fake hesaplar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım evli ya da sevgilisi olduğunu saklamak yerine böyle bir yol bulmuşlar artık. Hem ilişkilerini saklama zahmetine girmiyorlar hem de karşılarındaki insanı sıfır beklenti ve sorumluluk ile ellerinde tutacaklar. Gönlünü eğleyip hadi yallah çekse hesap soracak konuma sokmuyor kadını. Vay canına aşırı çakalca ya.
Ergenken ben de flört ettiklerime sevgilim var ama ayrılcez galibağğğ yağğğ falan diyordum 😂 Hiç eskimiyor 🙄

:)
insan zaman içerisinde o saf halini kaybediyor
kazık yiye yiye artık insanlara nabza göre şerbet vermeye başlıyorsun
seninle işine geldiği gibi görüşmeyi tercih edenle sende işine geldiği gibi
işine geldiği kadar görüşüyorsun
o insanlara karşı elbette sıfır duygum yoktu
tamamen hissiz bi şekilde bende kimseyle görüşemem
ama duygusal anlamda çok özel bi mertebeye de gelemedi onlar benim için
fluluk berraklık demişsinde o insanlar en başından beri biliyorlardı zaten
hiçbir zaman sevgilim olamayacaklarını
ben kimseyi kandırmadım kimseye vaat vermedim yani
karşımdaki insan hem senle de görüşeyim ama ayşe fatmayla da görüşeyim kafasında olunca
bende bunlara saf temiz harika bi sevgi besleyemiyordum doğal olarak
sana iğrenç gelmesinin benim nezdimde bi önemi yok :)
sordun , açıkladım , mesele bundan ibaret :)
sana iğrenç gelip gelmemesiyle ilgilenmiyorum
Yok canım ikna çabam yok senin de yok farkındayım. Sadece detay geldikçe tiksintimi belirtmeden duramadım. 🍀

Ergenken ben de flört ettiklerime sevgilim var ama ayrılcez galibağğğ yağğğ falan diyordum 😂 Hiç eskimiyor 🙄
Iste o sirada erkekler sutyen cekip sirtta şaklatma evresinde oldugu icin bu yalana akillarinin ermesi anca 30lu yaslarinda oluyor.

Bunun evli versiyonu da “karımla görücü usulü evlendim, cinsel hayatımız yok, ayrı yatakta yatıyoruz cınım”
Ve bu klişe yalana da inanan kadın çok.
Burda da açık ilişki dediği normal düz ilişkisi var belki evli. Pilot da kesin uçuş bakım personeli flndır😂😂

Neden olmasın? Sanalda yazıştığı kadın altı üstü. Yaşadığı gerçek bir ilişki var adamın, güldüğü, ağladığı, seviştiği, nasıl kokar, nelerden hoşlanır neleri sevmez bildiği biri var. Sanaldaki kadına bi sorumluluğu yok, borcu yok, kaybederim korkusu yok. Olur yani aslında. Ama her alanda bi dürüstlük olur mu o belirsiz.
Sanmıyorum.
Genelde olmak istediği tipte biri gibi davranıp kafa dağıtıyordur. Yada kısa günün karı ilişki peşindedir.
Dur içimi olduğu gibi anlatayım sanal neticede tarzı genelde kadınlara has bana göre. Erkek kendini anlatmak için böyle şeylere ihtiyaç duymuyor.

Samimi soruyorum, buna inaniyor musunuz?

ahah valla şöyle oladabilir olmayadabilir. paylaştığı şeyler söyledikleriyle tutarlı 10 sene önceki yazdıkları da tutarlı yani.

az önce nişanlanırsak ücretsiz gidermişim tarifeyle onu dedi. ahah erkeklerin bu evlilik muhabbeti nedir ya en baştan hepinize böyle mi yapıyorlar bana mı böyle cinsi denk geliyor anlamadım

ahah valla şöyle oladabilir olmayadabilir. paylaştığı şeyler söyledikleriyle tutarlı 10 sene önceki yazdıkları da tutarlı yani.

az önce nişanlanırsak ücretsiz gidermişim tarifeyle onu dedi. ahah erkeklerin bu evlilik muhabbeti nedir ya en baştan hepinize böyle mi yapıyorlar bana mı böyle cinsi denk geliyor anlamadım
Mesleginiz neydi?

Hala evlilik vaadiyle kız düşürdüğünü sanıyorlar evet ve bilin bakalım kimde bu işe yarıyor. Ciddi ciddi inanıyorsunuz ya 😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X