gebelik belirtisi kaşıntı

yengecolmakk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
13
3
22
iyi geceler çok fena kaşıntım oluyor bazı belirtileride taşıyorum tertemizimdir her gün duş alırım ama derimi parçalayacak derecede bi kaşıntım söz konusu bu durumu yaşayan var mı gebelik belirtisi midir?

iyi geceler çok fena kaşıntım oluyor bazı belirtileride taşıyorum tertemizimdir her gün duş alırım ama derimi parçalayacak derecede bi kaşıntım söz konusu bu durumu yaşayan var mı gebelik belirtisi midir?
Kaşıntı gebeligin ilerleyen haftalarında oluyor genelde karın bölgesinde gögüslerde.

Aynı şeyi bende yaşıyorum bugün akşam saatlerinde başladı göğüs karın sırt bölümünde kaşıntı bende bu soruya bakmak için gitmiştim siteye adetime 9 gün var daha ama yumurtlamamın üzerinden 8 gün geçti

Aynı şeyi bende yaşıyorum bugün akşam saatlerinde başladı göğüs karın sırt bölümünde kaşıntı bende bu soruya bakmak için gitmiştim siteye adetime 9 gün var daha ama yumurtlamamın üzerinden 8 gün geçti
Allah gönlüne göre versin de bende 2 haftadır var öldürdü beni.

Benimde reglime 9 gün var bende de aynı şekilde uyuz olmuşum gibi kasıntı var. Sırtım bacaklarım sürekli kaşınıyor. Her gün duş alıyorum. Uyuz mu oldum acaba diye düşünmeye başlamıştım. Bizde bebek istiyoruz

Bende bugün başladı canlar ne olduğunu anlamış değilim hatta yediğim birşey dokundu diye düşündüm bende

Bende de kaşıntı var özellikle kasıklarımda ama daha 1 hafta önce reglim bitti bu kadar cabuk hamilelik belirtisi olurmu bilmiyorum umarım hamileyizdir isteyen herkese nasip etsin rabbim

X