Finansbank çağrı merkezi için görüşmeye çağırdılar

arkadaşlar çağrı merkezi çok zor.. çok stresli. ben garanti de 1 yıl çalıştım. akşam 18.00-23.00 vardiyasında. ama hergün gece 2 mesaisine bırakıyolar. hele ki haftasonları günüzcüler sürekli sabah 8dan akşam 8 e kadar çalışıyodu. yaptığımız hatalar maaştan kesilmiyodu ama grup puanını düşürüyodu. her ay düzenli sınava sokuyolar seni sınavı geçemezsen grubunu etkiliyo geçersen ve görüşmelerinin puanı da yüksekse 25 ytllik çek veriyolardı. çok çok çok zor...çok zor çok zor çok zor.... çok iyi düşünün. herşeyiniz dakik. saniye bile geciktiremezsiniz o derece dakik olmak zorundasınız. molanız wc niz herşey dakik olacak. müşterinin sorununu hemen çözüceksiniz günde 150 müşteriye bakmanız lazım. bi yandan satış yapmanız lazım.. yani ne bilim. benim sözleşmem 1 yıldı yeni girenlerinkini 1.5 yıla çıkarmışlar kaçıp gitmesin kimse diye. ben kendimi dar attım. 3 aydır işsizim ama ayrıldığım için zerre kadar pişman diilim. ama bazıları da var ki abuk subuk müşterilerle uğraşmaktan keyif alıyo.. eğer böyleyseniz ve mola vermek wc ye gitmek umrunuzda diilse keyif alabilirsiniz...

arkadaslar bısey sormak ıstıyorum tahmınen ucretlerı nerelerde bı fıkrınız varmı?

arkadaslar bısey sormak ıstıyorum tahmınen ucretlerı nerelerde bı fıkrınız varmı?

yani çalışmış arkadaşlar var onlar daha ii bilir tabi, ama ben maaşlarının gösterilen emeğin yanına bile yaklaşmadığını duyuyorum çalışan arkadaşlarımdan. tabiki çalışılan firmaya göre değişir ama 600 YTL civarında falan oluyo bildiğim kadarıyla.
onlar da part-time çalışıyodu öğrenciyken ama daimi bi iş arıyosan kesinlikle bulaşma derim.

amerika'da 5-6 yıl call centerda çalışan birinin mahkemelerde şahitliği kabul edilmiyo mesela. müthiş stresli, sürekli yalan söylemek zorunda kalıyosun. a.s.

bende çalışmak istiyorum ama çok kötü yorumlar olmuş aranan şartlar nedir çağrı merkezlerinde deneyimli arkşlar biraz bilgi verirmisiniz

4 yıllık üni mezunu ya da 2 yıllık myo mezunuysan havada kapıyolar zaten. çağrı merkezlerinden sözleşmesi bitince kaçıp gden o kadar çok insan oluyoki buldukları elemanı alıyolar. kılığa kıyafete dikkat edip mülakatlara girip kendini biraz göstermen konuşkan olman lazım. allah çalışacaklara sabır versin. yaptığın işe karşılık 2-3 milyar alman gerekir bence o kadar stresli. müşteriye karşı kıvırmak zorundasın bi şekilde:) yöneticilerin şeflerin ayrı sıkıştırıyo müşteriler ayrı sıkıştırıyo. bu stres altında bi de sigorta satışı yapıyosun yapmak zorundasın. satış grubundan çıksan 150 yerine 200çağrı bakman için baskı yapıyolar falan.. hatırlıyorum wc ye gitmem gerekirken bırakmamışlardı beni çok zoruma gitmişti. ne bilim.. dedim ya ben zor attım kendimi ordan. sürekli bi iş diil zaten. bence hiç girmeyin derim.

valla şuan arkadaşım orda ve kampanya yapıyolarmış arkadaş getireene çalışmak için çeyrek altın hediye arkadaş beni hemen sokcakta ben estetisyenim mesleğimi yapcam sıkılırsam gecebilirm düşünüyorum yani

valla şuan arkadaşım orda ve kampanya yapıyolarmış arkadaş getireene çalışmak için çeyrek altın hediye arkadaş beni hemen sokcakta ben estetisyenim mesleğimi yapcam sıkılırsam gecebilirm düşünüyorum yani
bizde de arkadaşlarımızın cv sini getirelim diye bekler dururlardı. o kadar kötü bi iş ki.. çeyrek altını babalarının hayrına vermiyolar millet deli gibi kaçtığı için veriyolar. çeyrek altın uğruna orda çalışanlar çevrelerindeki insanları ikna etsinler diye. çok zor. estetisyensen mutlaka kendi mesleğini yap bence. çağrı merkezinde ne uzarsın ne kısalırsın 600ytl maaşa çabalar durursun.

kızlr biraz öcnede bana haber geldi finansbank sınva çağırıyoz çağrı merkezi için .. ama şuan işim az çok iyi.. yani gitmeme degecekmi acaba.. adı banka oyüzden cazip geliyor fakat sizin dediklerinizi okuyunca wc gitmek yasak filan kafam karıştı..

temmuz 19dada halkbankın sınavına girecegim banko için ?
sizde trabzondan sınav için erzuruma gitmeme değermi ??

kızlar fikri olan yokmuuu ??? oan göre giderim sınava hiçbir fikrim yok benim????
ücret ne aralıkta veriyorlar acaba??

