Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Ayy çok sevindim canım ya 😍 gözün aydınnnn 😍
Allah razı olsun canım benim. Çok şükür bitti doğum . Yoruldum artık . Güzel bir dinlenme istiyorum 😂 sarılığı var kızımın , hâlâ kakasını yapmadı sabah 10 da doğdu . 2 kere mama verdim . İnşallah yapıp rahatlarda bende uyurum 😅
Senin oğluşun nasıl oldu ?

Allah razı olsun canım benim. Çok şükür bitti doğum . Yoruldum artık . Güzel bir dinlenme istiyorum 😂 sarılığı var kızımın , hâlâ kakasını yapmadı sabah 10 da doğdu . 2 kere mama verdim . İnşallah yapıp rahatlarda bende uyurum 😅
Senin oğluşun nasıl oldu ?
Çok şükür canım maşaAllah 😍 yapar inşaAllah kakasında. İyi elhamdulillah benim oğluşumda teyzesi şu 10 günü atlatsaydık hayırlısıyla bizde de sarılık var çok yüksekmeden düşer inşaAllah

Kızlar siz bebeğin her gaz çıkarmasına bez değişiyor musunuz
Kaka durumuna ve bebeğin durumuna bakıyorum. Eğer kaka yapmışsa değiştiriyorum kesin zaten. Sadece gaz çıkartmış ve çiş yapmissa cisin miktarına bakıyorum azsa degistirmiyorum ama mavi cizgi yaridaysa bebiş uyku durumunda değilse değiştiriyorum uyku durumuna geçiyorsa degistirmiyorum. Yarıyı da geçmiş artık bez ağırlasmissa yine uyutmadan değiştiriyorum

Amin Allah razı olsun canım. Net 5 dk yada 3 dk filan değildi . Yürüyorken daha hızlı daha şiddetli sancılarım oluyordu ama yatarken 5 dakika ya da sekiz dakikaya çıkıyordu. en son başladığında arabaya gittik 10 dakika içinde iki kere geldi sonra hastaneye geldik. Düzensiz sancıları hep oluyordu, ama bunlar çok daha şiddetlidi. Doğum sancılarını mutlaka anlarsın. Ama ben hastanede vakit geçirmeyi istemedim o yüzden evde çok kaldım. Senin de düzene girer inşallah güzel kolay ve hızlı bir doğumun olsun😇🥰
İnşallah canım dün akşam nişan geldi sen de olmuş muydu ?Sancı bekliyorum…

Slm kızlar anneler gününüz kutlu olsun.

Bugün doktor randevum vardi.

Rahim duvarı incelmeye başlamış 35.haftalik olduk bugün

Bebegin hareketi azalmış

Çarşamba bir daha bakacak doktor

Persembe acil sezeryana alabilirim dedi

Iyiki seni izne çıkarmışım dedi doğru karar vermişiz dedi.

Bebegin boynunda kordon vardı.Kolunda da kordon dolanmış hareketi azalmış Nst ye bağladı.Nst de çok doğru sonuç vermiyor dedi.

Daha çok erken küvezde ne kadar kalacağı belli olmaz bu durumda 😔

Yatıp dinleneceksin dedi.
Canım benim de bebeğimin boynuna üç tur kordon dolanmisti acil sezeryana aldı 37+2 de Dr küveze girer dedi ama gerek görülmedi inşallah senin de öyle olur sağlıkla kucağına alasın 🙏🙏🙏

Yok canım ben de ne nişan geldi nede su 😅
Senin direkt bebiş gelmiş canım benim de bebiş gelmiyor 😂😂 Sabah uyandığımda hareketini de hissedemedim gece sancı da yoktu stres yaptım ağladım doğuramadım diye 🙁 Sonra dürttüm biraz yürüyüş yaptım evin içinde, 4-5 hareketini saydım rahatladım 🙏🏼

Kızlar siz bebeğin her gaz çıkarmasına bez değişiyor musunuz
Bizde her seferinde kaka yapması azaldı. Ama gaz çıkarırken sıvı kaka kaçıyor oda daha bi süre devam eder sindirim sinirleri tam gelişmediği için kaçıyor demişti doktor kızımdayken. Anca zamanla düzeliyor o büyüdükçe. Ama ben sıvı kaçırdı diye altını değiştirmiyorum gerçi gece de azalttım alt değiştirmeyi uyanıyo sinirleniyor gece bir kez değiştiriyorum gündüz sık

X