fake hesaplar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kendi hayatı için çok çabalayan güzel yaşamaya çalışan kendi gibi biri olsa ne güzel diyecek bir kadınım ben özetle. biri olsun arayışında değilim ama belki de yaş itibariyle tam istediğim gibi biri olsa güzel olurdu diye düşünüyorum şu aralar.
Allah çarşınızı pazar etsin o vakit. 🧿

şöyle söyliyim mayıs ayında kendinden çok kazanan bi kadınla ilişki yaşasa sorun olur mu diye bi başlık açıp silmiş

o direkt gel evlenelim ben çok kazanıyorum istediğin gibi yaşarsın demişti bana da bu mantıklı gelmedi, kendi mesleğimle gidip sonra bir şeyler iyi gitmezse güvencem olsun istiyorum. aynı meslekteniz bu arada.
evet konu yavaştan patlıyor

Tamam kisisel hayatinizdaki aldatilma tecrubelerinize ragmen, bu adami durust ve guvenilir bulup, pesine düşmenizi saglayacak bağlılığın sizce sebebi nedir?

belki de sanal olmasının rahatlığıyla konuşurken pek çok özel konuda açık açık dürüstçe konuşmasıydı açıkçası. bir de beni çok iyi anlayıp kafama takılabileceği şeyleri bile hemen konusunu açıp içimi rahat ettirmeye çalışıyordu. genelde erkekler sorun olabilecek şeyleri hemen bi açıklayıp konuyu kapatmaya çalışır bilirsiniz, bunun kendisinin bak senin o açıdan için rahat etmedi tekrar konuşalım diyip ayrıntılı açıklaması falan hoşuma gitmişti, bi nevi dürüstlüğü denebilir, her ne kadar baştan söylemese de istese bi yalan uydurup kız arkadaşını söylemeyebilirdi. sanırım dürüst olması hoşuma gitti.

belki de sanal olmasının rahatlığıyla konuşurken pek çok özel konuda açık açık dürüstçe konuşmasıydı açıkçası. bir de beni çok iyi anlayıp kafama takılabileceği şeyleri bile hemen konusunu açıp içimi rahat ettirmeye çalışıyordu. genelde erkekler sorun olabilecek şeyleri hemen bi açıklayıp konuyu kapatmaya çalışır bilirsiniz, bunun kendisinin bak senin o açıdan için rahat etmedi tekrar konuşalım diyip ayrıntılı açıklaması falan hoşuma gitmişti, bi nevi dürüstlüğü denebilir, her ne kadar baştan söylemese de istese bi yalan uydurup kız arkadaşını söylemeyebilirdi. sanırım dürüst olması hoşuma gitti.

Aldatildiginizi anlatmis miydiniz kendisine?

Sanal ve dürüstlük 😁😁
Ya çok masumsunuz yada cidden farkında değilsiniz.
İnsanlar sanalda neden dürüst olsun. Adamlar neden giriyor oraya. Ya takılmaya biri bulmaya yada iki yazışıp kafa dağıtmaya. Her halükarda kendini bambaşka biri gibi anlatıyor ne rahatlığı ne dürüstlüğü

neden patlasın anlamadım?
tutarsızlık sebebiyle . sizin anlatmadığınız şeyler mi var konuda ya da keyfinize göre mi yorumluyorsunuz?
adam gidip kadın fazla kazanırsa diye konu açmış sözde ama aynı mesleği yapan tr ve yurtdışında iki insandan sizce hangisi daha fazla kazanır ?

Sanal ve dürüstlük 😁😁
Ya çok masumsunuz yada cidden farkında değilsiniz.
İnsanlar sanalda neden dürüst olsun. Adamlar neden giriyor oraya. Ya takılmaya biri bulmaya yada iki yazışıp kafa dağıtmaya. Her halükarda kendini bambaşka biri gibi anlatıyor ne rahatlığı ne dürüstlüğü
Neden olmasın? Sanalda yazıştığı kadın altı üstü. Yaşadığı gerçek bir ilişki var adamın, güldüğü, ağladığı, seviştiği, nasıl kokar, nelerden hoşlanır neleri sevmez bildiği biri var. Sanaldaki kadına bi sorumluluğu yok, borcu yok, kaybederim korkusu yok. Olur yani aslında. Ama her alanda bi dürüstlük olur mu o belirsiz.

