Gebelik en erken ne zaman belli olur?

arkadaşlar benim sorum özel günlerimle ilgili olacak. en son 15 şubat'ta az bir lekelenme ile adetim başlamıştı. sonraki 2 gün hafif lekelenmelerle devam etti. 18'inde çok şiddetli oldum. üç gün falan sürdü ve bitti. bu ay periyodumu hesaplarken 15'ini mi yoksa 18'ini mi esas almalıyım? normalde 28 gündür sirkulasyonum. bir fikri olan var mı?

Gebelik en erken ne zaman belli olur? Gebelik ne zaman başlar, aslında sormak istediğim asıl soru bu? Benim adetime daha 17-18 gün var. Tam bu sıralar benim için "umut günleri". Şimdi bebeğimizin olması için gün aşırı ilişkiye giriyoruz. Gebelik olursa eğer bunu bir şekilde anlayabiliyor muyuz? Ben şimdi spora da gidiyorum. Bu hafta dikkat etmem gerekir mi? Adetim gelmeden gebelik gerçekleşirse bunun fark edilmeden düşme olasılığı yani tutunamama olasılığı var mı? Bu haftalarda ben neye dikkat etmeliyim? Adetimi bekleyene kadar tamam gün aşırı ilişki, yataktan 1 saat kalkmama, belinin altına yastık koyma vs. bunları biliyorum. Ama dikkat etmem gereken başka neler var? Lütfen tecrübelerinizi paylaşın. Sevgiler.

Gebelik en erken ne zaman belli olur? Gebelik ne zaman başlar, aslında sormak istediğim asıl soru bu? Benim adetime daha 17-18 gün var. Tam bu sıralar benim için "umut günleri". Şimdi bebeğimizin olması için gün aşırı ilişkiye giriyoruz. Gebelik olursa eğer bunu bir şekilde anlayabiliyor muyuz? Ben şimdi spora da gidiyorum. Bu hafta dikkat etmem gerekir mi? Adetim gelmeden gebelik gerçekleşirse bunun fark edilmeden düşme olasılığı yani tutunamama olasılığı var mı? Bu haftalarda ben neye dikkat etmeliyim? Adetimi bekleyene kadar tamam gün aşırı ilişki, yataktan 1 saat kalkmama, belinin altına yastık koyma vs. bunları biliyorum. Ama dikkat etmem gereken başka neler var? Lütfen tecrübelerinizi paylaşın. Sevgiler.

bence spora gitmemelisin çünkü o dönemde ağır bile kaldırmayın yorulmayın derler...

Benim de bugün belimde garip bir ağrı var. Zaten bu dönemlerde hapşırsam "hamile miyim" diye düşünüyorum. :KK61: Sanırım spora ara vermeliyim. :44: Teşekkür ederim cevizlikek. Nickin de çok güzelmiş. :KK70: Cevizli havuçlu keke bayılırım. :)

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım .ben geçen ay 17 sinde ilişkiye girdik 18 de adet oldum ama her zamanki gibi değildi çok ağırlı ve çok açık renkli idi adet bitti yine ilişkiye girdik 2-3 gün sonra kahve rengi lekelenmeler oldu 1 kaç gün sürdü günde bir kere leke oluyordu .bu son haftalar kasıklarımım çok ağırıyor sürekli wc gidiyorum çok az yapabiliyorum çok halsizim çalışıyorum eve gidr gitmez yatıyorum uykudan gözümü alamıyorum sol kasığımda batmalar ve sol bacağım çok ağrıyor ve deli gibi üşüyorum ellerim ayaklarım buz gibi 1 hafta önce test yaptım biliyorum doğru sonuç vermez ama bir şey çıkmadı ertesi gün baktım çok haifi bir çizgi belirdi midemde acayip bir yanma var özellkile geceleri uykudan uyandırıyor kafam çok karışık tarihlere bakarsak olmaması lazım hatta imkansız ama anlamış değilim eşim şehir dışı çalıştığı için o tarihden sonra beraber olmadık .kafam çok karışıkk yardım edinnnnnnnn :KK43:((((((((

bir yıllık ewliyim hiç koruunmadım fakat gebe kalamadım bu aay menogon 10 gün göbeekten enjektör ile aldım ardından ovitralla çaatlatma iğnesi vuruldum iğneden sonra ilişkiye girddik iki damla temiz kan geldi ve kasıklarımda 10 gündür şiddetli ağrılaar oluyor ve ara ara koyu lekelenmeler oluyyor bilgisi olan ne olur cvp yaazsın bu arada ayın 22 sinde adet olaacaam acaabaa gebe kaalmış olabilir miyim

