İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Fantezi İç Giyim Jartiyer Takım Seksi Jartiyer Set Büstiyer

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.877
29.869
60
$12.jpg $7.jpg

$5.jpg $6.jpg

$11.jpg $4.jpg

$9.jpg $1.jpg

$10.jpg $8.jpg

$13.jpg $3.jpg

$2.jpg $14.jpg

benim de var bu tarz şeylerden:KK1: çok begenerek giyiyorum eşimde çok begeniyo:KK61:

Bende de büstiyer,kombinezon ve babydoll var mor,siyah,kırmızı renklerde bende eşim de çok severiz :KK1:

O tarz çamaşırların hepsi çok güzel .Benim de dolabımda olmazsa olmazlarımdan.Genellikle Siyah dantelli olanlar tam tercihim.Eşim sağolsun bana sık sık bu tarz şeyler alıp hediye ediyor.Ama gerçekten de çok rahat ve hoş şeyler.Diyorum ya her kadın muhakkak birtanesine sahip olmalı.

valla bunları giyebilmek için göğüs lazım evlendiğimde küçük göğüsüm olursa bunları hiç bir zaman giyemicem...

valla bunları giyebilmek için göğüs lazım evlendiğimde küçük göğüsüm olursa bunları hiç bir zaman giyemicem...

Ben de maalesef evlenene kadar kilo alamazsam giyemem bunlardan :'( hepsi birbirinden güzel, çook sexy, off :KK43:

bızde bayılırız nısanlımla bole seksuu ıc camasırlarına ama o kırmızı sevıyo ben sıyahh:KK47:

arkadaşlar ben almak istiyorum ama bi türlü bulamıyorum. internet üzerinde bildiğiniz iç çamaşırlar satan güvenilir bir site varmı. bende 1 jartiyer takımı alıyim.

en beğendiğim model. Ancak bu kombin midir anlamadım, bulamadım hiç bir yerde.

Eklentiler

• belt.jpeg
    belt.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 104
X