Gebeliğin ilk haftasındaki belirtiler

Adetime 5 gun kaldı ama goguslerimde morarmis gibi bir agri var.kasiklarimda agri var bu sabah belimde agridi biraz normalde istahsiz biriyimdir son gunlerde cok yiyorum sizce hamilemiyim ne zaman test yapmaliyim

Ben 2.5 yıllık evliyim 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım. 10 kasım 2013 de regl oldum.Henüz gecikme yaşamadım ama internetten yumurtlama ve ovulasyon hesapları yaparak tekrar hamile kalmak istedim çok fazla belirtim var kafam karışık acabamı diorum ama sizden yardım istiyorum.Baş dönmesi ve çok hafif mide bulantılarım var karnım şiş ve iki kat oldu karnımda sanki havai fişekler patlıyo o kadar gürültülüki sormayın kasık ağrılarım çok fazla öyleki kalçam bile ağırıyo göğüslerim dolgunlaştı ve normalde benim meme ucum yoktu şimdi meme uçlarım cıktı çevresi koyulaştı ve mavi damarlar çıktı bunun yanında çok uyuyorum çok çabuk acıkıyorum beyaz katı akıntım var belimde çok ağrıyo yüzümde sivilceler oluştu ve adetime 7-8 gün kala eşimin zoruyla beta hcg yaptırdım negatif çıktı sizce bu belirtiler hamilelik belirtisi mi bende 1.5 yıllık çabamın sonunda anne olabilecek miyim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın allah herkezi o heycanı yaşatsın inş.Acil yardım bekliyorum arkadaşlar.:KK49:

Ben 2.5 yıllık evliyim 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım. 10 kasım 2013 de regl oldum.Henüz gecikme yaşamadım ama internetten yumurtlama ve ovulasyon hesapları yaparak tekrar hamile kalmak istedim çok fazla belirtim var kafam karışık acabamı diorum ama sizden yardım istiyorum.Baş dönmesi ve çok hafif mide bulantılarım var karnım şiş ve iki kat oldu karnımda sanki havai fişekler patlıyo o kadar gürültülüki sormayın kasık ağrılarım çok fazla öyleki kalçam bile ağırıyo göğüslerim dolgunlaştı ve normalde benim meme ucum yoktu şimdi meme uçlarım cıktı çevresi koyulaştı ve mavi damarlar çıktı bunun yanında çok uyuyorum çok çabuk acıkıyorum beyaz katı akıntım var belimde çok ağrıyo yüzümde sivilceler oluştu ve adetime 7-8 gün kala eşimin zoruyla beta hcg yaptırdım negatif çıktı sizce bu belirtiler hamilelik belirtisi mi bende 1.5 yıllık çabamın sonunda anne olabilecek miyim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın allah herkezi o heycanı yaşatsın inş.Acil yardım bekliyorum arkadaşlar.:KK49:

Inşallah hamilesindir sikayetlerin çok benziyor. Bat a kaç gün var? Tekrar test yaptırsan. Senin belirtilerinin aynısını bende yaşıyorum.

merhabalar bnm adetimede 9 gün kaldı ve kesilmeyen bir kasık ve alt batın ağrım var birde hafif miktarda akıntım var yumurtlamadan sonra kesilmedi devam ediyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi acaba yaşayanlar varsa cvp verirlerse çok sevinirim şimdiden teşekkürler

mrb arkadaşlar bu topikde yeniyim benim sizlere sormak istediğim şey iki buçuk yıldır evliyim ve bebek için denemediğim burada yine diğer topiklerde söylenen kürler doktor tedavileri miyom ameliyatı hgs hormon bilmem ne tahlilleri neyse uzatmıym enson doktorum klomen verdi ve ben adet olmayı bekliyordum klomeni kullanmak için derken ben bu ay klomeni daha kullanamadan adetim bu gün 4. günüm gecikti bulantı göğüslerde şişme iştah arması gibi gb şeyler bende yok hatta göğüslerimde hiçbir belirtide yok sadece sol kasığıma ağrılar giriyo belim ağrıyo bugün başladı test yapmayada korkuyorum çünkü hep bu günü bekledim bir bebek tek çizgi çıkacak diye çok korkuyorum ilk defa adet geçikmesi yaşıyorum ne olur bilgileriniz benimle paylaşırsanız sevinirim

selam kızlar 30 35 günde adet olurum bugun adetımın 38. günü yumurta akı kıvamında akıntım var kasık bel agrım var hamilelik belirtisi mi?

selam kızlar 30 35 günde adet olurum bugun adetımın 38. günü yumurta akı kıvamında akıntım var kasık bel agrım var hamilelik belirtisi mi?

