Femara ve ovitrelle kullananlar belirtileriniz neler???

Evet arkadaşım kadın doğum hemşiresi o da üst üste düşük yapınca çektirmiş ve yapışkanlık varmış hsg ile temizlenmiş şimdi deniyor. Sonomed dedi en yeni cihazlar orada acısız çekiyorlar dedi. Ben de o yüzden orada çektiricem. Acısından falan hiç korkmuyorum artık düşükten daha çok acıtamaz zaten ona dayandım hepsine dayanırım ☺️
Kuzum merhaba çektirdin mi acaba bende bu hafta çektircem sonomedde ilk kez

Aynı şeyleri hissediyoruz inşallah bu umutlarımız boşa çıkmaz🙏🏼🙏🏼 bende test için bi süre daha bekliycem eğer olmazsam direkt doktora gidicem
Ben en son 2 gün önce doktora negatif diye gittim. Kasık ağrım çok yine mi kist oldu dedim ultrasonda baktı kist gitmiş yumurtalarda çatlamış bekle dedi. Ama olsaydı çıkardı diye düşünüyorum. Sen baktırdın mı çatlamış mı yumurtaların

Ben en son 2 gün önce doktora negatif diye gittim. Kasık ağrım çok yine mi kist oldu dedim ultrasonda baktı kist gitmiş yumurtalarda çatlamış bekle dedi. Ama olsaydı çıkardı diye düşünüyorum. Sen baktırdın mı çatlamış mı yumurtaların
Yok iğneden sonra hiç doktora gitmedim

Ağrın çoksa eğer baktır kiste dönüşmüş olabilir. Benim de geçen ay kist oldu 3 gün gecikti
İnşallah öyle bi şey olmamıştır ya. İğnenin 12.gününe kadar çok ağrım oldu ama şimdi aşırı bi ağrım yok sadece o adet yaklaşırken gelen huzursuzluk var

X