KİZLAR dış gebelik hakkında bilgi lutfennnnnn

ayse1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
56
8
25
Kizlar dış gebelik yaşadıysaniz belirtileriniz neydii , idrar testinde çıkıyor muuuu , bilginiz var miii dış gebelik hakkında yazar mısınız lütfennnn

Dış gebelik idrar da çıkar
Kanda da çıkar yalnız değerler düzensiz artar
Belirtiler gebelik belirtileriyle aynı ama kanama lekelenme olabiliyor. Bende adet gibi kanama olmuştu

Belirtiler gebelik belirtileriyle aynı ama kanama lekelenme olabiliyor. Bende adet gibi kanama olmuştu
idrar testi yaptım biraz önce çıkmadı. O zaman yoktur dimi dış gebelik. En son iki ilişkim 8 Ocak ve 29 ocakta olmuştu

Dış gebelik olduğunu anlayabilmeniz için hamile olmanız lazım önce yani kan ve idrar testiniz pozitif çıkacak doktor kontrolünde doktor bakacak ama herkes dış gebelik yaşayacak diye bir şey yok düşük bi ihtimal zaten

Dış gebelik olduğunu anlayabilmeniz için hamile olmanız lazım önce yani kan ve idrar testiniz pozitif çıkacak doktor kontrolünde doktor bakacak ama herkes dış gebelik yaşayacak diye bir şey yok düşük bi ihtimal zaten
İcime biraz olsun su serptiniz. Dış gebelikten korkuyordum açıkçası. Testte çıkar dediğiniz için rahatladım çünkü test negatif. Kana baktiramadim henüz ama olsaydı bu zamsna kadar çoktan çıkardı testte

İcime biraz olsun su serptiniz. Dış gebelikten korkuyordum açıkçası. Testte çıkar dediğiniz için rahatladım çünkü test negatif. Kana baktiramadim henüz ama olsaydı bu zamsna kadar çoktan çıkardı testte
Dış gebelik testte çıkmaz hamilelik testte çıkar eğer hamile değilseniz yani testiniz negatifse dış gebede olamazsınız yinede emin değilseniz kan verin

ben 2022 ekim ayında dış gebelik yaşadım.
tam 30. gün idrar testi yaptım negatif çıktı sonra kan verdim değerim 226 çıktı.2 gün sonra test verdim iki katı artmadı.2 gün sonra tekrar test verdim yine artmadı
ultrasondan dış gebelik olduğu anlaşıldı sağ tüpüme yapışmıştı

Merhaba ultrason da belli oluyor mu vajinal ultrason da

Gebelik boyutunda göre görünüyor.
Aha duş gecelik öyle 3 4 aylık olunca görünmez. O kadar sürmez
Sen yazmadan ben yazayım sen gebe değilsin yeni bir ilişki olmadiysa
Ya burası o kadar kafa karıştırıyor ki yok kan testi gebelik boyunca çıkmayan 2 aylik çıkmayan bilmem ne okudukça korkuyorum 8 hafta olması gerekirken ben test yaptırdım negatif birkaç gün önce ultrason baktırdım hiçbir şey yok karın boşluğunda dıs gebelik varmis onu gördüm acaba o olursa ultrasonda gormeyebiljr mi diye takıldım

Gebelik boyutunda göre görünüyor.
Aha duş gecelik öyle 3 4 aylık olunca görünmez. O kadar sürmez
Sen yazmadan ben yazayım sen gebe değilsin yeni bir ilişki olmadiysa
Hani su Fransa'daki kadın var ya gündem olmustu dıs gebelikten dolayi o iste normal vajinal ultrasonda görünür mü ku

Ya burası o kadar kafa karıştırıyor ki yok kan testi gebelik boyunca çıkmayan 2 aylik çıkmayan bilmem ne okudukça korkuyorum 8 hafta olması gerekirken ben test yaptırdım negatif birkaç gün önce ultrason baktırdım hiçbir şey yok karın boşluğunda dıs gebelik varmis onu gördüm acaba o olursa ultrasonda gormeyebiljr mi diye takıldım
Hanımefendi dış gebe olabilmeniz için kan testinizin pozitif olması gerekir oda kesin değil zaten yani şuan hamile değilseniz dış gebe olamazsınız zaten

Hani su Fransa'daki kadın var ya gündem olmustu dıs gebelikten dolayi o iste normal vajinal ultrasonda görünür mü ku
Yanlış anlamazsınız bir psikiyatriyle görüşseniz mi ?
Sizde ki durum iyi değil piskoloji falan kalmamış sağlıklı dusunemiyorsunuz.ve bu sizin günlük hayatınızı da mahvetmistir yaşadık 3 aydır

Bu ilişkide ki erkek kişisi ne diyor bu durums

ben 2022 ekim ayında dış gebelik yaşadım.
tam 30. gün idrar testi yaptım negatif çıktı sonra kan verdim değerim 226 çıktı.2 gün sonra test verdim iki katı artmadı.2 gün sonra tekrar test verdim yine artmadı
ultrasondan dış gebelik olduğu anlaşıldı sağ tüpüme yapışmıştı
Benimde sağ tupumde şuan dış gebelik var tekrar hamile kaldınız mı normal yolla

X