Farlutal Kullanirken Acaba Hamile Kalinirmi

meraba arkadaşlar bende farlutalla adet görüyorum ama bu son adetimden 15 gün geçti test boş çıktı ama farlutal içtiğim halde adet olmadım ne yapıcam bilmiyorum çok sıkıntıdayım ve strestedim offffffff
2 çocuk var zaten 3 istemiyoruzzzz kafayı yiyebilirim başka ilaç öneren varmı

canım arkadaşım nasılsın sana özel mesaj yazmaya çalıştım ama sanırım başarılı olamadım ben gayet iyiyim kızımda iyi allahın izniyle şafak sayıyoruz sen nasılsın tedavin nasıl gidiyor umarım herşey yolundadır bir an önce hayırlı haberlerini almak istiyorum kendine çok iyi bak sevgiyle kal

sağol liley ben hamileymişim biliyomusun dün gittim dk kese oluşmamış ama kanda çıktı gebelik napcam bilmiyorum aldırsammı doğursammı offffff
sana msn yazsam eklermisin eklersen sevinirim inşallah okursun bu yazımıda

farlutalı kıllandım .2 aydır adet olamıyordum.bıtırelı 5 gun oldu hala adet olamadım.beklıyorum.10 gun ıçınde olmazasam tekrar dr.a gıdecem

arkadaşlar ben yeni katıldım 8 aylık evliyim ocak ayına kadar doğum kontrol hapını eczacımın tavsiyesi üzerine kullanmıştım.en son 4 şubatta gördüm 13 martta pko olduğumu öğrendim dr farlutal verdi geçtiğimiz pazartesi bitti ve bu gün 10 . gün test yaptım 2. çizgide çıkıyo çok korkuyorum çocuk için erken eğer bişi varsa ben farlutal de kullandım bi gelse valla sancılarımı falan unutup göbek atıcam bütün belirtiler var sivilceden geçilmiyo yüzüm kafamda bile çıkıyo bu kulubu hastalığı ve ilacı araştırıken gördüm dr um 1 nisanda burda olucak napmam lazım

farlutal kullanırken hamiş oldugunu ogrenen tanıdıgım 2 kişi var. birinin bebişi saglıklı ve tutundu digerininki dustu maalesef

Slm Canim Bendede Adet Düzensizligi Vardi Doktor Düzenlemek Için Farlutal Verdi 3 Ay Kullandim Ve Dördüncü Ay Hamile Kaldim Ama Düşük Yaptim 5 Haftalikken ,bana Faydasi Oldu Hatta Tekrar Kullanmayi Düşünüyorum

ARKADAŞLAR ACABA FARLUTAL ADET SÖKTÜRÜCÜ KULLANIRKEN HAMİLE KALMA ŞANSI OLABİLİRMİ. HİÇ BİLGİNİZ YADA BİR DUYUMUNUZ :uhm: VARMI.

canım bu ilcı kulandığında hamile isen düşüğe bile sebep oluyo hamile kalındığını sanmıyorum....bu bir yumurtlama ilacı değil adet söktürücü sende biliyosun.....

farlutal kullanırken hamiş oldugunu ogrenen tanıdıgım 2 kişi var. birinin bebişi saglıklı ve tutundu digerininki dustu maalesef
kaset testlerden yaptım 11. gün pozitif çıkıyo.hemen doktora gittik eşimle
15-20 günlük hamileymişim farlutal kullandığım zaman da hamileymişim acaba bende düşük yaparmıyım?bide şimdi başka doktora gittim pko teşhisi koymuşlardı yeni dr bu teşhisi yalanladı.doktor hayırlı olsun dediğinde ikimizde napıcamızı şaşırdık hastalığım için gitmiştm hamile olduğumu öğrendim şok olduk dr farlutalın bi sakıncası olmıcanı söyledi
çantamdan diane35 ile pedimi hala çıkarmadım hazır bekliyodum hayırlısı

ben de farlutal kullandım daha önce.
farlutal kullanırken de bebişin gelebilir hiç belli olmaz. ama dr.um kullanırken korunmam gerektiğini söyledi.
biliyosun farlutal adet söktürücü. bebiş için de düşük riski oluşturabiliyomuş. yani kullanırken dikkatli olmak gerekiyo...

selam arkadaşlar bende pko hastasıyım.3defa ganohen kullandım olmadı.bu ayı pas geçtik.adetim yine geçikti bütün arkadaşlarım hevesleniyo ama pko hastaları bilirki bizim adetlerimiz zaten hep geçikir...bugün test yaptım negatif çıktı.yarın farlutale başlıycam adet olunca 2.gün doktora gitcem igneye başlıycaz.bide ben hergün glukofen kullanıyorum.benim gibi olanlardan mesaj bekliyorum.inşallah ALLAH herkesin muradını verir...

selam arkadaşlar bende pko hastasıyım.3defa ganohen kullandım olmadı.bu ayı pas geçtik.adetim yine geçikti bütün arkadaşlarım hevesleniyo ama pko hastaları bilirki bizim adetlerimiz zaten hep geçikir...bugün test yaptım negatif çıktı.yarın farlutale başlıycam adet olunca 2.gün doktora gitcem igneye başlıycaz.bide ben hergün glukofen kullanıyorum.benim gibi olanlardan mesaj bekliyorum.inşallah ALLAH herkesin muradını verir...

ben de pko yum ve adetim sürekli gecikiyo. bugün gecikeli tam 1 hafta oldu. bilen arkadaşlarım belirtilerimden bebiş var diyolar ama ben test yapmaya korkuyorum... adet olabilsem tedavim başlıycak, haftaya kadar olmazsam eğer dr gidicem. sanırım bana da ganophen ya da benzeri bi ilacı başlıcak dr.um.
ben de senin gibiyim yani...

Burcucuk.ben bugün farlutale başladım.adet olmak için doktor adetin 2.günü gel igneye başlayalım dedi..ama inşallah sende bebiş vardır.sen pko için bi ilaç veya bi tedavi görüyomusun...ve daha önce bu konuyla ilgili hiç doktora gitdin mi.

arkadaslar benimdell adet düzensizliğim var doktora gittim farlutal verdi ilac biteli 4 gün oldu ama hala adet olamadım :KK43:( 1 hafta sonra diyorlalr genelde ama kullanan varsa lütfen beni bilgilendirir mi?

X