Ferro Sanol Diodenol kullananlar...

size özelden msj atmıştım ama msn adresimi maalesef kapalı galiba msj alma durumunuz.
neyse artık burdan deneyimlerinizi paylaşırmısınız kansızlığınız neden oldu ben diyet yapmıştım o yüzden sınırdasın dedi doktorum ama yeni değerim nedir bilmiyorum 4 ay oldu ilacı da bırakmak istemiyorum çünkü dökülmeme durmuş değil.
valla sizin dökülmeniz durmuş inşallah darısı benim başıma ve diğer arkadaşlarımızın.
peki sizin saçınız eski gürlüğüne ulaştı mı
burda birkaç arkadaş saçım döküldükten sonra hep seyrek kaldı yazmış bilemiyorum bende şaşırdım artık dökülen saç çıkmaz mı

ölümcül bir diyete girmiştin sanırım :) bence sen doktoruna tekrar git yeniden tahlilini yaptır, belki de demir depoların yeterince dolmuştur , ona göre devam et.
saçlarım da eskisi gibi gür değil artık ,seyrek ve hacimsiz.onun içinde sık sık uçlarından kestiriyorum ve banyoda şampuandan sonra ısırgan otu suyuyla iyice duruluyorum.onda da düzelme var gibi yavaş yavaş...küçük küçük yeni saçlarda gelmekte : ) kansızlık konusunda uzman oldum artık : ) öyleki ilaç ve iğnelerin dışında kan naklide yapıldı bana ...her ay kontrolum var tahliller doğrultusunda ilaçlarım vs değişebiliyor...sende soktor işini ihmal etme sakın.özel mesajını bulamadım ayrıca .
:1no2:

öylede canım benim zaten kansızlıktan dolayı dökülmeme var değerlerim normale ulaşınca zaten dökülmesi kesilir.
troide gelince belirtileri hiç bana uymuyor hızlı kilo kaybı halsizlik vs
benim öyle bir şikayetlerim yok sarımsak saç çıkarmada etkili ee benim saçımın çıkmasındada sorun yok çünkü çinko ve ilaç kullandığım için dökülen saçlarım tepede yeniden çıkıyor.dökülmeyi tam anlamıyla durdurcak dışardan herşey yetersiz zaten benim sorunum içten inşallah bu sorunumda başarılı tedavi sonunda yüzüm güler.

ölümcül bir diyete girmiştin sanırım :) bence sen doktoruna tekrar git yeniden tahlilini yaptır, belki de demir depoların yeterince dolmuştur , ona göre devam et.
saçlarım da eskisi gibi gür değil artık ,seyrek ve hacimsiz.onun içinde sık sık uçlarından kestiriyorum ve banyoda şampuandan sonra ısırgan otu suyuyla iyice duruluyorum.onda da düzelme var gibi yavaş yavaş...küçük küçük yeni saçlarda gelmekte : ) kansızlık konusunda uzman oldum artık : ) öyleki ilaç ve iğnelerin dışında kan naklide yapıldı bana ...her ay kontrolum var tahliller doğrultusunda ilaçlarım vs değişebiliyor...sende soktor işini ihmal etme sakın.özel mesajını bulamadım ayrıca .
:1no2:

4.ayımı doldurduktan sonra gitmeyi düşünüyorum zaten canm
ölümcül diyet yapmadım
bilinçsiz protein alımımı çok kısmış olucam ki kansızlık çıktı neyse bundan sonra sağlığıma çok dikkat edicem ama bu seyrelen saçlar artık kaç senede gürlüğüne kavuşcak senağlama bilmiyorum...

ipekçim canım bu senin verdiğin bemiks bephantn,ve evigen,badem yağı karışımı ii canım kullanmalısın bence

ipekçim canım bu senin verdiğin bemiks bephantn,ve evigen,badem yağı karışımı ii canım kullanmalısın bence

kullanıcam cnm irazdan çıkcam eczaneye bulabilirsem alıcam badem yağımda var zatenyerimseniben
sen denedin galiba anlat

denddim bu benim 4.kullanışım.eğer evinde zeytinyağı varsa onu da kat.saça parlaklık ve yumuşaklık verio.saçım birazda olsa hacim kazandı gibi gelio eskiye göre.ve de daha canlı duruo gözle görülür bi şekilde parlaklık oluo.erkek arkadaşım dedii saçın çok ii duruo şu an parlamış die.bi de canım yılan yağı die bişe varmış aktar saç çıkartır onuda al kat dedi.onu da alıp katcam 2gün sonra bi daha uygularım daha dün uyguladım

anladım canım bende az önce eczaneye gittim be panten ampul istiyorum dedim aldım çıktım neyse bir bakayım dedim fazla ilerlemeden ne göreyim 5 ampulun 3 ü patlak döndüm geri iade ettim başka yokmuş bakarmısın elinde o kalmış kakalıcak nasıl insanlar var bilmiyorum neyse artık akşam getirceklermiş benim için öyle alıcam birşeyi alırken çok dikkat etmek lazım iyiki bakmışım.
saçımı az önce yıkadım canım dün geceden uyguladığım ampuller ve alcol karışım vardı kuruttum saçımı çok mutlu oldum diplerden çıkan saçlar o kadar belli ki
yılan yağı bende uyguladım bir ara etkili bir yağ evde var ama aklıma gelmemişti ampullerle karıştırıp uygulamak onuda denerim canımcım.

