Gebeliğin ilk haftasındaki belirtiler

Şu kk'da en gıcık olduğum durum Arkadaş konuyu açmış ve "Sadece Hamile Arkadaşlar" diye bir vurgulama yapıp belirti sormuş iki üç mesaj dışında hepsi fasa fiso!!!!! Hamile olmayan herkes yazmış Acaba hamilemiyimle dolu topik bırakında gerçekten hamile kalmış olanlar yaşadıkları belirgin hisleri paylaşabilsinler ne saçma yaa hepimiz bir ipucu emare ararken konular alıyor başını gidiyor gerçek amacının dışına bu derece sürükleyince ne oluyorsa "acaba acaba galiba herhalde" deyip deyip hepiniz cvpsız kalıyorsunuz sonunda.. Aralarda gerçekten hamile kalmış birilerinin belirtisini okuyacağım diye baştan sona bu Acaba'ları okumak zorunda kalıyorum Forum yöneticileri lütfen buna bir el atsın açılan konu ile ilgili olmayan mesajlar silinsin yaa nedir bu!!!
canım cok haklısın msjını gördüm yazmk ıstedım bende burda aylarca erkenn gebelık belırtılerını okumustumm amaa kendım hamıle kldgmda anladım ki belirtilerin hepsi faso fisoymus adet gunu gectıkten sonra baslıyor hamılelıge daır belırtıler ama tek sunu söyleyebılırım sag kasıgımda ınanılmaz agrı olmustu adete yakın birde adete takın tatlı krizine girerim cnm hiç istememiştii yiyememiştimm

canım cok haklısın msjını gördüm yazmk ıstedım bende burda aylarca erkenn gebelık belırtılerını okumustumm amaa kendım hamıle kldgmda anladım ki belirtilerin hepsi faso fisoymus adet gunu gectıkten sonra baslıyor hamılelıge daır belırtıler ama tek sunu söyleyebılırım sag kasıgımda ınanılmaz agrı olmustu adete yakın birde adete takın tatlı krizine girerim cnm hiç istememiştii yiyememiştimm
Teşekkür ederim arkadaşım Rabbim sağ salim kucağına aldığın günleri göstersin inşallah, benim gebelik gibi bir durumum yok zaten dört gebelik yaşadım saglıkla devam etmedi, belirtileri okumamın amacı ben hep belirtisiz hamilelikler yaşadım en uzunu 9 haftalıktı dün yine burda bir topikte belirtisiz seyreden gebelik sağlıksızdır diye saçma birşey okudum ve taktım buna, bende olan ama benim gebeliğe yormadığım birşey yaşadımmı diye mukayese amaçlı okuyordum sırf bu topik değil genel olarak yazdım bu sitemi; düşük yapanların belirtilerine giriyorum orasıda aynı, tek bir soruya cvp bulabilmek için 69 sayfayı okuduğumu biliyorum ocak ayındaki gebeliğimde, gerçekten o an o bilgiye ihtiyacı olanları suistimal ediyorlar ona üzülüyorum.. neyse sana tekrardan çok teşekkürler Allah'ım sorunsuz bir 40 hafta nasip etsin sana ve bebeğine canım sağlıcakla kal

Teşekkür ederim arkadaşım Rabbim sağ salim kucağına aldığın günleri göstersin inşallah, benim gebelik gibi bir durumum yok zaten dört gebelik yaşadım saglıkla devam etmedi, belirtileri okumamın amacı ben hep belirtisiz hamilelikler yaşadım en uzunu 9 haftalıktı dün yine burda bir topikte belirtisiz seyreden gebelik sağlıksızdır diye saçma birşey okudum ve taktım buna, bende olan ama benim gebeliğe yormadığım birşey yaşadımmı diye mukayese amaçlı okuyordum sırf bu topik değil genel olarak yazdım bu sitemi; düşük yapanların belirtilerine giriyorum orasıda aynı, tek bir soruya cvp bulabilmek için 69 sayfayı okuduğumu biliyorum ocak ayındaki gebeliğimde, gerçekten o an o bilgiye ihtiyacı olanları suistimal ediyorlar ona üzülüyorum.. neyse sana tekrardan çok teşekkürler Allah'ım sorunsuz bir 40 hafta nasip etsin sana ve bebeğine canım sağlıcakla kal
amın cnm ınsallah allah razı olsun en kısa zamanda ınsallah sende hamıle kalırsın sende sorunsuzz bır 40 hafta gecırırsınn merak ettgn seylerı sorabılırsın cnm her konuda bılgım varrr sayılırrrr hep rastrıyordum cunku aklında bulunsun

Merhaba ben 20 yaşındayım 11 aylık evliyim hiç korunmadim çocuk istiyoruz ama olmuyor .ama bu ay bazı belirtiler var adeti më 6 gün kaldı .iki üç gündür çok halsizlik var sürekli uykum geliyor üşüme var sabah kalktığımda hafif mide bulantısı oluyor göğüslerim dolgunlasmis hafif ağrı var arada kasiklarimda ağrı batma oluyor belim arada ağrıyor .bide yüzümde bir iki tane sivilce çıktı sizce olabilirmi lütfen cevap yazın çok istiyorum doktora gittik sorun yok dediler bu ayda olmazsa eşimle birlikte yine gidicez:KK43:

Merhaba ben 20 yaşındayım 11 aylık evliyim hiç korunmadim çocuk istiyoruz ama olmuyor .ama bu ay bazı belirtiler var adeti më 6 gün kaldı .iki üç gündür çok halsizlik var sürekli uykum geliyor üşüme var sabah kalktığımda hafif mide bulantısı oluyor göğüslerim dolgunlasmis hafif ağrı var arada kasiklarimda ağrı batma oluyor belim arada ağrıyor .bide yüzümde bir iki tane sivilce çıktı sizce olabilirmi lütfen cevap yazın çok istiyorum doktora gittik sorun yok dediler bu ayda olmazsa eşimle birlikte yine gidicez:KK43:
bu belırtıler hem gebelık hem de adet belırtısı olabılır bnde hep bu sıteden belırtılere baktım ama adet tarıhı gectıkten sonra baslıyor belırtıler

aynen benimde tek belirtim sağ kasığımdaki ağrıydı , bata 1 hafta kala başladı bu ağrı , onun dışında hiç bir belirti olmadı ne göğüs acısı ne halsizlik vs.

Hayatım boyunca 3-4 defa regl ağrısı çeken ve çok hafif ağrılar çeken ben resmen kıvrandım. Göğüslerim çok hassastı ve hiçbir zamanki hassasiyet gibi değildi. Kendimi grip gibi hissettim hep bitkin oldum. Aşırı hatta kusturan bir mide bulantısı ve baş dönmesi hissettim. Birde kahverengi akıntım oldu.

Ilk farkettiğim şey göbeğimden aşağı doğru inen çizgiydi bu genelde ilk haftalarda çok belli olmayan birşey ama ben ilk bundan şüphelendim ve adetime bir gün kala test yaptım 2.çizgiyi silik gördüm ertesi gün adetim gelmedi doktora gittim 3 haftalik hamileyim haftaya keseyi görürüz dedi doktor ...tabi göğsümde şişlik, damarlanma ve oturup kalkarken kasık batmalarım vardı ben bu belirtileri erken yaşadm

X