Benimde akıntım var yogun ve katı.Vajinada sanki damar atıyormuş gibi segirme var.Kasıklarımda agrı.Daha adetimede cokkkk.İlacta alamıyorum.Gebelik var mı acaba?Sat;19 aralık.

mrb arkadaşlar bu topikde yeniyim benim sizlere sormak istediğim şey iki buçuk yıldır evliyim ve bebek için denemediğim burada yine diğer topiklerde söylenen kürler doktor tedavileri miyom ameliyatı hgs hormon bilmem ne tahlilleri neyse uzatmıym enson doktorum klomen verdi ve ben adet olmayı bekliyordum klomeni kullanmak için derken ben bu ay klomeni daha kullanamadan adetim bu gün 4. günüm gecikti bulantı göğüslerde şişme iştah arması gibi gb şeyler bende yok hatta göğüslerimde hiçbir belirtide yok sadece sol kasığıma ağrılar giriyo belim ağrıyo bugün başladı test yapmayada korkuyorum çünkü hep bu günü bekledim bir bebek tek çizgi çıkacak diye çok korkuyorum ilk defa adet geçikmesi yaşıyorum ne olur bilgileriniz benimle paylaşırsanız sevinirim

inşallah hamilesinizdir.....ben de iki buçuk yıllık evliyim 1 aşılamam oldu tutmadı kasım 2013 te.......bu ay normalde 17 veya 18 ocak ta adet olmam gerekiyordu. ama benim 14 ünde az bir kahveringi kanama diyeyim öyle bir şey oldu...15 inde de yine biraz kahverengi akıntım oldu...bitti.....hayırlısıyla inş......yerleşme kanamasıdır diye dua ediyorum....bu iki üç gün içinde anlaşılacak.......ancak sivilcelerim çıktı.....her adet döneminde çıkar......seni çok iyi anlıyorum bugün test alsam mı olumsuz olur diye de korkuyorum hayırlısı artık.

Kizlar merakimdan catladim uyku uyuyamiyorum. 7 aylik evliyim ilk defa bu ay korunmadik. 12sinde ovulasyon zamaniydi o tarihte oldu. Sat 30 aralik 28 gunde 1 oluyorum. Son 3 gundur halsiz ve yorgunum aksam saati asiri midem bulaniyor ve usuyorum ne kadar uyusamda yetmiyor. Goguslerimde mavi damarlar cikti ki hic olmazdi ve inanilmaz bir agri var. :KK43: acaba hamile olabilir miyim testi en erken ne zaman yapsam. Cok merak ediyorum bekleyemiyorum =)))

Son düzenleme:
[cvbını şimdi okudum hayırlısı merak ettim ne oldu pozitfmi test yaptınmı bende 3 gün gecikmeli adet oldum doktora gittim klomen verdi kullandıktan sonra gittim ytumurtalarıma baktı en büyüğü 9 mm olmuş ve ovitrelle yap ertesi gün dedi ve bekliyorum ama 9 mm yumurta çatlarmı anlamadım kafam karıştı ovitrelle için yumurtanın 18 mm olması gerekiyormuş sanırım doktoru değiştircem çok sinirliyim artık dayanacak gücüm ve takatim kalmadı 33 yaşındayım ve yaş ilerledikçe risk

[cvbını şimdi okudum hayırlısı merak ettim ne oldu pozitfmi test yaptınmı bende 3 gün gecikmeli adet oldum doktora gittim klomen verdi kullandıktan sonra gittim ytumurtalarıma baktı en büyüğü 9 mm olmuş ve ovitrelle yap ertesi gün dedi ve bekliyorum ama 9 mm yumurta çatlarmı anlamadım kafam karıştı ovitrelle için yumurtanın 18 mm olması gerekiyormuş sanırım doktoru değiştircem çok sinirliyim artık dayanacak gücüm ve takatim kalmadı 33 yaşındayım ve yaş ilerledikçe risk
Ayni yasta ve ayni durumdayiz.merak ettim sizi ne yaptiniz bir gelisme varmi banada akil vrrin ben nne yapayim.

Ayni yasta ve ayni durumdayiz.merak ettim sizi ne yaptiniz bir gelisme varmi banada akil vrrin ben nne yapayim.
canım meraba ben uzun zamandır girmiyordum nete şimdi gördüm yazını ne yaptım önce doktorumu değitirdim daha sonra halit fırat erden var ist ona muayene oldum ve önceki doktorumun yaptığı açık ameliyat (miyom) sayesinde sağ tarafımda 2 taneden fazla yumurtamın oluşmadığını hasar bırakmış olduğunu ve beni boşu boşuna oyaladığını öğrendim sigarada kullandığım için hemen tüp yapılmalı ister burda ister başka bir merkezde ama vakit kaybetme yaş ilerliyo dedi ilerdedikçe rezerv azalır dedi kalitesiz benim yumurtalarım sorunum o hsg yapıldı temiz yapılmadı ise sen de yaptır bence sözün kısası 2 ay önce tüp yapıldı 7 yumurta toplandı 2 emriyo tranfer edildi fakat 2 gün önce negatifi gördüm 2 gündür ne dermanım ne gözümde yaş kaldı eşim de benim gibi perişan oldu onun gözünden akan yaşlar dünyamı kararttı:KK61::KK61::KK61: dilerim rabbim den isteyen herkeze versin inşallah aratmasın hayırlısyla sözün kısası olmuyor ise sebeb belirtsinler bekleme tüp yaptır belki seninki tutar

