Gebeliğin ilk haftasındaki belirtiler

ablalarım bana yardım etmenizi istiyorum sizden ... henuz 18 yasndaım we cok korkuyorum hamıle kalmaktan. erkek arkadasımla arkadan ılıskıye gırdıkk.. bozuk degılım .. ama erkek arkadsımla yaparken o benım ıcıme bosaldı. we penısı cıkardıgı zaman onun spermlerı benım seyıme bulastımı ,gıttımı ..eger gıttıyse hamıle kalma rıskım warmı ? kızlık zarım bozuk degıl ama yınede korkuorum.. belım agrıor , goguslerımde hc agrı yok . aybasıma 1 hfta war daha ama yınede korkuyorum. basım da dönuor gıbı oluor ara sıra. acaba psıkoljk mı yksa rısk warmı ? bana llutfen yardm edın :çok üzgünüm:

Hamile kalmayı gectım arkadan nasıl yapabılırsın. Bir abla olarak sadece yakıştıramadım canım. Çok yanlıs birsey cinsellikle uzaktan yakından alakası olmayan çağ dışı birsey. hamile degilsindir. Erkek arkadasın seni sevse sana böyle bır zarar gelmez uzak dur böyle seylerden. erkekler böyle kızlara deger vermezler canım..:eek:lmaz:

hamileyim,4 hafta 2 günlük... tek belirti akıntı fazlalığım,başkada bişey yok....

arkadaşlar mrb..size çok acil bir sorum var.nolur hamile olan arkadaşlarım ve ya bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım cvp yazsın..sorum şu:hamileliğinizi öğrenmeden önce yani adet gününüze 1 gün kala falan akıntınız ne şekildeydi?kesildi mi?var mıydı?normal adet olacağınız günlerde ne tür belirtiler yaşadınız?
teşekkür ederim..rabbim herkese bu sevinci yaşatsın hayırlısıyla inş..

merhabalar ben ademet aranıza yeni katılıyorum çok farklı bir dünya burası hepimize allah yardımcı olsun dünyanın en tatlı anneleriii herkesin anneler günüde kutlu olsun

Benim adetim her ay 4 veya 6 gün önce gelir. Yani, bu ay bugün veya yarin gelmesi lazim. ara ara hafiften kasik agrim ve akintim var. 2 haftadir da hayit tohumu iciyorum. bü yüzden midir bilmem her ay olan siddetli kasik agrim yok.. hamile miyim bilmiyorum, kalbim deli gibi carpiyor bunu düsününce. Rabbim insallah hepimizin gönlüne göre verir...

selamlar herkese bende garip bir heyecan içerisindeyim. poli kistik over hastalığına sahip olduğum için doktorum korunmamızı önermişti zor çocuk sahibi olacaımı söylemişti o yüzden korunmuyoruz eşimle bu ayda 2 gün gecikmem var kasıklarım da hafif bir sızı göğüslerim şişti ve anormal derecede akıntım var ve ilginç olarak ağzımda arip bir his var sanki bir tabaka ile kaplı gibi ve iştahım deli gibi ağızımdaki tat değişikliği haricinde hepsi adet belirtilerimin aynısı ve gün içinde çok bitkin hissediyorum kendimi sizlerle paylaşmak istedim test için bir kaç gün daha bekleyim diyorum ama sizce yapmlaımıyım testi? daha 4 aylık evliyim ama yaşım 29 ve bu hastalıktan ötürü endişeleniyorum ve anne olmayı çok istiyorum.al

merhaba canım..yaklaşık 5 ay önce hamilelik yaşadım sonra düşük yaptım:KK43:(

benim hamilelikte ilk anladığım göğüslerim hiçbir aydaki gibi değildi,adetime 1 hafta kala şişti ve ağrımaya başladı, bel ağrısı oldu,sık sık idrar isteği,ve adetime 2 gün kala sanki adet olacakmışım gibi hafif karın ağrısı sancısı gibi şeyler yaşadım..bide o aralar akşam saatlerinde 1,2 saat uyuyordum ama hamileliktenmi yorgunluktanmı bilmiyorum..
tabii en son belirtide adet günüm gecikmeye başladı 5 gün gecikince test yaptırdım pozitif çıkmıştı..
umarım en kısa zamanda hepimiz yaşarız bu güzel anları...

merhabalar bende 1 aylık düşük yaptım kasıklarda ağrı ve ben günde yaklaşık 4 5 saatt uyuyordum yorgunluk ve halsizlik yapıyor bazı bayanlarda testler ister idrar ister kan olsun adet dönemi geçmişse sayetki bir bayanın 1 hafta sonrasında daha net anlaşılıyor.

Hamile kalmayı gectım arkadan nasıl yapabılırsın. Bir abla olarak sadece yakıştıramadım canım. Çok yanlıs birsey cinsellikle uzaktan yakından alakası olmayan çağ dışı birsey. hamile degilsindir. Erkek arkadasın seni sevse sana böyle bır zarar gelmez uzak dur böyle seylerden. erkekler böyle kızlara deger vermezler canım..:eek:lmaz:

muhtemelen psikolojiktir başdönemleri 1 kere boşalmayla çocuk olsaydı biz bayanlar kaç çocuk dünyaya getirmiş olurduk ve bu kadar beklemezdik güzel yavrucum yaşı çok ufak dikkat et erkek arkadaşına karşı abla tavsiyesi

Bende hamileyim 4 haftalık mide bulantısı falan yok sadece hamile olduğumu öğrenmeden önce midem acayip yanıyodu ve yemekten sonra bile karnım acıkıyodu ama şuan canım hiç bişey istemiyo onun için yiyorum desem yeridir...

