Fatih Harbiye Show Tv

Ya bu Aslının annesiyle ablası ne kadar salaklar ya

Kadın hem zorla evlendiriyor hem de ay mutlu mudur iyi midir diyor. O kıza tecavüz etmemiş miydi şimdiki kocası? E bunu yapan adam hiç ona iyi davranır mı ?

Kıza dedi mi hiç mutsuz olursan evine dönebilirsin diye de kız gelecek :KK19: O kadar değerli kızın varsa evlendirmeseydin o pislikle

Tekrarına bakıyorumda şu aslının anasını boğasım geldi , hele o ilk bölümde kızı kontrol etmeler falan yahu sor bir kıza noldu nasıl oldu istiyormusun evlenmek diye sonrada mutlumudur diye konuşup duruyor , nerimanı oynayan kızın farklı bir havası var bence , dizide holdingte payı varmış sahip çıksa zaten zengin kız

kesinlikle başrol oyuncusu kız başka biri olmalıydı..diziyi beğendim ama kızı görünce çocuk gibi yahu soğuyorum diziden :KK68:

bence de ya kız çok çirkin değil ama başrol oynayacak kadar güzel hiç değil yani
çok daha iyi birini bulabilirlerdi
çocuk gibi duruyo
iki erkeğin o kız için kapışacağına inanasım gelmiyo
ki erkeklerin biri çok zengin ve etrafında dünya güzeli kızlar olan biri
yani senaryo biraz inandırıcılığını yitiriyo gibi

Ben de ilk bölümdeki şu bekaret kontrolü sahnelerine sinir oldum kızlar. Bu kadar felaket gibi göstermeseler keşke. Türk annelerinin görmek istediği manzaralar bunlar gerçi. Ama sen gözlerine soktukça o gözler daha da arıyo. :KK43: Her dizide oluyo. Kız bi kere yatıyo hamile kalıyo. Yok bi kere eve gidiyo hemen birlikte oluyolar.

Offf içim bunaldı allah aşkına ya. Biz eşimle aylarca denedik yapamadık. Bunlar ne becerikliymiş diyorum. :KK70:

Ortaokuldayken kitabını okudugumda kafamda canlandırdıgım Neriman çok havalı bi kızdı. Konservatuar okuyan enstürman çalan şöyle evinden çıkıp saçlarını savurdu mu yerleri yerinden oynatan ama ciddi taş gibi bir hatun vardı kafamda. bu çocuk resmen. Hele saçlar kaşlar çok kötü. Gözleri kocaman kocaman çok itici geliyo bana. :KK43:

Son düzenleme:
castta büyük hatalar var bence... ilk bölümün yarisini ve ücüncü bölümün tümünü izledim
o kiz basrole hic uymamis, ve pelinde hic yakismiyor... o saclarin rengi ne allah askina?
su an en cok tutulan dizilerden birinde oynuyorsun adam akilli bi kuaför bulup saclarina
sana yakisan bi renk attiramiyorsun...

neriman icin iki erkegin savasacagi hic inandirici degil, kizda öyle bi hava yok...
sokaga cik ondan daha güzel 10 kisi bulursun....

en cok sinirimi bozan sahneler asliyla olanlar, ne cok üzüldüm kiza
tacavüze ugruyor, zorla evlendiriliyor yetmiyor bide o igrenc kayinvalidenin
hizmetcisi oldu simdi...

ya o aslı zxaten salğın teki
derdini kimseye anlatmadıki nerimana bile bişey söylemiyor insan azıcık direnir bişeyler yapar çok garip bence

ayrıca neriman değişmeliiiiii

bir gece ilk bölümünün tekrarı ile başladım izlemeye...

dizi güzel kitabında özetini okudum neriman ve şinasi evleniyor diyor..
ama burada filim başka dönecek...
orada bir rus adammı bir aşktan bahsediyor bburada öle bişi yok anlamadım..

bencede haklısınız başrol oyuncusu çirkin değil ama pelinede rakip olacak bir albeninisi yok...

pelin karakteri kesinlikle nerimandan daha albenili daha havalı..bazı insanların kimyası öyledir...

mesela bakınınz bir Nebahat çehre hiç temizlikci rolünde yada fakir bir anne rolünde oldumu

geçmişini bilmiyorum ama kadın haziran gecesinde ünlü zengin bir iş kadınıydı...
sonra bihterin annesi...valide sultan şuanki dizisindede zengin bir kadın rolünde..

yani bu kadına zaten diğer roller üstünde eğrelti durur...pelin karakteride öyle

boylu poslu ,seksi, güzel, zaten su rolundede güzeldi....

neysee bu hafta izleerken uyuz oldum ama yaaa pelin karakterinin rujunu nasıl sürüyorlar yaa ağladıkca tiksindim yaa

ağız ağız değil mağra mübarek kocaman çıkıyorr...çirkinlik abidesi oluyor....

heycanlıbitti bakalım ne olacak ...birde şu hala kızını anlamadım ben yaa bi numara var ama bilen anlatsın yaw :)

Neden bilmiyorum ama sürükleyici bi tarafi var dizinin..
Yeni sezonda birden fazla dizileri dört gözle beklemistim, onlari henüz izleyemedim ama Fatih Harbiyeyi kacirmiyorum.
Sizlere katiliyorum bencede basrol daha güclü bir karakter olabilirdi. Rolünü iyi yapmiyor degil ama birseyler eksik.
Kadir Dogulu, iki kiz karakterine göre cok yüksekte kaliyor. Bence Nerimanin dis güzelligi degil de daha cok ic güzelligi, sinirlari etkiliyor Macit'i. Pelin cogu zengin kizlarin oldugu gibi barbi bebek karakterine sahip. Aslinda guzel kiz ama sac ve makyaj olmamis bence.

