Gebeliğin ilk haftalarinda kanama varken daha sonradan ikinci kese olduğunu kanamanın bu kesede olduğunu öğrenen var mi?

O zaman durmuştur gelişimi geride kalmıştır haftaları o yüzden bakmamstir zaten biraz küçük görünüyorlar diğerinden, bakalım haftaya bı git ne olacak

Bizim bugün dokuz hafta oldu, diğerine uzulemedim bile diğerinin kalp atışını duyunca bı nebze rahatladım ikisini de kaybedeceğim diye çok korkuyordum, kanama alanım çok büyüktü, şükür biri sağ inşallah sağ saim bu süreci bitririz

İnşallah güzel haberlerle sizden haber bekliyorum benim onbesinde kontrolüm

Kızlar merhaba dün gece çok kötü uyandım lavaboya gittiğimde çamaşırıma kırmızı olarak kanamam gelmiş çok kötüyüm😭😭😭

6+6 gidicem canım 13:30 da gel dedi tekrarı olmadı ama
İnşallah iyi haberlerle dönersin bekliyorum sonucu, her kan düşükle sonuçlanmıyor ama hepsi düşük riski taşıyor, kanama alanın falan varsa erkenden ilaçla halledilir inşallah

Gittim canım anlık gelişmiş dedi çok şükür kalp atışınıda duyduk hiç bir sorun yok çok şükür🤲🏻😇
Yaa maşallah çok şükür inan çok sevindim rabbim sağlık versin yavrularımıza, haberini aldım bende bı tık rahatladım kendim de haber almışım gibi, ilaç fan verdi mi lekelnem için birşey dedi mi ❣️🥰

X