Fikirlerinize ihtiyacım var

Red edilme acını başka yerden çıkarabilirsin. Gururun da belli. Adam istememiş hala karşımda oturdu ne yapsam diyorsunuz.
Böyle üslupsuz olduğunda sadece kuyruk acını anlıyoruz.
O mesajı okuyan of khomyuk ne salak demez ama sizin hakkınızda güzel çıkarımlara varır.
Acı mı ? :KK70: çok cahilsin keşke ölsen

Kendisi de evliyken iş yerinden flörtöz birkaç erkekle konuşmuş o yüzden karşı tarafın sevgilisi olup olmadığıyla ilgileneceğini sanmıyorum 😬

BAktım eski konusuna ağustosta iş yerindekilerle görüşüp eşini aldatmış, eşi de onu aldatmış. Bu hikayede yanan bu mesaj atılan abi olur. 😄

Önce yeni bir hikayeye hazır değilim dedi . Gerçekten sevgilisi olan biri en başında hayatımda biri var teşekkürler diyip konuyu kapatır . Yarım saat sonra tekrar mesaj atıp benim “bi sevgilim “ var demez . Gerçekten inandın mı olduğuna :))
Ayyy size ne,sevgilim var demiş adam işte.İsteseydi evet derdi zaten,neyin tribi daha bu?

Salak mısın sanki üstüne düştüm olayın burdan size sorduk işte ne abartıyorsun ?
Acı mı ? :KK70: çok cahilsin keşke ölsen
Siz hakaret etmeden kendinizi ifade etmeyi bilmez misiniz? Eski konularınız ortada, şimdiki konunuz ortada, zira insanlara us verecek tek bir özelliğiniz yok.

Sebebi ne olursa olsun, adam istemiyorum demiş ve sizi görünce bakışlarını çevirip önüne bakmış her seferinde.

Bundan sonra yapacaklarınız sadece kendinizi küçük düşürmenize sebep olacaktır.

Ayrıca insanlara hakaret edip hemen ardından konudan engellemek nedir?

Cevabını almaktan korktuğunuz şeyler söylemeyin o halde insanlara.

X