Gebeliğin ilk haftalarinda kanama varken daha sonradan ikinci kese olduğunu kanamanın bu kesede olduğunu öğrenen var mi?

SulErzkn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
336
184
28
Ben Haziran ayinda bı düşük yaptım 8.haftada 12.haftada fark edildi kürtaj oldum simdi 8+3 hamileyim, dördüncü haftadan itibaren lekelenme daha sonra kanama yaşadım geçti tekrardan oldu bu süreçte dört kez acile gittim bir kez normal muayene hepside bebeğin kalbi atıyor sorun yok kanama için progestana devam et dediler. Dün yine gittim acile dedi doktor düşecek zaten büyük bı kanama alanı var keseden büyük istersen ilaca devam et istersen bırak kanaman artacak düşecek zaten dedi ben de kalp atışı olduğu için pes etmedim başka bi doktora gittim bana dedi ki ikiz gebelik ikinci kesede kanama alanı var, düne kadar hiç kimse söylememişti ikinci keseyi, kesenin içini de henüz göremedik kanama için serum ve progestan iğne yaptılar beş gün iğne devam sonra kontrolüm var, başına böyle birşey gelen var mı, ikinci kesenin durumu ne olabilir bı fikri olan var mı inanın dünden beri ne yapacağımızı şaşırdık belirsizlikle bekliyoruz, umutlanmak istemesem de biri sağlıklı diğerini de görür müyüz yoksa kanamayla düşer mi, taze kan da değil kahverengi, kanamam da cogalmadi aksine azaldı silince bı tık var o kadar...

Benim altı haftalık bir kesede bebek var kalp atışı yok diğer kese kan dolu ikiz olabilir dusukte olabilir dedi

Ben kalp atisini duyduğumda normal kesenin altı haftayı geçiyordu biraz sabredin kalp atışı için inşallah duyarsınız bı problem olmaz ama diğeri daha sonra oluşmuş benim bıkac hafta sonra, gecen cuma baktıklarında henuz kesenin içi görünmüyordu ve kanama vardı çevresinde Perşembe tekrar gideceğim netleşecek durum şu anda kanamam tamamen durdu tertemz

Birbirimize bilgi verelim olur mu bende yarına randevu aldım çok tedirginim birinde kalp atışı yok diyeri kanamalı dedi . Şuan kanamam durdu yarına kadar nasıl geçecek saatler ....

Tabii ki veririm siz de beni bilgilendirin lütfen, ama sakinleş nefes al ver kafanı dağıt stresin bebislerine hiç faydası yok inşallah güzel haber alırsın sabaha kadar gerileceksin çok iyi biliyorum emin ol biliyorum ama rahatlatmaya çalış bir nebze, kendini sıkılma, üzülme

Tabii ki veririm siz de beni bilgilendirin lütfen, ama sakinleş nefes al ver kafanı dağıt stresin bebislerine hiç faydası yok inşallah güzel haber alırsın sabaha kadar gerileceksin çok iyi biliyorum emin ol biliyorum ama rahatlatmaya çalış bir nebze, kendini sıkılma, üzülme
Dönüşte yazarım buraya

Üçüz muymuş ya biri mi kalmıs rabbim ona ömür versin, benim de biri gitmiş biri kalmış bugün geldim tekrardan akşamdan beri lekelenmem vardi...

Üçüz muymuş ya biri mi kalmıs rabbim ona ömür versin, benim de biri gitmiş biri kalmış bugün geldim tekrardan akşamdan beri lekelenmem vardi.

Çok sağolun biri sağlıklı ikisi küçük kalmisti onlardan umudu kesin dedi acaba kalma ihtimalleri var mı gittiğimiz Dr prof

Gelişmesi durduysa devam etmiyor, seni üzmek istemem ama kaybolup gidiyormuş kalanlarda akıntıyla gidiyormuş doktorum bugün öyle söyledi, lekelenme devam ediyor mu

Şükür bir tanelerimiz sağ onları korumak için elimizden geleni yapicaz digerlerine elimizden birşey gelmez

Screenshot_2023-11-01-15-39-55-636_com.whatsapp.jpg

Gelişimi devam ediyorsa bı ihtimal gelişirler, durduysa düşerler sen beslenmene dinlenmene dikkat et kafanı rahatlat çok düşünme strese girme

Kaçıncı haftada oldunuz şimdi, diğerinin kalp atışını duydun mu, bir daha ki kontrolünde o ikisinde gelişme olmazsa haftası geride kalmış yada kuculmusse yada yapısı bozulmazsa doktor söyler

Kaçıncı haftada oldunuz şimdi, diğerinin kalp atışını duydun mu, bir daha ki kontrolünde o ikisinde gelişme olmazsa haftası geride kalmış yada kuculmusse yada yapısı bozulmazsa doktor söyler
Hayır ikisinin kalp atışına bakmadı onlar kanamayla gidecek dedi sadece

X