Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier Olia Serisi kullanan?

anladım canım :)
Kızlar bişey daha sorucaaam . Ben bu boyanın garnier türkiye sitesine baktığımda 3-0 siyah . 1-0 ekstra yoğun siyah diye görünüyo. Orjinal sitesinde 1-0 siyah . Youtube da bi videoda kız saçlarını 1-0le boyamış çok beğendim . Ama ben 3-0 lemi boyucam 1-0lemi. Neden değişik anlayamadım ?

canım ben siyah tonlardan pek anlamam ama muhtemelen biri koyudur biri biraz daha koyudur sen çok siyah istiyosan 1-0la boya normal istiyorsan 3-0la senin tercihine kalmış :)

Kizlar az once boyadim ben gayet iyi saca dusta sampuani bir surdum yumşacik oldu sankj saçınza yag bakimi yapmış gibi oluo

Kızlaar bugün alışverişe çıktım birde baktım Garnier olia diye amonyaksız tamamen doğal bir seri çıkarmış tamda boya almaya çıkmıştım ama cesaret edemedim almaya :/ Dedim renk tutarmı saçın rengini koyulaştırırmı emin olamadım tabi birde çok renk seçeneği yoktu saçları besleyeceğinden kuşkum yok ama ya saçın rengini koyu yaparsa dedim almadım ama kullanan varsa lütfen paylaşsın baktım bu boyayla ilgili konu yok bende açayım dedim haberi olmayanlarda öğrenmiş olur bu sayede

Eki Görüntüle 872809

Eki Görüntüle 872810

Eki Görüntüle 872811

öncelikle belirteyim ki saç derimde yanma, kaşıntı, tahriş vb. yapmadı. kokusu yok denecek kadar az ve rahatsız edici değil. hatta hoş kokuyor.

sık-çalkala-sür şeklinde uygulanmıyor. boya kabınız ve fırçanız olması gerekiyor.

kutudan çıkan eldivenlerin rengi siyah, kalitesi iyi.

boya saçta 30 dakika bekletiliyor. saçı duruladıktan sonra uygulamak üzere bakım kremi de var.

sonuçtan çok memnunum. saçlarım yumuşadı. renk kutudakinin aynısı oldu. parlak, doğal bir sıyah.

beyazlarımı tamamen kapattı. ve dıger sıyahlardakı gıbı derıde ve sakaklarda siyahlık yapmıyor. bulaştığı yerlerden çabucak çıkıyor. bayıldım ben..

gratis'te satılıyor. watsons'ta da satılıyor olabilir. saçınızı evde boyuyorsanız deneyin derim.

öncelikle belirteyim ki saç derimde yanma, kaşıntı, tahriş vb. yapmadı. kokusu yok denecek kadar az ve rahatsız edici değil. hatta hoş kokuyor.

sık-çalkala-sür şeklinde uygulanmıyor. boya kabınız ve fırçanız olması gerekiyor.

boya saçta 30 dakika bekletiliyor. saçı duruladıktan sonra uygulamak üzere bakım kremi de var.

sonuçtan çok memnunum. saçlarım yumuşadı. renk kutudakinin aynısı oldu. parlak, doğal bir sıyah.

beyazlarımı tamamen kapattı. ve dıger sıyahlardakı gıbı derıde ve sakaklarda siyahlık yapmıyor. bulaştığı yerlerden çabucak çıkıyor. bayıldım ben..

gratis'te satılıyor. watsons'ta da satılıyor olabilir. saçınızı evde boyuyorsanız deneyin derim.

çok teşekkür ederim bilgileriniz için :) watsonsta rossmann'da satılıyor hatta bazı eczanelerde de bulunuyor bizde anneme aldık bakalım bende düşünüyorum inşallah güzel olur saçların altın karamel benim altın kahvesini alacağım bende inşallah güzel olur :) :KK16:

Canım kaç numaraya boyadın ?

Kızlar bugün olianın 6.0 ile boyadım saçımı. Daha öncedende hep 6.0 koyu kumral kullanmışımdır.ama bu daha açık yaptı saçlarımı.aynen kutunun arkasındaki renk çıkıyor aslında. Bu iyi bişey ama ben daha koyu çıkar umudundaydım.şimdi 5.0 ilemi boyasam diye düşünüyorum.çok mu koyu olur?saçım koyu kumral.

Daha öncekilerlede kıyaslarsak hep organik kullandığım halde sert olurdu saçlarım.bunda yumuşacık oldu.kokusuda çok güzel.diğer boyalara benzemiyor

ben de 6.3 açık altın kahve aldım ama amonyaksız boyalar koyu çıkıyor diye okuduğum için boyamaya cesaret edemedim henüz, koyulaşsın istemiyorum çünkü.bu rengi kullanan var mı?