Bide her dizide kadinlari gurursuz yapmiyorlar mi.. Deli oluyorum..
Nedense her dizide kadin erkegin pesinden kosar, erkek umursamaz, kadin ararda arar pesinden kosar da kosar, ne alaka? Gercekten hala varmidir ki böyleleri.. Kadinlarda hic gurur yok habire sevdigi adamin pesinden kosuyor, sacmalik.

Genel olarak güzel bir dizi, maalesef ki kadro dan kaybediyor... Kadir Doguluya yakisacak olan yeni bir yüz mutlaka vardir..

Basarilarinin devamini diliyorum.

bir gece ilk bölümünün tekrarı ile başladım izlemeye...

dizi güzel kitabında özetini okudum neriman ve şinasi evleniyor diyor..
ama burada filim başka dönecek...
orada bir rus adammı bir aşktan bahsediyor bburada öle bişi yok anlamadım..

bencede haklısınız başrol oyuncusu çirkin değil ama pelinede rakip olacak bir albeninisi yok...

pelin karakteri kesinlikle nerimandan daha albenili daha havalı..bazı insanların kimyası öyledir...

mesela bakınınz bir Nebahat çehre hiç temizlikci rolünde yada fakir bir anne rolünde oldumu

geçmişini bilmiyorum ama kadın haziran gecesinde ünlü zengin bir iş kadınıydı...
sonra bihterin annesi...valide sultan şuanki dizisindede zengin bir kadın rolünde..

yani bu kadına zaten diğer roller üstünde eğrelti durur...pelin karakteride öyle

boylu poslu ,seksi, güzel, zaten su rolundede güzeldi....

neysee bu hafta izleerken uyuz oldum ama yaaa pelin karakterinin rujunu nasıl sürüyorlar yaa ağladıkca tiksindim yaa

ağız ağız değil mağra mübarek kocaman çıkıyorr...çirkinlik abidesi oluyor....

heycanlıbitti bakalım ne olacak ...birde şu hala kızını anlamadım ben yaa bi numara var ama bilen anlatsın yaw :)
pelin su karakterinde oynamadıki canım
küçük sırları diyorsun dimi sen? pelin orda başka biriydi

ayrıca çok haklısın bence pelin ağlammalı diye yollara düşelim
o neydi öyle yaa tiksinçççççç:120:

pelin su karakterinde oynamadıki canım
küçük sırları diyorsun dimi sen? pelin orda başka biriydi

ayrıca çok haklısın bence pelin ağlammalı diye yollara düşelim
o neydi öyle yaa tiksinçççççç:120:

pardon yaa su karakteri sinem kobaldı evet o o dizide oynadıya unuttum ismini

Pelinle o kardeşini nerden bulmuşlar ya. ikisi birbirinden kötü :KK43:

castta büyük hatalar var bence... ilk bölümün yarisini ve ücüncü bölümün tümünü izledim
o kiz basrole hic uymamis, ve pelinde hic yakismiyor... o saclarin rengi ne allah askina?
su an en cok tutulan dizilerden birinde oynuyorsun adam akilli bi kuaför bulup saclarina
sana yakisan bi renk attiramiyorsun...

neriman icin iki erkegin savasacagi hic inandirici degil, kizda öyle bi hava yok...
sokaga cik ondan daha güzel 10 kisi bulursun....

en cok sinirimi bozan sahneler asliyla olanlar, ne cok üzüldüm kiza
tacavüze ugruyor, zorla evlendiriliyor yetmiyor bide o igrenc kayinvalidenin
hizmetcisi oldu simdi...

Fatih Harbiye 6.bölüm 5 Ekim

Geçmişim elveda diyen Neriman, istemeden de olsa, içine düştüğü durum ile ilgili hesap vermesi gereken kişiler olduğunun farkındadır.
Pelin, amacına ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ile zafer sarhoşluğu yaşarken, durumu düzeltmek için çabalayan Neriman, Özlem ile Şinasi"nin yakınlaşmasına şahit olunca, uğraşlarının boşa gittiğini düşünerek iyice öfkelenir ve artık düşünmekten vazgeçip harekete geçme kararı alır.
İçini hırs ve öfke kaplayan Şinasi, hayallerinin peşinden gitmek yerine aslında hiç de merak etmediği bir dünyanın kapısını aralamak üzeredir. Ne yapacağını bilemeyen Neriman, Şahika ve Fahriye"nin vermiş olduğu fikir ile tekrar harekete geçecektir.

Şaika ile annesinin hesaplaşma sahnesi çok yapmacıktı.
ve Pelin'in ağlarken Macit'i sevdiğini söylediği sahneler falan hiç gerçekçi değil
En gerçekçi Neriman ve tayfası oynuyor bana kalırsa.:KK14:

Sinasinin sarki sesi cok alakasiz, pelin karakteri inanilmaz yapmacik ve makyaji hep cok abarti..nerimani oynatan karaterde oyle cokkk paylasilamayacak kadar güzel bir kiz değil ama iste izleyecek baska bisey yok cmtesi aksamlari. .ha bu arada sinasinin evlenen kucuk kardeşinin drami ic parcalayici:KK43:

pelin karakterini bende sevmiyorum hele ki ağlama sahneleri macit macit deyişi çıldırtıyor resmen.birde makyaj o kadar abartılı ki ruju resmen dudağının dışına o kadar çok sürmüşler ki ayı gibi olmuş dudakları.neriman bana hiç güzel gelmiyor hiçbir albenisi yok bence.

kızlar bu dizinin dün geceki bölümünü izleyemedm. dünkü bölümü tekrarı hangi dün yayınlanır bilen var mı ?

X