Gaz İçin Satılan Damlalar/İlaç/Takviye Edici Gıda İşe Yarıyor mu, Hangi Marka olmalı? (Yenidoğan ve Bebekler)

freya_

İnsanlar,insanların içinde insana hasret yaşarlar.
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
2.123
5.332
32
Tecrübeli anneler, gaz için damlalar/ilaçlar işe yarıyor mu? Hangisini önerirsiniz?
Kesinlikle almayın dediğiniz bir şey mı?

Kuzum biogai oldukça iyi. Biz 3 arkadaş aynı gün doğum yaptık 😄 üçümüz de biogai kullanıyoruz. Kızlardan biri de yoğun bakım bebek hemşiresi… bir de aksamları her gün aynı saatte kendimizle birlikte duşa sokuyoruz. Dusta da rahatlıyorlar. Duş sonrası karna ve topuklara masajla çok güzel gaz çıkartıyorlar. Tavsiye ederim. Aynı saatte yıkamak, rutin oluşturmada da oldukça etkili. Düzenli saatleri oluyor. Bilgin olsun ☺️

Tecrübeli anneler, gaz için damlalar/ilaçlar işe yarıyor mu? Hangisini önerirsiniz?
Kesinlikle almayın dediğiniz bir şey mı?
Bioiga var ama o probiyotik bağırsak düzenleyici gaz damlası değil yani nurse harvey kullanıyordum ben tok karnına bi 10-15 damla veriyordum günde 2 defa bioiga ile birlikte de kullanabilirsin ikisi farklı şeyler çünkü ama hangi damla olursa olsun aç karnına verme sakın bağırsakları boştur bu sefer ağrıdan kıvranır

Bioiga var ama o probiyotik bağırsak düzenleyici gaz damlası değil yani nurse harvey kullanıyordum ben tok karnına bi 10-15 damla veriyordum günde 2 defa bioiga ile birlikte de kullanabilirsin ikisi farklı şeyler çünkü ama hangi damla olursa olsun aç karnına verme sakın bağırsakları boştur bu sefer ağrıdan kıvranır
Teşekkür ederim tavsiye için🌸

Nursey Harvey Şurup… tek geçerim.
Hiç gaz sancısı çekmedik. Vermeyi unuttum bigün aman yarabbi çığlıklar çığlıklar😂 şurubu alınca hemen rahatladı. Patır patır gaz çıkartıyordu. Kullanın bana dua edersiniz:)

Lütfen doktora da danışın önce 😇

Ben instagramda bir kadın var. Eşi Endonez, onun Endonezyadan gönderdiği yağdan kullanıyorum. Topuklarına sürüyorum. Ronya marka adı.

Ben 2.kızım icin göbegine iyot ve biraz zeytinyagi ile masaj yapiyorum. Gaz durumuna iyi geliyor. Gaz damlalarıni hic kullanmadim. Cok cok aglasa da boyle yontemlerle rahatlatiyorum. Akapunktur noktarina masaj yapın ve iyot bizde cok işe yarıyor. Her bebek farklı tabi.

X