canım meraba ben uzun zamandır girmiyordum nete şimdi gördüm yazını ne yaptım önce doktorumu değitirdim daha sonra halit fırat erden var ist ona muayene oldum ve önceki doktorumun yaptığı açık ameliyat (miyom) sayesinde sağ tarafımda 2 taneden fazla yumurtamın oluşmadığını hasar bırakmış olduğunu ve beni boşu boşuna oyaladığını öğrendim sigarada kullandığım için hemen tüp yapılmalı ister burda ister başka bir merkezde ama vakit kaybetme yaş ilerliyo dedi ilerdedikçe rezerv azalır dedi kalitesiz benim yumurtalarım sorunum o hsg yapıldı temiz yapılmadı ise sen de yaptır bence sözün kısası 2 ay önce tüp yapıldı 7 yumurta toplandı 2 emriyo tranfer edildi fakat 2 gün önce negatifi gördüm 2 gündür ne dermanım ne gözümde yaş kaldı eşim de benim gibi perişan oldu onun gözünden akan yaşlar dünyamı kararttı:KK61::KK61::KK61: dilerim rabbim den isteyen herkeze versin inşallah aratmasın hayırlısyla sözün kısası olmuyor ise sebeb belirtsinler bekleme tüp yaptır belki seninki tutar
Ayy beni aglatmayin ya.kiyamam sizee.Allah o gozyaslarinizi dindirsin canim benim.bende yumurta takibindeyim bilmiyorum ne olacak.

temmuz soguğu canım inşallah kısa zamanda hamile kalırsın bütün kalbimle diliyorum sitres yapma oldu olcak kafana takma dua et inşallah rabbim verir şu an negatiften sonra toparlamaya başladım
başka bir topikte çörek otu bal tarçınla gebe kalanları okumuştum bende artık altarnatif tıbba yöneldim ot falan ne varsa sil baştan tekrar deniyorum soğan kürü yapmıştım önceden olmamıştı bakalım hayırlısı

Mrb arkadaşlar ben de bir hafta önce klomen tedavisinin üstüne çatlatma iğnesi oldum şu andlarda belimde ağrı var ve akıntım geliyor sabahtan bir gündür acaba hamile olabilir miyim

Aranıza yeni katıldım ve bende bi çogunuz gibi hamişş kalmayı çok isteyenlerdenim:KK16: Allah isteyen herkeze nasip etsin inşallah o mukemmel duyguyu :emir_bebek: :)

merhaba gecen ay usg çekildim son adetim 26 aralık benim bu ay 19 da başlayarak kahverengi akıntım ve 22 sümüksü şekilde kahverengi akıntım geldi. yine bugunde akıntım devam ediyor kıst flan oluşmuş olabılır mı ? yoksa hsg'den mı kaynaklanıyor yoksa yerleşme kanaması mı ? en son regl tarım 26.12.2014(LUTFEN CEVAP VERİN )

merhaba arkadaşlar adetten sonra tarlusal kullandım ve tekrar kanama oldu üzerinden yaklaşık 20 gün geçti tarlusaldan önceki adet tarihi 6 gün geçti testte çıkmadı ama göğüslerde şiş ağrı kasıklarda ağrı sık idrara çıkma terleme alt karında hafif şişlik var hamile miyim öyleyse testte neden çıkmadı yardımcı olun bana lütfen...

Şu kk'da en gıcık olduğum durum Arkadaş konuyu açmış ve "Sadece Hamile Arkadaşlar" diye bir vurgulama yapıp belirti sormuş iki üç mesaj dışında hepsi fasa fiso!!!!! Hamile olmayan herkes yazmış Acaba hamilemiyimle dolu topik bırakında gerçekten hamile kalmış olanlar yaşadıkları belirgin hisleri paylaşabilsinler ne saçma yaa hepimiz bir ipucu emare ararken konular alıyor başını gidiyor gerçek amacının dışına bu derece sürükleyince ne oluyorsa "acaba acaba galiba herhalde" deyip deyip hepiniz cvpsız kalıyorsunuz sonunda.. Aralarda gerçekten hamile kalmış birilerinin belirtisini okuyacağım diye baştan sona bu Acaba'ları okumak zorunda kalıyorum Forum yöneticileri lütfen buna bir el atsın açılan konu ile ilgili olmayan mesajlar silinsin yaa nedir bu!!!

X