Gebelik 1 ay sonra belli olur mu

Kızların selam. Polikistik overi olan bir kişinin idrar testi sürekli negatif çıkıyor. Adeti düzensiz olduğu için takip edemiyor ama en son 14 Aralık'ta adet oldu. Ara kanamalar yaşadı ama çok çok hafif. Adet gibi bı kanama değil. Korunmasız ilişkisinin üzerinden tam 29 gün geçti. Sizce gebelik olabilir miii , yada başka ne olabilir bana bı yardımcı olur musunuzzzzz
Merhaba 13 kasımda adet oldum en son pcos var adetlerim çok düzensiz adetim 22 gün geçmişti test yaptım çıktı ve daha 1 haftalik falandı şuan 9 haftalik olduk aslında adete göre 13 hafta olmam gerekiyor

Ocak ayında adet olacaktım olmadım Şubat ayı geldi doktor kan testi yaptı bişi çıkmadı âdet gecikmesi normaldir hava değişikliği ve kiş aylarda oluyor sitresli ortamdan uzak dur bende öyle yaptım
Çok şükür müjdeli haber aldık hamileyim

Çok şükür müjdeli haber aldık hamileyim
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Bende çok istiyorum anne olmayı iki buçuk senedir hiçbir sorun yok ama cocugumuz olmuyo bende en son 4 ocakta adet olmuştum çok gecikti içimde hep bi umut doguyo zaten acaba bu sefer oldu mu diye doktora gittim negatifti adet söktürücü kullandım daha yeni adet olabildim o kadar çok istiyorum ki bende anne olabilmeyi o duyguyu tadabilmeyi bana da dua edin nolur Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize de.evlatla imtihan etmesin bizi

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Bende çok istiyorum anne olmayı iki buçuk senedir hiçbir sorun yok ama cocugumuz olmuyo bende en son 4 ocakta adet olmuştum çok gecikti içimde hep bi umut doguyo zaten acaba bu sefer oldu mu diye doktora gittim negatifti adet söktürücü kullandım daha yeni adet olabildim o kadar çok istiyorum ki bende anne olabilmeyi o duyguyu tadabilmeyi bana da dua edin nolur Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize de.evlatla imtihan etmesin bizi
Benimde olmuyordu doktor gitim bana dedi anne süt hormonların yüksek onları düşürdü filox verdi Olcan kulomen ilaç verdi adetin 4 günü başladım

İnşallah sende hamile kalırsın inşallah en kısa zamanda eline alırsın çocuğunu inşallah olur çocuğun ikiz evlatlar versin sana inşallah

Merhaba 13 kasımda adet oldum en son pcos var adetlerim çok düzensiz adetim 22 gün geçmişti test yaptım çıktı ve daha 1 haftalik falandı şuan 9 haftalik olduk aslında adete göre 13 hafta olmam gerekiyor
Sana ilaç atacak bunları kulan sonra birdaki adet günü 4 cu günü kulomen ilaç kulan hergun ilişki yap hergun yumurta testi al adetin 7 gün sürüyorsa testi 9.10 .11 gün önce yap yumurta güne bağlı bu

17105509717691828050027884932571.jpg

Benimde olmuyordu doktor gitim bana dedi anne süt hormonların yüksek onları düşürdü filox verdi Olcan kulomen ilaç verdi adetin 4 günü başladım
Biz aşılama filan düşünmeye başlamıştık doktor aşılamaya gerek yok dedi olur senin çocuğun diyo hiçbir sıkıntı yok hormonlarda rahimde yumurtalarda ama nasip tabi vaktini bekliyo belki duphaston ve agnucaston ve folik asit verdi onları kullanıyorum stres yapmamaya calisiyorum önceden hep çocuk için birlikte olurdum çok stres yapardım her seferinde acaba bunda olucak mı hissi peşimi bırakmazdı ama şimdi biraz daha rahatım eskisi gibi kafama takmamaya çalışıyorum Rabbime bıraktım ben duamı ediyorum gerisini Rabbime birakiyorum artık

Sen beni dinle bende doktor a gitim bişi yapmadılar horman ilacı verdi düzenli kutladım bir haftam bitmedi hamile kaldım beni dinlesen sende kalrisn bu ay

Sen bunu al beni dinle sana dediğim şekil yap önce senin yumurtaların büyük edecez sonra Allah büyük

Sen beni dinle bende doktor a gitim bişi yapmadılar horman ilacı verdi düzenli kutladım bir haftam bitmedi hamile kaldım beni dinlesen sende kalrisn bu ay
Bi arastirayim o zaman ben bunu şimdi kullandığım ilaçlarla da birbirine katmak istemiyorum

Sana verdiğim nilac bire bir 5 senedir hamile peşindeyim 3 ilacı düzenli kullandım

X