bir yıllık ewliyim hiç koruunmadım fakat gebe kalamadım bu aay menogon 10 gün göbeekten enjektör ile aldım ardından ovitralla çaatlatma iğnesi vuruldum iğneden sonra ilişkiye girddik iki damla temiz kan geldi ve kasıklarımda 10 gündür şiddetli ağrılaar oluyor ve ara ara koyu lekelenmeler oluyyor bilgisi olan ne olur cvp yaazsın bu arada ayın 22 sinde adet olaacaam acaabaa gebe kaalmış olabilir miyim

ben de geçtiğimiz ay ovitrelle vuruldum.aradan 10 gün geçti şiddetli karın ağrım oldu.iğnenin etkisiymiş. regl günümden 2 gün önce kahve lekelenmem oldu ve ardından hamile olduğumu öğrendim. inşallah sen de hamilesindiir.:nazar:

aldiginiz ilaclarin faydasi oluyor mu bilmiyorum:KK4: hamile kalmak icin bogurtlen kokunu kaynatip icen 2 arkadasim ise yaradigini soyledi.ama siz denemeden once yine bir google dan arastirin derim.ben sadece duydugumu paylasmak istedim belki ise yarar:KK3:

arkadaşlar mrb bi sorum olacak szlere.34 günde bir adet oluyorum yaklaşık yumurtlama dönemimde 18ile 21 arasıydı haziranın.bzde 20snde bebek girişimnde bulunduk idrar tahlilinde ne zmn belli olur acaba bi test alıp yapsammıki daha cokmu erken?

Arkadaslar merhaba; ben araniza yeni katildim yorumlarinizi surekli okuyorum, benimde adetime 6 gun var cok merak ediyorum hamilemiyim, ben daha once iki bebek kaybettim, daha dun yavrularimin mezarini ziyaret ettim onlarin acisini hafifletecek bir bebis istiyorum, Adetime 11 varken idrar testi yaptim ama negatis cikti hayal kirikligina ugradim ama yinede bir umit bekliyorum tekrar idrar testi yapmak icin ne kadar beklemliyim, Allah isteyen herkese anne olmayi nasip etsin...:nazar:

arkadaşlar kan testi günlükken bile belli yanıt veriyo demişsiniz fakat dr öle olmadığını söyledi 3 günlükken kan verdim çıkmadı bu konuda adetimde gelmedi kafam karma karışık

merhaba ben 35 yaşındayım 2.5 ylılk evliyim evliliğimin ilk yıllarında boş gebelik yaşadım kürtajla sonlandırıldı... şuan hamile kalmaya çalışıyorum ve 2.5 senedir dostinex içiyorum kan pıhtılaşması ve enzim yüksekliği oldu... aslında umudumu yitirmiyorum ama her ay hayal kırıklığına uğruyorum... şu anda bile ilacıma devam ediyorum... umarım bu ilaç hamile kalmamı sağlar değerlerimi düzenler..... bu ilaçla ve benim gibi prolaktin yüksekliği ve kan pıhtılaşması olanlarınız varmı hamile kalanlar özellikle... bana yazarsanız biraz olsun rahatlamış olurum....

merhaba ben 35 yaşındayım 2.5 ylılk evliyim evliliğimin ilk yıllarında boş gebelik yaşadım kürtajla sonlandırıldı... şuan hamile kalmaya çalışıyorum ve 2.5 senedir dostinex içiyorum kan pıhtılaşması ve enzim yüksekliği oldu... aslında umudumu yitirmiyorum ama her ay hayal kırıklığına uğruyorum... şu anda bile ilacıma devam ediyorum... umarım bu ilaç hamile kalmamı sağlar değerlerimi düzenler..... bu ilaçla ve benim gibi prolaktin yüksekliği ve kan pıhtılaşması olanlarınız varmı hamile kalanlar özellikle... bana yazarsanız biraz olsun rahatlamış olurum....

Bacım sen hamile kalabildin mi? Bende istiyorum son 2 gün kaldı adetime. Acaba yarın idrar testi yapsam sabah belli olur mu?

arkadaşlar kan testi günlükken bile belli yanıt veriyo demişsiniz fakat dr öle olmadığını söyledi 3 günlükken kan verdim çıkmadı bu konuda adetimde gelmedi kafam karma karışık

geç döllenme olmuşsa olabilir birinci kan testinde negatif çıkıp sonraki kan testinde pozitif çıkan arkadaşların yazılarını okudum ben

25 haziranda bi kaza oldu .. adetimde temmuzun 5 ya da 6 sı gibi .. sizce bişiler olmuşmudur..kan testii için adetimin geçmesini beklemeliyim sanırım

Kızlar moralinizi sakın bozmayın. Ben tam sekiz yıl bekledim. Cok ağladım sızladım Rabbim bu ay yüzümü güldürdü. Dilerim sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder dilerim sizimde yüzünüzü güldürür.
Allah'a hamd olsun

bnm adetimden 6 gün önce idrarda silik çıktı kan verdim pozitifti kişiden kişiye değişebiliyo kızlar

X