anladım canım bende az önce eczaneye gittim be panten ampul istiyorum dedim aldım çıktım neyse bir bakayım dedim fazla ilerlemeden ne göreyim 5 ampulun 3 ü patlak döndüm geri iade ettim başka yokmuş bakarmısın elinde o kalmış kakalıcak nasıl insanlar var bilmiyorum neyse artık akşam getirceklermiş benim için öyle alıcam birşeyi alırken çok dikkat etmek lazım iyiki bakmışım.
saçımı az önce yıkadım canım dün geceden uyguladığım ampuller ve alcol karışım vardı kuruttum saçımı çok mutlu oldum diplerden çıkan saçlar o kadar belli ki
yılan yağı bende uyguladım bir ara etkili bir yağ evde var ama aklıma gelmemişti ampullerle karıştırıp uygulamak onuda denerim canımcım.

duyduğum ii oldu canımm bende alıyım o zman.sevindim saçlarının çıkmasına benimde seyrek olan b yer vardı ordan küçük küçük sarı saçlar çıkıoosositososito

bu arada neyi düzeltceksin anlamadım saç dökülmen için daha önce içtin mi anlatırmısın.

kilo aldırmasa hep içip düzelticem ama cok kilo aldırıyo.

valla canım galiba ipeğin dediği gibi kilo aldırmıo.hatta ben iştahım olmadıgı için o aralar daha da zayıflamıştım.sonradan ilaçlar bitince kendi isteğimle bikaç kilo aldım çok abur cubur yiyodum.senin yemek düzeninle alakalı ya da bünyeden bünyeye farklı yan etki yapıoda olabilirr.

valla canım galiba ipeğin dediği gibi kilo aldırmıo.hatta ben iştahım olmadıgı için o aralar daha da zayıflamıştım.sonradan ilaçlar bitince kendi isteğimle bikaç kilo aldım çok abur cubur yiyodum.senin yemek düzeninle alakalı ya da bünyeden bünyeye farklı yan etki yapıoda olabilirr.

canım sana bişey sorcam diğim tarifi yapmıştın galiba sen ampuller ve bademyağını.
ben yarın uygulucam bahsettiğim gibi bademdir zeytin yağıdır koycam ama akşamdan uygulayıp sabah yıkamayı düşünüyorum sence zararlı mı yağ olduğu için tereddüt ettim biraz ama sen kaç saat tutmuştun anlatırmısın.hihoyyyt

canım sana bişey sorcam diğim tarifi yapmıştın galiba sen ampuller ve bademyağını.
ben yarın uygulucam bahsettiğim gibi bademdir zeytin yağıdır koycam ama akşamdan uygulayıp sabah yıkamayı düşünüyorum sence zararlı mı yağ olduğu için tereddüt ettim biraz ama sen kaç saat tutmuştun anlatırmısın.hihoyyyt

vallaa canım ben ilk yaptıgımda 5 saat tutmuştum.geneldee uzun tutumaya çalışıorum.zytingaıda karıştıırıorum parlaklık verio.dünde sadece yılan yağı ve badem yağını karıştırıp beklettim baya güçlendii.saçına zarar verceğini sanmıorum ama kaşıntı tutarsa bilemem belli bi saattten sonra.bende hiçbi yan etkisi zararı olmadıı

anladım canım çok saol.
peki faydasını görüyorsun demi
benim bahsettiğim ilk tarifim doktorun yazdığı bile pek etkili olmadığı halde ufak saçlarımın çıkışında katkıda bulunduğunu düşünüyorum ama bu tarif daha geçerli bence.

birde canım sen elinle mi pamuk yardımıylamı sürüyorsun

canım bu mesele yüzünden çok doktora gittim,ne yazıkki,ve 5 yıldır da ferro sanal kullanıyorum,3 ila 6 ay kullanıp bırakıyorum.öncelikle demir ilaçlarından kullanabileceğin en iyi ilaç bu,değerlerini yükseltiyor.bende üniversite bittikten sonra başlamıştı yoğun dökülme.demir eksikliğine bağlı anemi teşhisi kondu canım.3 ay günde 2 kere olmak üzere bu ilacı kullandım.saçlarım toparlandı,tabi eskisi gibide olmadı.şimdi ara ara bu problemi yaşıyorum.canım dökülmen 100 ü geçiyorsa ve demir hapını kullandın ama azalmıyorsa,başka şeyler dene,priorin saçı beslemesi açısından iyi bir ilaç,genetik dökülmelerde etkisiz ama.tahlillerin nasıl çıktı eksik olan var mı?