Bu seriyi yengem önerdi. Saç dökülmesi durmuş dediğine göre.
Saçlarım doğal renginde,ben de gaza geldim boyasam mı diye ama rengine bile karar veremedim. Daha önce kızıl kullandım şimdi de açık kahve tonları mı yapsam diyorum ama cesaret edemıyorum

kızlaar bugün 6.3 açık altın kahveye boyadım saçlarımı. çook çook beğendim bu boyayı kokusu çok güzel diğer boyalar gibi ağır keskin kokusu yok. ve saçlarım yumuşacık oldu. rengi koyu olur diye korkuyodum ama kutudaki rengine yakın bi renk oldu aşırı bi renk farkı yok. bundan önceki rengim de zaten loreal preference serisinin 6.35 açık amber koyu kumral rengiydi. bu renkte fazlaca bakırlık vardı o bakırlığı kırdı. kesinlkle tavsiye ederim :KK66:)

kızlar benim saçlarım sarı yani garnier in 9 veya 8yle boyuyodum röfleli gibi oluyodu saçım o renk farklılıkları falan doğal duruyodu ilk boyadığımdan beri de yaklaşık 2 senedir hep garnier kullandım bugün bu olia serisinin 9unu aldım ama rengi koyu oluyo doğal saçı açmıyo diye tereddütte kaldım bu tonları deneyen varsa bilgi verebilir mi değiştiricem boyayı yoksa :/:KK50:

kızlaar bugün 6.3 açık altın kahveye boyadım saçlarımı. çook çook beğendim bu boyayı kokusu çok güzel diğer boyalar gibi ağır keskin kokusu yok. ve saçlarım yumuşacık oldu. rengi koyu olur diye korkuyodum ama kutudaki rengine yakın bi renk oldu aşırı bi renk farkı yok. bundan önceki rengim de zaten loreal preference serisinin 6.35 açık amber koyu kumral rengiydi. bu renkte fazlaca bakırlık vardı o bakırlığı kırdı. kesinlkle tavsiye ederim :KK66:)

Güle güle kullan saçlarını:)
Benim de saçlarım çok yıpranık, hatta yandı bir ay önce kadar. Dinlenmeye aldım. Biraz daha nispeten daha iyi ama rengini beğenmiyorum. Hafif kızıllı, koyu sarı gibi bir şey. Senin boyanın aynısını aldım, dip boyayı bununla yapayım diyorum, uçlara da tarayarak boyayım. Bir kutu ile boyayım diyorum. Ama bilemedim, ya yine yeşerirse ya da kızıllık olursa! Açık kahve gibi bir ton mu oldu sonunda? Keşke resmin olsaydı.

kızlar ben bu boyayı çok beğendim diğer boyalardan kesinlikle daha güzel kokusundan bile farkedebiliyorsun çok güzel kokuyor yıkadıktan sonrada yumuşacık oldu.. renk çeşidi daha fazla olsa daha iyi olabilirr.. tavsiye ederim :)

ben bu seriyi denemedim henüz ama kesin denemeyi planlıyorum. garnierin tüm boya serileri saçı yumuşacık yapıyor zaten marka olarak çok memnunum ama koyu çıkıyor gibi geldi youtubedan kullananların videosna baktım da 7 numara için koyu geldi bana...güle güle kullan saçlarını =))
kızlar ben bu boyayı çok beğendim diğer boyalardan kesinlikle daha güzel kokusundan bile farkedebiliyorsun çok güzel kokuyor yıkadıktan sonrada yumuşacık oldu.. renk çeşidi daha fazla olsa daha iyi olabilirr.. tavsiye ederim :)

aynen ya renk çeşidi çok az... küllüsü hiç yok zaten :KK50::KK50:

Hanımlar, 18 yaşından beri saçlarımı boyuyorum, kullanmadığım marka kalmadı. Saçlarımı yıllarca siyaha boyadım, 4 yıl once kuafore gittim ve karamel yaptırdım. Tabi saçlarım çoook yıprandı, lastik gibi oldu. Keratin bakım yaptırayım dedim, sersem kuaför saçlarımı daha beter yaktı, saçlarımı omuzlarda kestirmek zorunda kaldım. Yetmedi, gittim balyaj yaptırdım. O da yetmedi üstüne röfle yaptırdım. Tabi saçlarım perperişan oldu. Başladım kurtarma çalışmalarına. Kullanmadığım ürün kalmadı, kim ne derse yaptım. Bakım yağları kullandım, Kiehl's'tan Alterna'ya kadar birçok marka ürün kullandım. Ama ne olursa olsun, saçlarımı her boyadığımda tekrar başa döndüm. Ne diye saçlarını boyamaya devam ettin diceksiniz, beyazlarım yüzünden boyamak zorunda kaldım. Velhasıl, ilk defa amonyaksız bır saç boyası kullandım, cok memnun kaldım Olia'dan. Olia saçıma zarar vermedi, aksine yaradı sanki. Kardeşim de Olia'da kestane rengi bulamadığı için Organic Natural Colors ile boyadı, çok memnun kaldı. Yani bence bu amonyaksız saç boyaları diğerlerinden daha iyi. Köpük boyaları hiç tavsiye etmiyorum, özellikle belirtiyim.

X