Fatih Harbiye Show Tv

2. bölüm güzeldi gözümü kırpmadan izledim sardı sanırım artık hayırlı olsun =)

Normalde Kadir Doğuluyu sevmem ama bu dizide fazla karizmatik olmuş :KK16:
Paçozluktan kurtulduğu için öyle geldii herhalde :KK1:
Güzel bir dizi olmuş çok beğendiim :KK9:

Favori dizilerimin arasında yerini almış bulunmakta :KK42: inş bu da kaldırılmaz yayından ,çünkü ne zaman bir diziye böyle desem yayından kaldırıldı :KK9:

Son düzenleme:
Küçük Sırlarda da zengin rolündeydi. Bir tek Pis Yedili de varoştu :KK31: Zaten onu da Ümit İbrahim için izlemeye başlamıştım sadece.
Fatih Harbiye de ilgimi çekiyor güzel.

Kadir doğulu sonunda kendisine göre bir rol bulmuş

sürekli liseliyi oynuyordu yakışmıyordu..

Son düzenleme:
yaprak dökümündeki oynayan kız o zamanlar tatlıydı çünkü yaşı küçüktü oyunculuğu insana doğal geliyordu... ama artık hiç beğenmiyorum hem oyunculuğunu hem de dış görünüşünü de... güzel değil sanki... yakışmamışlar kadir doğuluyla... o kız yan rollere uyuyor bence başrole göre değil....

yaprak dökümündeki oynayan kız o zamanlar tatlıydı çünkü yaşı küçüktü oyunculuğu insana doğal geliyordu... ama artık hiç beğenmiyorum hem oyunculuğunu hem de dış görünüşünü de... güzel değil sanki... yakışmamışlar kadir doğuluyla... o kız yan rollere uyuyor bence başrole göre değil....

aynı şeyi bende düşünüyorum cnm ,
kızda albeni yok, çok pasif artı çok çocuksu
:KK19:

kesinlikle başrol oyuncusu kız başka biri olmalıydı..diziyi beğendim ama kızı görünce çocuk gibi yahu soğuyorum diziden :KK68:

aynı şeyi bende düşünüyorum cnm ,
kızda albeni yok, çok pasif artı çok çocuksu
:KK19:

:KK1: konuyla alakası yok canım ama, arıyorum bulamıyorum şu yazı tipini değiştirmeyi..bana zahmet olmazsa anlatıversen yapabilmişsin sen :26:

dizideki Faiz bey sozde cok ketum bırı olarak gosterılmeye calısılmısta bana daha cok mıymıy bırı gıbı geldı nedense

aynen. güzel bir kız.. farklı bence doğal. ama baş rolün ağırlığını kaldıramıyor.

:KK1: konuyla alakası yok canım ama, arıyorum bulamıyorum şu yazı tipini değiştirmeyi..bana zahmet olmazsa anlatıversen yapabilmişsin sen :26:

slgy6.jpg

resimde anlattığım gibi yapıyorum cnmbenim:KK34:

X