700 satışa göre 900 arası değişiyo cnm neden erzuruma gidiyon trabzonda başburmuyosun

ya çağrı merkezi için başka şehire gitmeye değer mi.. öğrenciler yapıyo çağrı merkezi işini. mezun olur olmaz da kendi işlerini yapmak için kaçıyolar ordan. senin bi işin varsa bu kadar bunaltıcı bir meslek için hiç değmez derim ben..

arkadaşlar çağrı merkezi çok zor.. çok stresli. ben garanti de 1 yıl çalıştım. akşam 18.00-23.00 vardiyasında. ama hergün gece 2 mesaisine bırakıyolar. hele ki haftasonları günüzcüler sürekli sabah 8dan akşam 8 e kadar çalışıyodu. yaptığımız hatalar maaştan kesilmiyodu ama grup puanını düşürüyodu. her ay düzenli sınava sokuyolar seni sınavı geçemezsen grubunu etkiliyo geçersen ve görüşmelerinin puanı da yüksekse 25 ytllik çek veriyolardı. çok çok çok zor...çok zor çok zor çok zor.... çok iyi düşünün. herşeyiniz dakik. saniye bile geciktiremezsiniz o derece dakik olmak zorundasınız. molanız wc niz herşey dakik olacak. müşterinin sorununu hemen çözüceksiniz günde 150 müşteriye bakmanız lazım. bi yandan satış yapmanız lazım.. yani ne bilim. benim sözleşmem 1 yıldı yeni girenlerinkini 1.5 yıla çıkarmışlar kaçıp gitmesin kimse diye. ben kendimi dar attım. 3 aydır işsizim ama ayrıldığım için zerre kadar pişman diilim. ama bazıları da var ki abuk subuk müşterilerle uğraşmaktan keyif alıyo.. eğer böyleyseniz ve mola vermek wc ye gitmek umrunuzda diilse keyif alabilirsiniz...

slm bende garantide 18:00 - 23:00 vardiyasında çalışmak için mülakata girdim rica etsem ücretler hakkında bilgi verirmisin? saat olarakmı hesaplanıyor ücretler birde ikramiye varmı? yemek ücreti ne kadar?

fatma ben geçen yıl ocak 2007 de 483 ytl ile girdim ocak 2008 de çıktım maaşım 570 idi ama yılda 2 kere zam alıyosun muhtemelen zamlıdır şu anda 600civarı olmuştur. saat olarak hesaplanmıyor haftanın 6 günü çalışıyosun hafta içi full haftasonu ise ay başında açıklanan listeye göre ya cts yada pazar. arkadaşlarınla aranda değişiklik yapabiliyosun. yoğunluk olduğunda gece 2 mesaisine bırakılman kaçınılmaz. ne dersen de.. sıra sendeyse kalıyosun. çoğu kez kurrayla belirleniyo ve sık sık nerdeyse hergece 23.00 vardiyasından birileri gece 2ye kadar kalıyo ama gece kahvaltılık veriyolar bi de taksiyle eve gidiyosun taksi paranı veriyolar. mesai ücretinde bi sonraki ayın sonunda maaşın yatarken veriliyo. resmi tatillerde de bayramlarda da yılbaşında da çalışıyosun mesain varsa. bence zor.ç bi de satış yapmak zorundasın çünkü neredeyse bütün gruplar satış yapıyo. 1yada 2 grup vardı satış yapmayan onlara da düşersen ne ala:)) satışlardan prim almıyosun ay sonunda sana sattığına göre ykm den yada boynerden hediye çeki veriyolar en fazla 100ytllik ama 100ytl yi alanlara gıpta ediyoduk biz:)) yılda 1 kez temettü dağıtılıyo eğer dağıtmak isterlerse:)) yılda 2 kere de performansa bağlı evalar yatıyo. ama yine de çekilir dert diil çok sömürülüyosun. kolay gelsin şimdiden..

bu arada yemek ücreti yok haftaiçi yemekhanede yemek yiyosun saat 6dan önce gelip yiyosun servisler zaten 5 gibi getiriyo seni işyerine orda yiyosun. ama haftasonu yemek çıkmıyo 6-7 ytllik ticket veriyolar.

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim merak ettiğim bir konu garanti sitesinde çalışanlarına yılda 4 ikramiye verdiğini söylüyor çağrı merkezindede geçerlimi bu?

çağrı merkezinde de 3 ayda bir çift maaş var ama bu full time olanlar için geçerli biz 18-23 vardiyasında almıyoduk.

kübra sen finanbankın çagrı merkezi ile gözrüşmeye gitmiştin çalışıyomusun şuan memmun musun biraz bilgilendirirmisin beni ? bende çagrı merkezi için iş başvurusu yapmıştım senden bilgi almak istedim

kübra sen finanbankın çagrı merkezi için görüşmeye gitmiştin çalışıyomusun şuan memmun musun biraz bilgilendirirmisin beni ? bende çagrı merkezi için iş başvurusu yapmıştım senden bilgi almak istedim

:eek:çağrı merkezlerinden defalarcana aranan biri olarak vardiyalı birçalışma sistemine karşıyım...senağlama
bence bu kişi isteklerine göre değişmelihihoyyyt
bizim gibi iyi elemanları bir vardiya yüzünden kaybediyorlarkaydirigubbakcemile

arkadaslar benıde turkcell cagrı merkezınde mulakata cagırdılar...sızde mulakatla ılgılı bılgı verırsenız cok sevenırım

X