Fiziksel şiddet

Merhaba hanımlar, yine karmaşık duygular içinde çaresizce buraya yazıyorum. Bugün akşam üstü ben eşim ve bebeğimiz bebek arabasıyla pazara indik, üstümde hamilelikten kalma pentinin biker şortu ve çok geniş uzun kalçalarımı kapatan salaş bir tişört vardı, şort da dizime geliyor, neyse pazarda adamın biri beni süzdü gibi oldu sanırım eşim de gördü, bi kaç adım öndeydim ben, bana sinirlenmeye başladı bunu bi daha asla giymeyeceksin diye, ısrarla beni duyuyor musun dedi, ben de seslenince efendim dedim ama dediği şeye evet hayır bişey demedim, pazar yapıyorduk önemsemedim, densizin biri baktıysa benim ne kabahatim var sonuçta. birden arkamdan bebek arabasıyla ayak bileğime öyle bi vurduki neye uğradığımı şaşırdım, şok oldum. Bilen bilir çok acıtır o kısmı yürüteç vurması gibi. Hiçbi şey diyemedim, gözümden bi anda yaşlar süzüldü, her şey bi yana arkamdan saldırıya uğramak o kadar canımı acıttı ki öyle boşluğuma geldi ki. Bi süre bekledim hatta yanlışlıkla yaptım hızlı gittim falan demesini , diyemedi, anladımki bilerek yapmış, bi süre bişey diyemedi sonra neden dilediği belli olmayan bi özür diledi. Ben konuşmadım , eve geçince de bi kaç parça bişey alıp anneme geldim, kız kardeşim de gelmişti zaten il dışından bi kaç gün kalayım diyorum, ne yapacağıma karar vermek için. Akıl verin lütfen bana
Boşan.
Okadar erkekse adamı hırpalasaydı, gücü sanamı yetmiş pisliğin.
Ben olsam anında bağırıp polisi çağırmıştım.
Boşanma avukatı olarak diyorum ASLA düzelmez, sadece gittikçe dozu artar. Kes at.

X