Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

arkadaşlar günüm geçti ve göğüslerim çok ağrıyor.dokunamyorum.
fakat başka bi belirti yok.hamişlikte ilk zamanlar böyle ouyormuuuuu
acil cvp bekliyorum.cumartesi test yapıcam

evet canım oluyor benimde öyle oldu hatta hala dokunamıyorum bide benim su gibi akıntım oluyodu bir hafta geçince genelde öğrenilio test yaparsın hayırlısı olsun

teşekkrederim .bendede var akıntı.sanki regli oldum sanıyorum ama olmuyorum.
inşaallah hamişimdir inş.

Hamişmişimmmmmm yaaaaaa çok mutluyum.
bugün test yaptım ve pozitif çıktı

ayy çok sevindim canım hayırlı olsun hamileliğinkaydirigubbakcemile3

ben de adet oldum sanıodum akıntı geldiğinde bide ağrım oluodu benim hala var.ne zamandır istiodun

bende yeni hamile olduğumu öğrendim. 5. haftanın içindeyim. doktora hemen gideyim mi 7. ayda gidin dediler ne yapayım?

hemen git canım geciktirme ben gittiğimde 5 haftalıktı hayırlı olsun tebrikler

5 haftalıkken kese göründü sadece 7.haftada gördük bıdığı

5 haftalıkken kese göründü sadece 7.haftada gördük bıdığı

kalp atışlarını da görmüştük hatta

arkadaşım sormama gerek kalmadan senin cevabın biraz içimi rahatlattı.. bende hamile olduğumu öğrendim doktora gittim ilk b-hcg 6939 çıktı. ogün vajinalultrasonla bakıldı 5 hafta 1 günlük ölçmüş ultrasonla... bebek görünmedi sadece kese göründü... doktor daha erken olabilir 1hafta sonra tekrar bakarız dedi... 2gün sonraki b-hcg 10,300 civarı çıktı...
sizce bu durum ve sonuç normalmi? bir aksilik yoktur değilmi??

benim aon adetim 11 nisandı,çok geçti üzerinden hala olmadım,20 mayısta doktora gittim tahlil yapıldı yok çıktı,bana adet söktürücü verdi,ilacım biteli 4 gün oluyor hala yok,acaba hamile olabilirmiyim diyede şürheleniyorm,çünkü göğsümdeki damarlar çok belli ve akıntım var su gibi bazen..aranızda böyle bir olayla karşşılaşan varmı?:eek:

arkadaşım sormama gerek kalmadan senin cevabın biraz içimi rahatlattı.. bende hamile olduğumu öğrendim doktora gittim ilk b-hcg 6939 çıktı. ogün vajinalultrasonla bakıldı 5 hafta 1 günlük ölçmüş ultrasonla... bebek görünmedi sadece kese göründü... doktor daha erken olabilir 1hafta sonra tekrar bakarız dedi... 2gün sonraki b-hcg 10,300 civarı çıktı...
sizce bu durum ve sonuç normalmi? bir aksilik yoktur değilmi??

canım ben değerlerden pek anlamam ama içini ferah tut nolucak ki bence herşey normal 1-2 hafta sonra görürsün bebişini inş.merak etme

bu bilgiler çok iyi oldu Allah razı olsun ben evleneli 7 ay oldu 1 yıl dolunca bebek düşünüyoruz çok işe yaradı ve çok bilgilendirdi beni bunlar Çok çok teşekkür ederim

ben de adet oldum sanıodum akıntı geldiğinde bide ağrım oluodu benim hala var.ne zamandır istiodun

ben 1 yıldur istiyordum canım 3,4 kez dr.da gitim
son gittiğim klomen verdi ve o ay hamile kaldım şükür.
şimdi yaklaşik 5,5 haftalık hamişimmmmm

mrhb ben erkek arkdşlımla bişyler yaşadm ama öle yüzeysel bişy....ama tam adet dönemime denk geldi sanrım..doktora gittim karın agrım için bana gebe kaldı mı,?sögledi...ve ben bebegi istemiyorum..düşük yapmam lazım..çok acilen nasıl yapacagimi bilmiyorum..kimseye sögleyemiyorum..yardımcı olursanız çok sevirim...acilllll

bence çocuğu aldırma eğer erkek arkadaşının da işi gücü varsa gelsin seni istesin evlenin derim ben en doğrusu bu bu arada yaşın kaç,ne iş yapıyorsun,erkek arkadaşın ne iş yapıyor yaşı kaç? ayrıca erkek arkadaşına söyledin mi erkek adama bu sorumluluğu almak düşer!!!!!!!!!

X