Lekeler, Çiller Fraxel Lazerle Leke tedavisi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
mrb arkadaşlar benimde leke sorunum var ama yüzümde deil yani vücudumda gerçi eski göre azaldı tek tük kaldı ama ne bilim hepsi gitsin istiyorum bu siteye bayadır üyeyim lazer sayesinde buldum iyikide bulmuşum çok şey ögrendim msjın yeride burasımı bilmiorum ama leke konusunu görünce yazıyım dedim yani sadece yüz içinmi bu dediğiniz lazer ..

Sadece yüz için değil tabiki.Benim yaptırdığım yere elin üzerindeki lekeler içinde gelenler varmış.

hmm o zman kol bacak ta olur heralde ama yinede derin bi araştırma yapmam lazım tşklrr..

yok cnm ya bende sivilcelenme olmadı...ama eğer yüzünde sivilce varken lazer yaptırdıysan sivilceleri daha çok çoğaltıyor demişti doktor...............doktora sorsaydın keşke kontrole gittiğin zaman...

mezoslim,ben ankarada yaptırıyorum fraxsel lazeri şişlik çok oldu cuma yaptırmıştım pazartesi şişlik yzünden işe gidemedim.......şişliği azaltmak çabuk geçirmek için ne yapmam gerekiyor,şişliği önleyen bir ilaç hap falan varmı....bu konuda beni bilgilendirirsen çok sevinirim

altarcım suan cıldın nasıl pekı?bı fark var mı?gerci ilk seansınmıs ama genede bı yorum yapabılırsın heralde

locoit yanmalara karşı etkili diye biliyorum ben bepanten gibi....şişliğe iyi geldiğini hiç duymadım....bide benim gittiğim merkezde ilk üç gün kesinlikle su değdirmeyin yüzünüzü yıkamayın dediler bu durumda buz reaksiyon yaratmazmı?

çok teşekkür ederim sağol .....jel buzu nereden bulabilirim...bide ilk etkiler en az bir buçuk iki ay sonra kendisini gösteriyormuş neden hemen etkisini gösermiyor bunu anlayabilmiş değilim.

çok teşekkür ederim ya gerçekten çok ayrıntılı bilgiler veriyorsun....ben çarşamba günü ikinci seansımı yaptırdım....ddoktorum bu sefer daha derine inicem o yüzden yüksek atış yapıcam dedi.....ilk seans çok uzun sürmüştü ikinci seans daha kısa sürdü ve yanma hisside ilk seanstaki kadar çok değildi...mezoslim cnm normalmi böyle olması yani ikinci seansta daha derine inilmesi ve ilk seansa göre daha kolay geçmesi

yani az dediysem yanma hissi birkaç saat içinde geçmedi bütün gün boyunca devam etti....saat başı anestol sürdüm anestol sürünce yanma hissi duruyor.....ertesi günüde şişti tabi yüzüm şiş ve kızarık

derin sivilce izi tedaisinde dermabrazyon yöntemimi daha etkili akadaşlar yoksa fraksel lazermi...bazı doktorlar lazeri bazılarıda dermabrazyonu savunuyorlar

bazı kaynaklarda fraxel bazılarındadafraksiyonel deniliyor...aynımı bunlar yoksa farklı lazeremi

çok teşekkür ederim ya gerçekten çok ayrıntılı bilgiler veriyorsun....ben çarşamba günü ikinci seansımı yaptırdım....ddoktorum bu sefer daha derine inicem o yüzden yüksek atış yapıcam dedi.....ilk seans çok uzun sürmüştü ikinci seans daha kısa sürdü ve yanma hisside ilk seanstaki kadar çok değildi...mezoslim cnm normalmi böyle olması yani ikinci seansta daha derine inilmesi ve ilk seansa göre daha kolay geçmesi

Altarcım şimdi nasıl oldu yüzün.Çok yanman ve şişliğin oldumu.İlkinden memnun kalmışmıydın.Bende bayramdan önce yaptıracam.En çok şu yanma işi çok canımı sıkıyo benim.İlk yaptırdığımda gece hiç uyumamıştım acısından.O korku var şimdi içimde.Ama güzel olacaksa katlanacaz artık napalım.

o cihazın adı ne peki raksiyonel artı dermabrazyon etkiye sahip olan cihazın

gazıosmanpasa da yaptıran arkadasım fraxel lazermı yaptırdın yoksa leke tedavısımı acaba.bırde ankara cıvasta yazmıssınız burdada lazer tedavısının adını yazarsanız sevınırım cunku bırcok leke tedavısı cıhazı var ama en yenısı ve yaralı olanı fraxel lazermıs:)

sevgılı altar ankarada farxel lazer uygulamasını nerede yaptırdıgını yazarsan cok sevınırım cunku arıyorum ve bulamıyorum sımdıden tesekkurler

Altar yüzün nasıl oldu.Benim ilk seansımın üstünden 2 hafta geçmesine rağmen boynumda halen izler kaldı.Çok canım sıkıldı bu duruma.Sende böyle bişey oldumu.Şimdi nasıl yüzün.

ne izi kaldı anlamadım ki sivilce izimi yoksa lazerden kayaklanan izmi?bende öyle bir sorun olmadı ikinci senası yaptırdıktan be gün sona yüzüm normal haline döndü şişlikler ve kızarıklıklar tam olarak geçti..

ne izi kaldı anlamadım ki sivilce izimi yoksa lazerden kayaklanan izmi?bende öyle bir sorun olmadı ikinci senası yaptırdıktan be gün sona yüzüm normal haline döndü şişlikler ve kızarıklıklar tam olarak geçti..

Canım sivilce izi değil .Lazerden dolayı oldu boynumda.Halen geçmdi.Çok sinirlerim bozuldu.Geçmezse diye korkuyorumçTekrar oraya atış yapılırsa nolcak bilmiyorum.Sen memnunmusun sonuçlarından?

ben memnunum uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşmla görüştüm dün... senin gözeneklerin çok fazlaydı geçmiş cildin çok güzelleşmiş dedi ....keşke merkeze bir tlf açıp sorsaydın ya yardımcı olurlardı...sivilce izlerin ne alemde peki???

X