Gebelik için kan tahlili yanlış çıkar mı ?

nils0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2023
2
0
29
Merhaba
Normalde doğum kontrol kullanıyordum. Fakat unuttuğum günler oldu. Hap bittikten sonra adet olmam gerekiyordu ama adet tarihinden itibaren bugün dahil 11 gün oldu. Ilk gun sadece kahverengimsi akintim geldi sonra kesildi. 3. Ve 7. Günde idrar tahlili yaptım negatifti 8. Günde kan tahlili yaptırdım yine negatifti. Kasik ağrılarım oluyor sancı gibi girip çıkıyor beyaz akintim oluyor baş ağrısı halsizlik uyku halim var ama adet olmuyorum. Acaba kan tahlilinin yanlış veya hatalı olma ihtimali varmi yani bir kaç gün sonra tekrarlanması gerekirmi? Değer 0.100 çıkmıştı.

8. Günde idrarda çıkar, kanda daha kesin çıkar. Hamile değilsiniz. İlacınızı düzenli kullanmadığınız için döngünüz karışmış olabilir bence.

🌸Kan tahlılının yanlıs cıkacagını dusunmuyorum ama cok cok erken yaptırmıssanız belkı dıyebılırım..

🌸Onun dısında hap kullanıyorsanız ya duzenlı kullanın ya da bence baska korunma yolları arayın..Bu sekılde duzensız kullanırsanız hamıle kalabılırsınız ve doktorlar dogum kontrol hapını en az 3 ay once bırakıp korunmaya devam edıp sonra gebe kalınmasını onerıyor kı bazıları 6 ay dıyor sanırım..

X