Tüp Bebek Merkezleri GATA (ankara) da tüp bebek yaptıran var mı?

sağol burcu namık hocanın yazıhanesine de gittin mi yoksa sadece hastaned mi görüştünüz

slm ben gatata 2007yılında tüp bebek sonucu hamile kaldım şuan 19 aylık bir kızım birde oğlum var benim gittiğim tarihlerde rapor en geç 10 gün içinde çıkıyordu kurul falanda dahil raporu 1 yıllık veriyorlardı ama şimdi 1 aylık rapor veriyorlarmış her deneme için ayrı rapor yani . gitmeden önce randevu merkezinden randevu alıyorsun rapor için onların söylediği tarihde orada olur raporunu alıp ilaçlarını yazdırır dönersin ilaçlarını kullandıkdan sonra adetin 3. günü orada olursunuz.eğer asker eşiyseniz hemen hastanenin karşısında misafirhane var orada kalabilirsiniz.benim dokdorum seyit temel ceylan dı gatanın başarı oranı çok yüksek kesinlikle tavsiye ediyorum sanırım siz çalışıyorsunuz çalışanlarda prosödür farklı onu iyi öğrenin tüp bebek ağustos ayında kapalı oluyor hiç çalışmıyor temizlik izinler falan hep ağustosda yapılıyor.şimdiden kolay gelsin size allah herkese nasip etsin

Bana aşılama hakkında bilgi verebilirmisin, bu ay rahim filmi çekilcek ondan sonraki ayda aşılama ama korkuyorum rahim filminin cok can yaktığını yazmış burda arkadaşlar..

hiç korkma canım her bünye bir değil eğer tüplerde tıkanıklık falan yoksa problem olmaz benimde çekilmişdi ama hiç ağrı acı falan olmadı sadece soğuk birşey hissediyorsun o kadara.s

Eklentiler

• $Bebek_.jpg
    $Bebek_.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 86
hiçbirsekılde onermem gatayı 2 amelıyatım orda oldu.kabus gıbı bır tanıdıgımızında tupbebegı orda oldu upuzun protokolller asık suratllı tıpler tup bebekte moral motıvasyon cok onemlı gata zaten yogun yeterlı ılgıyı gorebılırmısın bılmıyorum oraya gıdecegıne dısarda ıyı bır merkeze gıt ha bızım o tanıdıgımızın oldu bebegı tekılemek ıstemem tabı

canım çok sağol açıklamaların için evet ben çalışıyorum haziran gibi start vermek istiyorum inşallah ağustosa kalmadan hallolur. bana da burada bir dr. önerdi bakalım ben bu sefer daha ümitliyim bana gata bir güven verdi.bebeklerinizi sağlıkla büyütürsünüz inşallah. Rabbim bizlere de nasip etsin

bende 2 tüp bebeği gatada yaptırdım.ondan öncede orada ameliyat oldum.biz nisan sonu negatif sonucu aldık.kısa protokol uygulanıyor.yaklaşık toplama transfer 12-13 gün sürüyor.biz çok rahat bir dönem geçirdik.ama malesef olmadı.yanlızca toplamada ve transferde doktor seçme şansın yok.şansınız açık olsun.çok yoğun bir merkez.3-4 ay sonrasına gün veriyorlar.

allah herkese nasip etsin anne olmayı :emir_bebek:eğer ilkinde olmazsa sakın ümitsizliğe kapılma benimde ikincisinde oldu hastane değiştirme olmadı diye sakın
hastane dokdor değiştirdikçe hepsi sil başdan oluyor allah yardımcın olsun canım:Saruboceq:

arkadaşlar hepiniz sanırım ankaradaki gatada tedavi olmuşsunuz.istanbuldaki gatada tüp bebek yaptıran var mı acaba?yardımcı olursanız sevinirim.memnun kaldınız mı nasıl problemlerle karşılaştınız.

ben denedim doktorlar ve özellikle hemşireler çok iyi ama benim olmadı birdaha deniycem tavsiye ederim

arkadaşlar ben gata da yaptıramadım tüp bebek için verilen tarih bana uymuyordu. gatanın doktoru prof. dr. esat orhon hocayı buldum tedavimi o yürüttü ve şu an hamileyim Rabbim dileyen herkese nasip etsin . Esat hoca işini çok iyi yapıyor tavsiye ederim.

ya hiç gata da tüp bebek yaptırıp tutan yok mu koca kadınlar kulübünde? illaki vardır ama neden paylaşmıyosunuz arkadaşlar???:KK20:

ben gataya gidiyorum 1 aşilama negatif
ikinciye basladım
tüpü de orda düşünüyorun

ben kurula gircem 2 hafta sonra. gataya gidenler hiç bilgi vermiyor ama ben adım adım bilgilendircem kızlar sizi. bana dua edin lütfen:KK16::KK16:

selam bende gatada tüp bebek yaptıranlardanım kurul çok korkulacak bi durum değil 3 aşılama ve 1 tüp bebek denemesinden sora banada tüp bebek kararı çıktı ben sigortalı olduğum için sigorta karşılıyormuş ve ilaçlarımı sgk karşıladı onun içinde ilaç raporu çıkarıldı bana ama ordaki denemem tutmadı ve orda 2 tane dondurulmuş embriyom vardı haftaya çarşamba belli olacak Allah nasip edersede perşembe transfer için orda olacağım aslında biraz da nasip kısmet bu işler Allah hepimizi yavrularına kavuşturur inşallah... detayları yine bildiririm sizlere...

slm ben gatada bu pazartesi 2.aşılama olcam,gatada aşılama yaptırıpta tutan varmı acaaaaaabaaaa:KK43:(((((((((((

tüp bebek için mi kurula giriyosunuz yoksa aşılama içinmi ben sürekli gataya gidiyoru

selam bende gatada tüp bebek yaptıranlardanım kurul çok korkulacak bi durum değil 3 aşılama ve 1 tüp bebek denemesinden sora banada tüp bebek kararı çıktı ben sigortalı olduğum için sigorta karşılıyormuş ve ilaçlarımı sgk karşıladı onun içinde ilaç raporu çıkarıldı bana ama ordaki denemem tutmadı ve orda 2 tane dondurulmuş embriyom vardı haftaya çarşamba belli olacak Allah nasip edersede perşembe transfer için orda olacağım aslında biraz da nasip kısmet bu işler Allah hepimizi yavrularına kavuşturur inşallah... detayları yine bildiririm sizlere...

perşembe transfer olcakmışsınız gelişmeleri yazarmısınız ankadamısınız

X