Lekeler, Çiller Fraxel Lazerle Leke tedavisi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bir kere internette yazdığı gibi ertesi günü işe dönüp makyaj yapma olayı diye bişey olmuyor yüz müthiş şekilde şişiyor çünkü sonra yavaş yavaş iniyor şişlik baya bir işkenceli oluyor yani...doktorum zaten ilk üç gün bana küfür ediceksin sonra teşekkür ediceksin demişti gerçektende dediği gibi oldu sivilce izlerim büyük oranda kayboldu ik seans olmasına rağmen....peeling mikrodermabrazyon bir işe yaramıyor hatta kimyasal peeling sonrası cilde çok iyi bakılmazsa eskisindende kötü oluyor cilt ama fraksiyonel lazer mucizevi bir çözüm

ben artplasta yaptırdım fraksiyonel lazer üç ve altı seans arasında değişiyormuş sana üç seans yeterli ddi doktorum.....yaparken bişey hissetmiyosun ama işlem bitince acayip bir yanma oluyor yüzünde cuma yaptırdım ben cumatesi pazar pazartesi çok şişti yüzüm özellikle cumartesi günü ilk günde müthiş bir yanma oluyor saat başı anestol sürdüm...ama sonrası mükemmel sonuç izler ilk seanstan sonra bile acayip şekilde kayboldu cilt biranda kendini yeniliyor

merhaba bende bı suredır fraksiyonel laseri internetten arastıryorum ama ankarada yapan bı yer bulamamıstım senden ogrenmem ıyı oldu.tesekkurler:)okudugum kadarıyla ertesı gun işe gıdılebılyor ama senın anattıgına gore sanırım bıkac gun ızın almak gerekecek.ıse gıdemıyecek kadar cok sıstımı ?gercekten izlerde (izden kastım cukurlar ve acık gozenekler) işe yarıyomu?umarım ıstedıgın sonucları alırsın

ya ben cuma yaptırdım o gün şişlik o kadar çok yoktu ama müthiş yanma var yarım saatte bir anestol sürdüm o gün boyunca...ertesi günü aynaya baktığında şişten kendini tanıyamıyosun gözünü bile zor açıyosun pazar biraz daha indi pazar günü banyoda kese yapıyosun yüüzüne ve cumartesi gününden itibaren saat başı bepanten sürüyosun...pazarteside şiş ama salı günü indi şiş...internette yazdığı gibi ertesi günü makyaj yapıp işe gidemiyosun o yüzden hafta sonu yapmak mantıklı....izmirde bir arkadaşım yaptırdı o da aynı şekilde o sorunları yaşadı ama dediğim gibi izlere kesin çözüm bnm açık gözeneklerim çok fazlaydı kimisi kayboldu çoğu yüzeyselleşti renk farklılıkları ortadan kalktı

bir kere internette yazdığı gibi ertesi günü işe dönüp makyaj yapma olayı diye bişey olmuyor yüz müthiş şekilde şişiyor çünkü sonra yavaş yavaş iniyor şişlik baya bir işkenceli oluyor yani...doktorum zaten ilk üç gün bana küfür ediceksin sonra teşekkür ediceksin demişti gerçektende dediği gibi oldu sivilce izlerim büyük oranda kayboldu ik seans olmasına rağmen....peeling mikrodermabrazyon bir işe yaramıyor hatta kimyasal peeling sonrası cilde çok iyi bakılmazsa eskisindende kötü oluyor cilt ama fraksiyonel lazer mucizevi bir çözüm

yeni yüzünü güle güle kullan sonuc için senın adına cok sevindim dun guzellık merkezıne baska bir uygulama ıcın gittim uzman kendıne yaptırmış sadece burun kıvrımı yanak soyulmuştu alttan gelen cilt tek kelimeyle cam gibiydi benım doktorum da yedi gun makyajı,bepanten vs tedavi edici merhemler dışında krem kullanımı bile tavsiye etmiyoruz dedia.s.

burda baska uygulamalarla kombine bir paket olarak uygulayıp fiyat veriyo orda seansını kaç liraya yaptırdın filan enazından bu konuda da fikir edinmiş oluruz

bir seansı 500ytl...altı seans 2500ytl.....sen ne kadara yaptırdın seninki daha uygunsa oraya geçiş yapayım bende

izmirdeysen yasemen güzellik merkezş var oraya git alsancakta ben izmirde olsaydım orada yaptırıcaktım...internettende bakabilirsin sitesine

Arkadaşlar bende cuma günü artplasta yaptırdım.Ankarada sadece artplasta var fraxel lazer.altarın anlattıklarının aynısını bende yaşadım.cumartesi çok şişti ve ciğer gibi kıpkırmızıydı yüzüm.pazarda yüzüme kese yaptım.bu gün hala devam ediyo şişlik ve kırmızılık.Ama ilk günkü kadar fazla değil

