Gaz sıkışmasımı hamilelikmi

Tugcee1524

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2023
22
7
29
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum kafam karısık uzun olucak şimdiden kusura bakmayınn.adetlerim düzenlidir 29 30 bazen 28 günde bir olurum en fazla iki gün oynar yani..
2 yıldır evliyim son 3 aydır korunmayı bıraktık önce bi kontrole gittim alttan muayne oldum bi sorun cıkmadı yumurtaliklarimin c9k saglikli oldugunu soyledi doktor ama korunmayı bıraktıgım ilk ay yumurtlamadan sonra kabızlık sorunu yasadım hep sizin msjlarinizi okudum hamilelige yordum doktora gittim bi sorun yok dedi olabilir dedi neyse sonraki ay yine korunmadık takvime gore yumurtlama zamanlarinida degerlendirdik 2.Yine yumurlamadan sonra sol kasıgıma cok agrılar oldu bazen geciyo bazen siddeleniyordu gogüslerim kocaman oldu dokunamıyordum bile adete yakın gögüslerim düzeldi ama adet günü gece yataktan kaldıran bi karın ağrısıyla uyandım lavaboya gottim direk kustum ama aklima gebelik gelmedi cunku bu ole böyle bir istifra degildi bir günde rahat 20 defa kustum doktora gittimde gaz sıkışman var dedi ve bana igne filan yaptı rahatladım 3. Ay yani bu ay yine yumurtlama günlerini degerlendirdik takvime gore bugun yumurtlama günüm ama ben gögüs agrımdan ve bu şeffat akıntıdan anladım takvimle uyuşmadigini yani bana göre 18 idi yumurtlamam ve degerlendirdik şimdide adet ağrısı gibi bi agrı giriyo arada alt karnımda bisiler var bu lanet gazmı ne anlamadım doktora gitmekten bıktım varmı böyle sorunlar yaşayan bu arada bu ay bende sarı akıntıda var ama iltihap diyemiyorum cunku kokusuz 2 günde bir iliski oldugu için belki sperm diyorum ama bilmiyorum kafam karisik buraya kadar okuduysanizz hakkinizi helal edinnn ve bana yardim edinn😔

Birde anneme sordugumda olabilecegini söyledi hormonlardan dolayi vucut kendini hazirlar gebelige dedi ama ben korkuyorum bu ayda ayni seyleri yasayacagim icin bat a 14 gün var daha🫣

Kafanızda sürekli çocuk derseniz olmuyor zaten garip bir şekilde. Rahatlatın kendinizi öncelikle. Ben imkansız denilen bir hamilelik haberi almıştım 5 ay önce :) Reglime 1-2 hafta kala normalde de ağrılarım göğüs hassasiyetim falan olurdu diye önemsememiştim. Bunların yanında inanılmaz uyku hali ve bol bol gaz oldu bende ekstra olarak. Hayırlı haberlerinizi alırız inşallah. Olmazsa da üzmeyin kendinizi sakın.

Kafanızda sürekli çocuk derseniz olmuyor zaten garip bir şekilde. Rahatlatın kendinizi öncelikle. Ben imkansız denilen bir hamilelik haberi almıştım 5 ay önce :) Reglime 1-2 hafta kala normalde de ağrılarım göğüs hassasiyetim falan olurdu diye önemsememiştim. Bunların yanında inanılmaz uyku hali ve bol bol gaz oldu bende ekstra olarak. Hayırlı haberlerinizi alırız inşallah. Olmazsa da üzmeyin kendinizi sakın.
Ya çok tesekkür ederim cevabinız için dediginiz gibi galiba sitres yapiyoruz bir kere denemede hemen olucak sanıyoruz..ne güzel taze annesiniz🥰 allah kucagınıza almayı da nasip etsin insallahh saglıklı hayirlı bi evladiniz olsun tekrar cok tesekkür ederim insallah müjdeyi bende verebilirim🥰

Ya çok tesekkür ederim cevabinız için dediginiz gibi galiba sitres yapiyoruz bir kere denemede hemen olucak sanıyoruz..ne güzel taze annesiniz🥰 allah kucagınıza almayı da nasip etsin insallahh saglıklı hayirlı bi evladiniz olsun tekrar cok tesekkür ederim insallah müjdeyi bende verebilirim🥰
Çok teşekkür ederim güzel dualarınız, temennileriniz için. Umarım siz de biran önce o güzel haberi alabilirsiniz. ♥

X