Fatma anamızın eli otu

kızlar merhaba bu otu dedem hacdan getirmiş annemde dogumunda kullanmıs bende doguma gitmeden önce kullandım ne kadar faydası oldu bilemem ama cok zor olmadı dogumum normal suyun içerise koydum geldiğimde bayagı acılmıstı

Cidden herkes farklı birşey söylemiş ama kitaplar da suya konulup içilmesi gerektiği yazıyor.suyun hepsinin değil ama..

Allah kısme ederse cuma günü sezeryan ile doğum yapacağım.
Fakat Allah'ta biliyor ya en başından beri hep normal doğum istedim. bugün sezeryana döndü her şey çok ani gelişti. gün sonra sezeryan olacağım. doktorum suyun gelirse sancın olursa bu gün içinde normal doğum yapabilirsin dedi

Bende Hz. Fatma anamızın eli otunu biraz önce sıcak suya koydum . ılıyınca bir çay bardağı içeceğim.
yarın bir çay bardağı daha içeceğim. Olursa olur olmazsa her şeyin hayırlısı takdiri Allah'tan sezeryan olacağım

banada umreden gelmişti ama beninki bitki şeklinde değil siyah top gibi bişey netten araştırdım bende olandan hiç çıkmıyor...

''UCUZDUR VARDIR İLLETİ , PAHALIDIR VARDIR HİKMETİ'' DERLER YA , BEN DE 5TL YE ARABİSTAN DAN BURAYA GETİRİLİP SATILABİLECEĞİNE PEK İNANMAMIŞTIM.ÜMREYE GİDENLERE SORDUM ONLAR BİLE 5TL DEYİNCE ARABİSTANDA BİLE O FİYAT DEĞİL AYNI OT DEĞİLDİR DEDİLER. İNANMAMAKTA DA HAKLİ ÇIKTIM. BENDE ALDIM AYNI OTU. HAREM SARAY DİYE BİR YERDEN. AMA YAZIKLAR OLSUN. BU OT MERYEM OTU DEĞİL.TÜRKİYENİN HERYERİNDE KOLAYLIKLA YETİŞEN ''MERYEM HORT'' OTUDUR. AMA TALEP ÇOK OLDUĞUNDAN O ''HORT'' OT OLARAK ÇEVRİLİP MERYEM OTU OLMUŞ..PEKİ BU 5 TL YE ALINAN MERHEM HORT OTUNDAN GEBE KALAN VAR MI, TABİ YOK...YAZIK... AMA BİLİNEN ÇAYI YAPILIP İFİYETLE İÇİLEN BİR OT OLDUĞUNU DUYDUM.. NYSE GÖRÜYORUM Kİ 5 TL YE SATAN O SATICILAR BU SİTEYİDE ELİNE GEÇİRMİŞLER.. REKLAM YAPARAK BİZLERİ 5TL YE MERYEM OTU VAR DİYE HATTA TELEFON NUMARALARINI BİLE BİRAKARAK YÖNLENDİRMİŞLER. TEBRİKLER... HELALİYLE YESİNLER... BIRAKIN BU İŞLERİ...BU YORUMU 5TL OT YAZAN HER YERDE PAYLAŞICAM Kİ UYANIN...:nazar:En Büyük TÜRKİYE

Allah kısme ederse cuma günü sezeryan ile doğum yapacağım.
Fakat Allah'ta biliyor ya en başından beri hep normal doğum istedim. bugün sezeryana döndü her şey çok ani gelişti. gün sonra sezeryan olacağım. doktorum suyun gelirse sancın olursa bu gün içinde normal doğum yapabilirsin dedi

Bende Hz. Fatma anamızın eli otunu biraz önce sıcak suya koydum . ılıyınca bir çay bardağı içeceğim.
yarın bir çay bardağı daha içeceğim. Olursa olur olmazsa her şeyin hayırlısı takdiri Allah'tan sezeryan olacağım
canım doğum yaptın mı? ot işe yaradı mı? bilgilendirirsen çok seviniriz :):)

bu ot bende de var.hacdan getirmis bi bayan...bir fatiha uc elhem oku hz peygamber efendimizin ruhuna bagisla dedi...ic yada icme demedi bakalim.iyice arastirayimda dogumum yakin zaten:)

Ben hurmayı çok duydum bakalım deniyecem içindeki oksitasyon maddesi suni sancıdada varmış hem rahim açıyı hem süt yapıomuş

benim evde vardi.carsamba hemen doktora gittim bebisi normal dogum yaptm.onun icin kullanamadim.ama sancida sikinti yasamadim..sunu soyliyeyim onu kullansanizda buyuk bi sanci yasiyacaksnz kullanamsanizda.allah yar ve yardimcinz olsn diyorum...

Ben koydum acildi cicek 1 cm acikligim vardo zaten ama ne kadar bekliycrm bilmiyorum sancimda yok

suyun içine koyup acılırsa raht dogum olur inancı bana batıl geliyor.
bence içilmesi lazım suyunun.
Bende oyle yapicam cvp biraz gec oldu ama :) suyun icine attim 1 bardak suyundan ictim niyetimi alip duasini edip simdide iki rekat namaz kilicam insaallah okunacak syrelerini okuyup suyu bitene kadar icecem 39 haftaligim 1 cm acilmam var insaallah hayirlisi olur

kullananlar allah rızası için bizide bilgilendirse.. içilecek mi suyu? yada işe yaradımı? tam olarak ne yaptınız nasil kullandiniz?

Cnm ben dogum yaptim cok sukur. Hastaneye giderken sancim vardi o sanci arasi iki rekat namaz kildim Allah rizasi icin kuran okudum dua ettim otu suya biraktim. Zaten sancilarin basladigi siklastigi zaman suya koyup suyundan istersen ic icmeyebilirsinde (ben ictim 1 caybardagi). 1 cm di ilk gittigim hastanede buyuk doguma 3 cm le yattimm ama bebisim ters donmus son 1 hafta kala tekrar donmedi bu yuzden aksam 5 te aezeryana alindim :oops: Allah yardimcin olsun:KK76:

Bi turlu acikliga kavusmamiss su konu.. Icilecek mi suda mi duracak.. Dogumum yakin 2 tane var o ottan elimde birini tanidgm bi kadina verdm doguma gidrrken haber vercem suya koycak dua okucak ona biride annemde oda doguma giderken suya koyacak.. Bakaim ben icmicem icmedende allahn izniyle fayda edecek mi

Canlar o ot siz dogumagiderken suya koyulcak dogumdan cikinca cikacak

Ben kullandım 2hafta oluyo dogum yapalı
Doğum sandım başlayınca ılık suya koydum otu biraz zaman gecti bi bardağa yakın içtim suyundan geri kalanını suda bıraktık 5saatte tamamen açılma oldu ilk doğumum olmasına rağmen başka dualarda okudum tabiki. Hepsinin etkisi olmuştur eminim.
2hafta önce 2850gr oğluşum normal doğumla dünyaya geldi

X