Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

bir kere arasan söylemek istediğim o kadar çok şey var ki..

Seninle şu an konuşmayı çok isterdim. Tam şu an yazsan, arasan.. Buna gerçekten ihtiyaç duyuyorum. Çok kötü hissediyorum bu gece. Beni bilen, tanıyan biriyle konuşmaya ihtiyacım var. Nolurdu bu gece hissedip gelseydin ya?

Bu inat değil, bunu sen istedin.
Bu saatten sonra da herhangi bir çaban olursa da(gülesim geldi) beni etkilemez gibi geliyor. Sadece hırs yaptığını düşünüp güvenmeyeceğim.
Hadi hoşça kal.

Neden açık olamadığını hiç anlayamıyorum. Hiç.
Anlatabilirdin.

Değerli bir şey bulduğumu düşünmüştüm...
Şu an yaşadığım o ilk hissi özledim...
Ahh.. Niye böyle yaptın ki?

Gelmeyeceksen artık hatırlamak istemiyorum. Ama gelmeni istiyorum.

Benimle alakalı bu kadar gereksiz mantık işleteceğine bu dünyaya çocuk getirmek konusunda mantık işletsen biraz da mesela?

kızlar size tanıdığım bir şamandan öğrendiğim tekniği söyleyeyim onu yapın rahatlarsınız,yaşlı bir ağacın altına oturup sarılın sarılırken içinizdeki öfkeyi olmasını istediğin şeyleri söyleyin daha sonra kuru bir parçasını ya da yaprağını yakıp yanına gömün

Hiç iyi değilim. Hayatımın en zor anını yaşıyorum. Artık fiziksel acılar ruhumu da acıtıyor. Destek olmanı isterim ama bunu söyleyecek cesaretim de yok. Anlayıp yanımda olmanı istiyorum ben.

Mutlu olalım lütfen.. Olur mu... Olsun...
Ve öyle de oldu...

Berbat bir annesin , çocuklarınıda aynj kendin gibi yetiştirmişsin . Herkes sana köle olsun tüm dünya senin etrafında dönsün istiyorsun. Herşeye sen karar ver kimse lafından çıkmasın istiyorsun her haltı yiyip kalbim temiz kin tutamıyorum diyip yüzsüz yüzsüz hiçbirşey olmamış gibi davranıyorsun birde .
Ve bir başkası da ; sende sinsilerin önde gidenisin kocanın ne haltlar ettiğini biliyorsun ama yinede umursamıyorsun sadece kendi menfaatlerini düşünüyorsun kocan benim kocamında başını yakıyor bir an önce defolup gitsenizde kurtulsam sizden
Ve bir diğeri; sende lanet bir insansın bana yaptıklarının aynısını Allah’ta sana yaşattı ama hala akıllanmadın , ne boklar yediğini en iyi ben biliyorum ağzımı açsam yerin dibinde girecek yer bulamazsın kendine ama dua et kendime yakıştırmıyorum kendi kininizde, kıskançlığınızda ve fesatınızda boğulun inşallah

Ohhh çok rahatladım kim bu konuyu açtıysa Allah razı olsun arada gelir içimi dökerim artık

Neden bana bunları hak gördün
Neden sevgimizin arkasında duramadın
Neden benim arkamda duramadın
Herkesin başarıp bizim başaramamızun sebebi neydi

X