Gebelik Kesesi

tokyo_s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
54
24
33
Herkese merhaba, 5 haftalık gebelik kesesi. Bugün bu şekilde çekildi. Doktor 1 hafta sonra tekrar görmek istedi. 1 hafta sonrasında embriyonun gelişimini takip edeceğiz şuan haftana ve beta artışına göre herşey çok normal dedi. 1 hafta nasıl beklicem bilemiyorum. Süreç nedir nasıl ilerliyor hiç bir fikrim yok. Bir kez kimyasal gebelik yaşadım, şimdi ise beta yükselmesi çok şükür keseyi gördük derken hiç sevinemedim ve hep huzursuzum.:KK43: başına gelen varsa süreçle alakalı ultrason resimini de bırakıyorum belki güzel dualar edersiniz:) herkese çok teşekkür ederim şimdiden

Eklentiler

• 702A57CC-B818-4E8A-BA38-8317CA7A7324.jpeg
    702A57CC-B818-4E8A-BA38-8317CA7A7324.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 313
Her şey normal demiş doktor bak ne güzel. Betan güzel artmış, kesen gözükmüş, birkaç haftaya kalp atışları duyulur. O zaman iyice rahatlarsın ☺️ hayırlı olsun kuzum benim 💜

Ne kadar güzel💛 maşallah🧿 hayırlı olsun ve Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Darısı tüm isteyenlere olsun inşallah.

Maşallah 5 haftada kesen gorunmus. Benimki 5+1 de gorunmemisti. 6+4 de gittigimde çok şükür kese ve içinde bebek vardi kalbi bile atmaya başlamiş. Şuan 7+2 m 2 haftaya kadar kalp atisini duyarsn.

Herkese merhaba, 5 haftalık gebelik kesesi. Bugün bu şekilde çekildi. Doktor 1 hafta sonra tekrar görmek istedi. 1 hafta sonrasında embriyonun gelişimini takip edeceğiz şuan haftana ve beta artışına göre herşey çok normal dedi. 1 hafta nasıl beklicem bilemiyorum. Süreç nedir nasıl ilerliyor hiç bir fikrim yok. Bir kez kimyasal gebelik yaşadım, şimdi ise beta yükselmesi çok şükür keseyi gördük derken hiç sevinemedim ve hep huzursuzum.:KK43: başına gelen varsa süreçle alakalı ultrason resimini de bırakıyorum belki güzel dualar edersiniz:) herkese çok teşekkür ederim şimdiden
Sen kartalda hastaneyemi gittin hastane tanıdık geldi

Bende 4+ 5 kese gördüm bebek yoktu yolk keseside yoktu 2 hafta sonra gel bebeğide kalp atışınıda duyarız dedi doktor inş görürüm

5-6 haftalıkken gitmiştim keseyi gördük sonra da yaklaşık 20 gün sonra falan gittim kalp atışını duyduk. Ne güzel her şey normal demiş akışına bırakın bence her şeye hemen erken gitmek de çok iyi olmuyor bazen özellikle hamilelik zamanında 😋

Naptn siznle ayni durumdaym ama nasl ilerlio surecnz iyidr inş

X