canım bu mesele yüzünden çok doktora gittim,ne yazıkki,ve 5 yıldır da ferro sanal kullanıyorum,3 ila 6 ay kullanıp bırakıyorum.öncelikle demir ilaçlarından kullanabileceğin en iyi ilaç bu,değerlerini yükseltiyor.bende üniversite bittikten sonra başlamıştı yoğun dökülme.demir eksikliğine bağlı anemi teşhisi kondu canım.3 ay günde 2 kere olmak üzere bu ilacı kullandım.saçlarım toparlandı,tabi eskisi gibide olmadı.şimdi ara ara bu problemi yaşıyorum.canım dökülmen 100 ü geçiyorsa ve demir hapını kullandın ama azalmıyorsa,başka şeyler dene,priorin saçı beslemesi açısından iyi bir ilaç,genetik dökülmelerde etkisiz ama.tahlillerin nasıl çıktı eksik olan var mı?

valla canım allah daha büyük hastalık vermesin ne kadar kötü bir hastalıkmış buda ya morel bırakmıyor insanda.
benim 4 ay olcak ferrosanolu içiyorum canım ama ilkzamanlarki gibi olmasada hala devam ediyor melesef.
ben ayrıca kan ilacı ile priorinde içiyorum 4 aydır pekmezdir 1.5 kavonoz bitti zaten bende artık ne yapcağımı şaşırdım
bu hafta tekrar doktora çıkcam değerlerimi merak ediyorum yerine geldi mi gerçi yerine gelse dökülme tamamen durmaz mı
birde saçın toparlanmış eskisi gibi olmamış dedin eski saçlarım şimdi geri gelmicekmi benim yasenağlama
dökülmen tamemn kesilmemiş galiba ilacı bırakınca mı dökülüyor

bayanlar öyle gezinirken gördüm yazdıklarınızı sanırım birinin fena sac dökülme problemi var...bende de var ama şuanda allaha şükür dikkat ediyorum yeni saclarım cıkıyo :teytey: önce saç dökülmesinin neden oldugunu ögrenmek için doktora gittim doktor bana direk kan testi verdi kansızlık oldugu için oluyormuş birde bende yeme bozulugu var yemek yemekten nefret ediyorum şuan bile yemek yedim midem bulanıyor.neyse bende ferro sanol kullandım uzun süre ama sadece onu değil zinco diye bir çinko ilacı var zaten kuoförde önermişti ayrıca bana birkac tane losyon ismi yazdı onu ben eczanede bitkisel bir şampuanla karıştırtıp aldım halen kullanıyorum arada sırada da badem yağı sürüyorum inan hemen etkisi oluyor saclarım hacim kazanıyor :dance: ben ayrıca sık sık kestirdim saclarımı öyle olunca daha sağlıklı oluyor saclar tavsiye ederim sende uygula kullan bunları sabreder düzenli şekilde kullnırsan kesin işe yarar yerimseniben

bayanlar öyle gezinirken gördüm yazdıklarınızı sanırım birinin fena sac dökülme problemi var...bende de var ama şuanda allaha şükür dikkat ediyorum yeni saclarım cıkıyo :teytey: önce saç dökülmesinin neden oldugunu ögrenmek için doktora gittim doktor bana direk kan testi verdi kansızlık oldugu için oluyormuş birde bende yeme bozulugu var yemek yemekten nefret ediyorum şuan bile yemek yedim midem bulanıyor.neyse bende ferro sanol kullandım uzun süre ama sadece onu değil zinco diye bir çinko ilacı var zaten kuoförde önermişti ayrıca bana birkac tane losyon ismi yazdı onu ben eczanede bitkisel bir şampuanla karıştırtıp aldım halen kullanıyorum arada sırada da badem yağı sürüyorum inan hemen etkisi oluyor saclarım hacim kazanıyor :dance: ben ayrıca sık sık kestirdim saclarımı öyle olunca daha sağlıklı oluyor saclar tavsiye ederim sende uygula kullan bunları sabreder düzenli şekilde kullnırsan kesin işe yarar yerimseniben

o biri ben oluyorum galibakaydirigubbakcemile3 ağlancak halime gülüyorum
azaldı dökülmem ilk zamanlara oranla ferro sanolun çinkonun mutlaka etkisi olmuştur ama yoğun olmasada devam ediyor
allah herkese şifa versin
saç dökülmesi morelman insanı çökertiyor,inş zamanla eski saçlarımız çıkar sağlıklı saçlara kavşuruz.:Saruboceq:

X