Neden olmasın? Sanalda yazıştığı kadın altı üstü. Yaşadığı gerçek bir ilişki var adamın, güldüğü, ağladığı, seviştiği, nasıl kokar, nelerden hoşlanır neleri sevmez bildiği biri var. Sanaldaki kadına bi sorumluluğu yok, borcu yok, kaybederim korkusu yok. Olur yani aslında. Ama her alanda bi dürüstlük olur mu o belirsiz.
Şu konuda bahsi geçen herhangi bir adamın dürüst olabileceğine inanıyor musun katip? Evet sanalda da dürüst adamlar olabilir ama bu konudakiler onlar değil.

Adam uçağımla seni gezdireyim demiş yahu 😂

Kule kule sevgilimi gezdirmek için kalkış izni istiyorum tamam 😂

Diğeri zaten açık ilişki falan zırvalamış. Hayatındaki kadına ulaşmaya kalksan aklı çıkacak.

Şu konuda bahsi geçen herhangi bir adamın dürüst olabileceğine inanıyor musun katip? Evet sanalda da dürüst adamlar olabilir ama bu konudakiler onlar değil.

Adam uçağımla seni gezdireyim demiş yahu 😂

Kule kule sevgilimi gezdirmek için kalkış izni istiyorum tamam 😂
Valla en azından ilişkisi konusunda dürüst olmuş. Ama o da çok dürüst bir herif olduğundan değil, karşısındakini umursamadığından. Uçakla gezdirme kısmına hala haykırıyorum. 😂

insan zaman içerisinde o saf halini kaybediyor
kazık yiye yiye artık insanlara nabza göre şerbet vermeye başlıyorsun
seninle işine geldiği gibi görüşmeyi tercih edenle sende işine geldiği gibi
işine geldiği kadar görüşüyorsun
o insanlara karşı elbette sıfır duygum yoktu
tamamen hissiz bi şekilde bende kimseyle görüşemem
ama duygusal anlamda çok özel bi mertebeye de gelemedi onlar benim için
fluluk berraklık demişsinde o insanlar en başından beri biliyorlardı zaten
hiçbir zaman sevgilim olamayacaklarını
ben kimseyi kandırmadım kimseye vaat vermedim yani
karşımdaki insan hem senle de görüşeyim ama ayşe fatmayla da görüşeyim kafasında olunca
bende bunlara saf temiz harika bi sevgi besleyemiyordum doğal olarak
sana iğrenç gelmesinin benim nezdimde bi önemi yok :)
sordun , açıkladım , mesele bundan ibaret :)
sana iğrenç gelip gelmemesiyle ilgilenmiyorum

ben de bunu kastediyorum. bana en baştan açık ilişkideyim senden hoşlandım şekli yaklaşsa ben de ona karşı yükselmezdim, zaten amacı belli derdim. ama daha en başından öyle bir girdi ki rol olduğunu da düşünmüyorum, o sıra zaten yurtdışına geri dönmek de istemedi bi ara belki burda benle kalmayı düşündü bilmiyorum rol yaptığını düşünmüyorum aslında belki de o da kendini ben gibi kaptırdı.

tutarsızlık sebebiyle . sizin anlatmadığınız şeyler mi var konuda ya da keyfinize göre mi yorumluyorsunuz?
adam gidip kadın fazla kazanırsa diye konu açmış sözde ama aynı mesleği yapan tr ve yurtdışında iki insandan sizce hangisi daha fazla kazanır ?

niye tutarsız olsun anlamadım. şu anki kız arkadaşıyla ilgili konu açmış diyorum. sanırım kadın ondan çok kazanıyormuş. bunu da evli olmadığını ordan anlamadım demek için yazdım.

ikimiz aynı meslekteniz ama o 10 sene önce gitmiş, haliyle o şu an çok ileride ben sıfırdan başlayacağım, benden çok kazanacağı kesin. belki 10 sene sonra ben de onun kadar kazanır olurum bilmiyorum.

