Fatih Harbiye Show Tv

diziyi çok beğeniyle izliyorum ama sizlerinde dediği gibi
oyuncular berbat bence
macit : iyi
pelin : çok yapmacık konuşmalarına uyuz oluyorum zaten
neriman : rolü için hafif kalmış daha güzel alımlı oyuncu olmalıydı

aslında konu ve dizi çok hoşuma gitti ama dediğim gibi oyuncular çok yetersiz kalıyor bence
faiz bey ,neriman,şinasi,pelin,duygu ,pelinin annesi hepsi gıcık geldi bana

Keşke Neriman başka bir kız olsaydı.
Diziyi ilk zamanlar seyrediyordum ama artık hiç izlemiyorum. Çünkü Neriman karakterindeki kızı (Neslihan) sevmiyorum.
Role daha çok yakışan bir başkası bulunabilirdi.
Rolünün hakkını veremiyor. Çok donuk bakıyor. Çok yapmacık.
Duruşu da güzel değil. Eğreti duruyor.

Son düzenleme:
Bence Nerimanla Macit uyuşmuş ya. Kadir Doğulu'nun bakışları çok hoş. Oyunculuğu çok iyi olmasa da role yakıştırdığım için bana iyi geliyor

Pelin konuşmasın nolur alt yazı geçsinler çok bayıyor konuşması beni

Doksanlar da ki Tubanın bakışları bile böyle baymamıştı

Aslı'nın annesiyle ablası da hemen hemen aynı duruyor. Annesi ince olsa ablasından daha da genç gösterecek

Ayrıca kızını o kadar seviyorduysa sahip çıksaydı bir zahmet

Bi şey sorucam ben ilk bölümü izmememiştim Aslı'ya ilk bölümde ne oldu nasıl evlendi böyle bilen biri anlatabilir mi ?

bende merak ediyorum o çocukla birlikte olup evlenmek zorunda filanmı kaldı acaba?*

o kocası olacak adam emremidir nedir Aslıya zorla sahip olmuş aslı istememiş ama o dinlememiş. ilk bölümde zaten öyle bir sahne olmadı da aslı nerimana anlattı neler olduğunu. anneside aslıyı telefonda konuyu konuşurken duydu anne öyle öğrendi yani ve evlendirmeye karar verdi. yaktı kızı tabii şimdi fark etti..

o kocası olacak adam emremidir nedir Aslıya zorla sahip olmuş aslı istememiş ama o dinlememiş. ilk bölümde zaten öyle bir sahne olmadı da aslı nerimana anlattı neler olduğunu. anneside aslıyı telefonda konuyu konuşurken duydu anne öyle öğrendi yani ve evlendirmeye karar verdi. yaktı kızı tabii şimdi fark etti..

teşekkürlerrrrrrr:KK54:

Kadir Doğulu'ya öyle varoş roller yakışmıyor :KK53: Macit Arcıoğlu rolü cuk oturmuş :KK23:

Diziyi izliyorum da yani Macit gibi birinin pat diye Neriman'dan hşlanmasını anlamadım hemen davette gördü beğendi peşinden ayrılmaz oldu tamam beğenir de işte önce emin olamaz acaba mı der, arkadaş olurlar filan da sonra birşeyler başlar böyle olunca samimi gelmiyor bana. Neriman karakterini uygun bulmadım sizide başka biri olabilirdi Neriman hala çocuk gibi görünüyor. Ne kadar saçını başını da yaptırsa güzel kıyafetlerde giyse olmuyor yani. Yine de izliyorum. Aslı'ya üzülüyorum ama ailesine o kadar kırgın ki evine dönmek istemiyor ailesinin de adı çıkacak diye istemiyor. Ben izlemedim ama sonradan bir parça gördüm annesi odada Aslıya bekaret kontrolü yapıyordu.

nerımanı oynayan kız benım cok hosuma gıdıyor bence cuk oturmus tamamm bıraz cocuk kalıyor amaaa o cocuk halı saf bır goruntu verıyor buda onn rolunda tam uygun ayrıca bunlar gercektede sevgılımıymıs neyms ole duydum:)

Boyle guzel bir kitap daha iyi oyunculari hakediyor bence. Oyunculuklar kimi karakterlerde ( neriman,sinasi,pelin gibi) ya cok donuk. Bazi karakterlerde de inanilmaz abartili heyecanli( sinasinin annesinin oldugu gibi)

Dizinin bas karakterlerinden neriman ve pelin konusurken resmen bunaliyorum. Kelimeler agizlarindan cikmak icin davet bekliyor gibi.

Yazik olmus fatih harbiyeye

farkettinizmi bilmem nerimenın cümleleri ezberden söylediği çok belli oluyor
uzun cümleleri yavaşça ezberinden söylüyo
ve bu çok belli oluyo
çokta itici duruyo:63:
ayyyy kadirrrrrrrrrr senin bu dizide ne işin varr yahuuuuuuuuuu:KK19::KK19:

kadir_dogulu_4767.jpg

'Fatih Harbiye' adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç yaşına rağmen birçok dalda ödülü bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül arasındaki aşk dedikoduları doğru çıktı.

[h=4]EL ELE TUTUŞUP ŞARKILAR SÖYLEDİLER[/h]Akşam'da yer alan habere göre; Sevgililer, Asmalımescit'teki bir mekanda yanlarında bulunan arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlendikten sonra Sisore Karadeniz Pide'de çorba içti. İkili, mekan çıkışı el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtı. Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Çevredekiler araya girerek gerginliğin yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi bir taksiye binerek uzaklaştılar.

reklam kokuyor bu aşk bence kızlar:KK51:

[SUB][/SUB]
kadir_dogulu_4767.jpg

'Fatih Harbiye' adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç yaşına rağmen birçok dalda ödülü bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül arasındaki aşk dedikoduları doğru çıktı.

[h=4]EL ELE TUTUŞUP ŞARKILAR SÖYLEDİLER[/h]Akşam'da yer alan habere göre; Sevgililer, Asmalımescit'teki bir mekanda yanlarında bulunan arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlendikten sonra Sisore Karadeniz Pide'de çorba içti. İkili, mekan çıkışı el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtı. Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Çevredekiler araya girerek gerginliğin yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi bir taksiye binerek uzaklaştılar.

reklam kokuyor bu aşk bence kızlar:KK51:

evet bu sık sık yaşanan bi olay
dizideki sevgili rolü oynayan oyuncular sevgili olurlar
dizi bitiikten sonrada aşk biter
yada evlenirler boşanırlar:KK14::KK14::KK14::KK14:

Koliba Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül'ün oynadığı Fatih Harbiye dizisi artık Show TV'de yayınlanacak. FOX TV'de 15 bölüm yayınlanan Fatih Harbiye, 21 Aralık Cumartesi akşamı 21.45'de yeni bölümüyle Show TV'de olacak.

X