Femara veya Çatlatma İğnesi kullananlar Toplaşiin

Kızlar benim de bugün 12 ci günüm. Oğlen test uaptım negatif oldu. Bacak ve karın ağrılarım var. 25-26 mart adet günüm sizce pozitife dönermi?

Merhaba kızlar bende femera ve çatlatma ignesi oldum bugün 10 günüm daha önce 2 defa klomen kullandım gebelik olmadı amh degerim 5 rahim filmi de çektirdim gayet iyi dediler bi sorun olmadıgı halde 1.5 senedir hamile kalamıyorum aynı durumu yaşayan var mı

Merhaba kızlar bende femera ve çatlatma ignesi oldum bugün 10 günüm daha önce 2 defa klomen kullandım gebelik olmadı amh degerim 5 rahim filmi de çektirdim gayet iyi dediler bi sorun olmadıgı halde 1.5 senedir hamile kalamıyorum aynı durumu yaşayan var mı
Bende nerdeyse 2 yıllık evliyim rahim filmi ve amh bende bakılmadı bende pkos var bende bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullandım 12. Günüm

ben tedaviye ilk başladıgım da hormon testlerini yaptılar 1 yıllık tedavinin sonun da doktorum rahim filmine bakalım dedi pkos da yok adetim düzenli bakalım bu ay güzel haberleri alırız inşallah

Sabah yaptım ama negatif akşama tekrar yapacağım galiba bu ay da olmadı
Birde sende akıntı falan var mı?
Akşam degil de 2 gün daha bekle istersen şuan çok düşük degerse idrar da çıkmaya bilir üzme o yüzden kendini
Hayır akıntım yok canım hiç belirtim yok regl de 7 gün var

Akşam degil de 2 gün daha bekle istersen şuan çok düşük degerse idrar da çıkmaya bilir üzme o yüzden kendini
Hayır akıntım yok canım hiç belirtim yok regl de 7 gün var
Olmazsa bekleyeyim ne kaldı ki çarşambaya umarım pozitife döner
Benim 7. Günümden beri beyaz akıntım var regl cok düzensiz benim ne zaman olurum bilmiyorum

Olmazsa bekleyeyim ne kaldı ki çarşambaya umarım pozitife döner
Benim 7. Günümden beri beyaz akıntım var regl cok düzensiz benim ne zaman olurum bilmiyorum
İnşallah döner kuzum Benim ilk hafta çok agrım oldu otururken bile zorlandım şuan hiçbirşeyim yok sadece ilişki esnasın da yumurtalıklarım agrıyor

X