Bende hamileyim 4 haftalık mide bulantısı falan yok sadece hamile olduğumu öğrenmeden önce midem acayip yanıyodu ve yemekten sonra bile karnım acıkıyodu ama şuan canım hiç bişey istemiyo onun için yiyorum desem yeridir...

Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah benim midemde yanmalar geceleri oluyo hep çok.Devamlı iştahlı olduğum için anlayamıyorum :kedi:

kızlar merhaba,tam olarak sevinemesem de hamileyim sanırım.adetime 4-5 gün kala mide bulantım oldu şüphelenip idrar testi yaptım pozitif çıktı.şok oldum,bu ay istiyorduk ama idrar testinde bu kadar erken çıkmasına inanılmaz şaşırdım.dün kan testi yaptırdım,eşim aldı üzerinde değerler var sadece,eşime gözünüz aydın eşiniz hamile demişler.bugün tekrar idrar testi yaptım yine pozitif çıktı.ya hala inanamıyorum,cuma günü adet olmayı bekliyordum,bu kadar erken idrarda çıkması normal değil mi??hiç kafamı bulandırmak istemiyorum yok kimyasaldı yok dış gebelikti diye...ne olur olumlu bişey söyleyin de tam olarak sevinebileyim....adet tarihim geçsin de doktora öyle gideyim diyorum,şimdi görünmez falan iyice canım sıkılır.

kızlar merhaba,tam olarak sevinemesem de hamileyim sanırım.adetime 4-5 gün kala mide bulantım oldu şüphelenip idrar testi yaptım pozitif çıktı.şok oldum,bu ay istiyorduk ama idrar testinde bu kadar erken çıkmasına inanılmaz şaşırdım.dün kan testi yaptırdım,eşim aldı üzerinde değerler var sadece,eşime gözünüz aydın eşiniz hamile demişler.bugün tekrar idrar testi yaptım yine pozitif çıktı.ya hala inanamıyorum,cuma günü adet olmayı bekliyordum,bu kadar erken idrarda çıkması normal değil mi??hiç kafamı bulandırmak istemiyorum yok kimyasaldı yok dış gebelikti diye...ne olur olumlu bişey söyleyin de tam olarak sevinebileyim....adet tarihim geçsin de doktora öyle gideyim diyorum,şimdi görünmez falan iyice canım sıkılır.

bence hemen bi doktora git beklemenin bi anlamı yok ki yani

doğru söylüyosun ceylin,yarın adet günüm,haftasonunu bi atlatayım inşallah gideceğim doktora.

Arkadasım cıkması gayet normal cünkü kisiden kisiye değisiyor. Kiminin gebeligi regline 1 hafta öncesinde cıkıyor kimininki 1 hafta gecse bile cıkmıyor hamilesin bence canım gözün aydın en kısa zamanda kan testini yaptır darısı olmayanlara inşallah

merhabalar. Allah hepimiz için hayırlısını versin. ben ocak ayında 8 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım. şimdi adet günüm beş gün geçti belirtiler var sanırım hamileyim ama çok korkuyorum aynı şeyleri yaşarım diye. göğüslerim sızlıyor geçen defa yoktu belli belirsiz bir bulantı var psikolojik de oolabilir çünkü midemi bulandırırısa sağlıklı olacak sanıyorum. yine aynı şeyler olur diye kimseyle de paylaşmıyorum idrar testi de yapmadım. kafam karışık yani.

merhabalar. Allah hepimiz için hayırlısını versin. ben ocak ayında 8 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım. şimdi adet günüm beş gün geçti belirtiler var sanırım hamileyim ama çok korkuyorum aynı şeyleri yaşarım diye. göğüslerim sızlıyor geçen defa yoktu belli belirsiz bir bulantı var psikolojik de oolabilir çünkü midemi bulandırırısa sağlıklı olacak sanıyorum. yine aynı şeyler olur diye kimseyle de paylaşmıyorum idrar testi de yapmadım. kafam karışık yani.

öncelikle üzüldüm Rabbim bidaha yaşatmaz inşallah.test yap bence öğrenirsin hiç diilse ona göre davranırsın biliyorum belirsizliğin ne kadar zor olduğunu.

bende adetimden 10 15 gün önce inanılmaz göğüs sızlamaları ağrıları başladı ki normalde 2 3 gün önceden cok hafif olurdu. emniyet kemeri takamaz duruma gelmiştim. adetim yaklaştıkça midem yanmaya başladı. normalde belim hiç ağrımaz ama bazen belimi tuta tuta yürüyordum o kadar ağrıyordu bazen. beyaz akıntım vardı sürekli. benim belirtilerim bunlardı. Allahım inşallah isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder

X