Arkadaşlar bende cuma günü artplasta yaptırdım.Ankarada sadece artplasta var fraxel lazer.altarın anlattıklarının aynısını bende yaşadım.cumartesi çok şişti ve ciğer gibi kıpkırmızıydı yüzüm.pazarda yüzüme kese yaptım.bu gün hala devam ediyo şişlik ve kırmızılık.Ama ilk günkü kadar fazla değil

laserin üzerine kese yaptırmak mı:1no2: zaten soyulan bir işlem bir de üzerine kese cok hırpalama istersen

laserin üzerine kese yaptırmak mı:1no2: zaten soyulan bir işlem bir de üzerine kese cok hırpalama istersen

Kese derken yanlış bi ifade kullandım canım.Yüzü sabunla bol köpürtüp lifle bastırmadan yıkamak şeklinde.Ölü deriyi atmak için.Dediğin gibi olsa acıdan durulmaz heralde.

ya demek sendede şişme çok oldu üf ya bunu önlemenin bir yolu olsun ya şişliği pazartesi işe gidemedim ben ya şişlik yüzünden....ilk günkü yanma nasıl oldu sende?facia dimi anestol sürüyosun o da sızlatıyor ilk sürüşte....buz tamponu yapsak uygulama sonrasında önlermi acaba şişliiği

ya demek sendede şişme çok oldu üf ya bunu önlemenin bir yolu olsun ya şişliği pazartesi işe gidemedim ben ya şişlik yüzünden....ilk günkü yanma nasıl oldu sende?facia dimi anestol sürüyosun o da sızlatıyor ilk sürüşte....buz tamponu yapsak uygulama sonrasında önlermi acaba şişliiği[/QUOT
İlk günkü yanma çok fenaydı.Gece hiç uyumadım.Saat başı anestol sürdüm.Sabah geçti acısı sonrada bepanthene başladım.Bu gün 3.günüm daha iyi ama çene altım çok kızarık ya inşallah cumaya kadar geçer.Şişlik hala devam ediyo.Geçer inşallah.Bepanthenin yanında madecassol kullancam .Daha hızlı iyileşir diye umuyorum.

Altar anladığım kadarıyla sen ilk seansı 31 Ekimde yaptırmışsın.Senin şişlikler ve kırmızılıklar kaç gün sürdü.Valla benim bu gün 4. günüm şişlik hala geçmedi .Çene altımda hala kırmızılıklar duruyo.Bana geçecek hemen dendi ama hiç bi değişiklik yok.Valla korkmaya başladım.5 gün senelik izin aldım.Pazartesiye kadar geşçmezse nasıl giderim ben bu yüzle işe ya.Beni bu konuda bilgilendirirsen sevinirim.

cnm şişlik seanstan bir gün sonra çok felaketti korku filmi karakteri gibi hissediyordum aynaya baktığımda kendimi bide sözde internette ertesi günü işe dönülüp makyaj yapılabilir muhabbeti dönüyor ama asla öyle olmadı.......ben cuma yaptırmıştım şişlik salı günü indi diyebilirim ama salı günüde tamamen inmedi sadece diğer günlere nazaran daha belirsizdi....ya bide bu uygulama her ay her ay rapor alamayız ya şişliği önleyici bişey olmalı....pazartesiye kadar geçer senin şişliklerin meraklanma...ben diğer seansta buz tamponu yapıcam valla...çene altı bendede kızardı boğazlı kazak giydim kızarıklığı kapatmak için fondöten sürüp boğazlı kazak giyip kamufle ettim ben

ilk seanstan sonra tretin isotrexin gibi soyucu leke izi tedavi edici kremlerle devam etsenız de yeterli olabilir ;cünkü en üstteki ölü tabaka laserle ortadan kalkmış oldu ama 35yas üstü olgun ciltte tedavi yanıt vermeyebilir fraksiyonel laser iyi hoş da iyileşme suresi oldukça uzun

Altarcım şu an yüzün nasıl.Benim yüzüm iki gündür çok fena.Yüzümde özellikle yanaklarımda ucu beyaz onlarca sivilce var.Yanaklarımın her tarafını kaplamış durumda.Çok kötü görünüyo.Bu yüzle nasıl işe gidicem ya.İlk defa böyle bişey yaşıyorum ve psikolojim çok bozuldu.Ağlıyorum valla.sende de böyle bişey oldumu.Merak ettim.

mrb arkadaşlar benimde leke sorunum var ama yüzümde deil yani vücudumda gerçi eski göre azaldı tek tük kaldı ama ne bilim hepsi gitsin istiyorum bu siteye bayadır üyeyim lazer sayesinde buldum iyikide bulmuşum çok şey ögrendim msjın yeride burasımı bilmiorum ama leke konusunu görünce yazıyım dedim yani sadece yüz içinmi bu dediğiniz lazer ..

X