane nasıl memnun kaldın mı, normal doğum mu yaptın sezeryan mı?

Merhaba
Normal doğum ve sezeryan ücreti ne kadar ödedidiniz acaba ? Meltem hanıma randevu alıcam bilgim olsun diye soruyorum.
Sezeryan oldum 2750 tl odedim 2015 hazirandan beri hastane takibindeydim dokayisiyla 2015 fiyatindan anlastik bebegimi 2016 subatta dogurdum simdiki fiyat 3250 diye bikiyorum

Sezeryan oldum 2750 tl odedim 2015 hazirandan beri hastane takibindeydim dokayisiyla 2015 fiyatindan anlastik bebegimi 2016 subatta dogurdum simdiki fiyat 3250 diye bikiyorum
Teşekkür ederim canım sağol. Evet biraz pahalı ama en azından kaliteli bir hastahane,doktor ve çalışanlar. Büyük ihtimal devam edeceğim. :)

selam hastaneden memnun kaldınız mı? doğum paketine neler dahildi?

konu güncel mi kızlar fiyatlar şuan nasıl bilen var mı ???

Ocakta zam olacak ama dogum ucretine neler dahil paket fiyatimi pakette neler var bende merak ediyorum bilgisi olandan ricamdir:))

Ocakta zam olacak ama dogum ucretine neler dahil paket fiyatimi pakette neler var bende merak ediyorum bilgisi olandan ricamdir:))
Ben cuma gunu dogum yaptim pakette dogum yenidogan testleri ilk asi isitme testi dahil. Ayrica bebegin cinsiyetine gore kapi suslemesi besik susu ve lohusa serbeti vardi. Ama lohusa serbeti korkunctu ona guvenip almamazlik etmeyin derim

X