Valla en azından ilişkisi konusunda dürüst olmuş. Ama o da çok dürüst bir herif olduğundan değil, karşısındakini umursamadığından. Uçakla gezdirme kısmına hala haykırıyorum. 😂
Onda da dürüst değil bence ya. Adam ya evli ya yolunda giden normal bir ilişkisi var. Konu sahibiyle de fofenk yapmayı istediği için bu şekilde ikna edeceğini düşünmüş. Açık ilişki falan %99 hikaye.

ben de bunu kastediyorum. bana en baştan açık ilişkideyim senden hoşlandım şekli yaklaşsa ben de ona karşı yükselmezdim, zaten amacı belli derdim. ama daha en başından öyle bir girdi ki rol olduğunu da düşünmüyorum, o sıra zaten yurtdışına geri dönmek de istemedi bi ara belki burda benle kalmayı düşündü bilmiyorum rol yaptığını düşünmüyorum aslında belki de o da kendini ben gibi kaptırdı.
Su mesajinizi okuduktan sonra tum dusunce kalibim cope gitti.

Konunun sizin gecmisinizle, supheleirnizle, yaralarinizla, tecrubenizle alakasi yokmus.

Size acik iliskisi oldugunu soylemeyerek basladigi icin zaten amaci belli aslinda? Aldatilma konusunda, kandirilma konusunda tecrubesi olan bir kadin bu cumledeki hatayi şıp diye farkeder.

Dogru oldugunu dusundugunuz bir mesele var, gorustugunuz kisi sizle tanismadan once "kendinden daha cok para kazanan kadinla gorusmek" konulu bir mesaj paylasmis sanirim ve mesleginiz ayniymis, siz Turkiye'de o ise yurtdisinda bu meslegi yapiyor.

Siz nasil Tr'de iken o kisiden daha yuksek maas aliyor olabilirsiniz mesela? Bu da sizi bir acabaya dusurmeliydi.
(Ben yazarken bunu aciklamissiniz, geciyorum bu detayi)

Ama
Mesleginiz nedir?

Onda da dürüst değil bence ya. Adam ya evli ya yolunda giden normal bir ilişkisi var. Konu sahibiyle de fofenk yapmayı istediği için bu şekilde ikna edeceğini düşünmüş. Açık ilişki falan %99 hikaye.
Sanırım evli ya da sevgilisi olduğunu saklamak yerine böyle bir yol bulmuşlar artık. Hem ilişkilerini saklama zahmetine girmiyorlar hem de karşılarındaki insanı sıfır beklenti ve sorumluluk ile ellerinde tutacaklar. Gönlünü eğleyip hadi yallah çekse hesap soracak konuma sokmuyor kadını. Vay canına aşırı çakalca ya.

Kiskanclik kötü bir duygudur katıp, kimse uçakla gezdirmedi diye yaptigin hiç hoş olmadı assdfgh . Bunal liseli fln inanır , pilotun özel uçağı mi var ki 🙄

niye tutarsız olsun anlamadım. şu anki kız arkadaşıyla ilgili konu açmış diyorum. sanırım kadın ondan çok kazanıyormuş. bunu da evli olmadığını ordan anlamadım demek için yazdım.

ikimiz aynı meslekteniz ama o 10 sene önce gitmiş, haliyle o şu an çok ileride ben sıfırdan başlayacağım, benden çok kazanacağı kesin. belki 10 sene sonra ben de onun kadar kazanır olurum bilmiyorum.
ben konuyu sizin için açmış gibi algıladım pardon benim hatam ama sonuç güzel adamın kız arkadaşı olduğunu duygusal bir ilişkide olduğunu okeyledik şu an

Sanırım evli ya da sevgilisi olduğunu saklamak yerine böyle bir yol bulmuşlar artık. Hem ilişkilerini saklama zahmetine girmiyorlar hem de karşılarındaki insanı sıfır beklenti ve sorumluluk ile ellerinde tutacaklar. Gönlünü eğleyip hadi yallah çekse hesap soracak konuma sokmuyor kadını. Vay canına aşırı çakalca ya.

Bi anda bana da bir aydinlanma peydah oldu, seytan onunde diz coker tovbe eder bu erkek milletinin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X