gebelik ne zaman anlaşılır ve gebelik testi

eğer adetlerin düzenliyse adete 3 gün kala yumurtlama olması zor ama tabii olacağı varsa olur.çünkü benim bi ark.adeti bittiği gün ilişkiye girmiş ve hamile kalmış ki onunda adetleri çok düzenliydi.bayada erken test yapmak için.

adetin geçtimiki ?

aslında ben adetim bittikten sonra 2 gün ilişkiye girdim ondan sonraki günün akşamı koyuu leke geldi acaba o ilişkiden kalmış olabilirmiyim 9 gün sonra bakıcaz artık :KK43: senin belirtilerin nasıldı ?

aslında ben adetim bittikten sonra 2 gün ilişkiye girdim ondan sonraki günün akşamı koyuu leke geldi acaba o ilişkiden kalmış olabilirmiyim 9 gün sonra bakıcaz artık :KK43: senin belirtilerin nasıldı ?

ilişkiye girdikten 5 ile 7 gün sonra kan testinde belli oluyor.eğer eşlerde gebeliğe engel hiçbir sorun yoksa.

bende de lekelenme oldu ama 6. haftada.dr. düşük tehlikesi geçirmişssin dedi.hamile kaldıysan bile kalır kalmaz hemen kanama yada lekelenme olurmu bilemiyorum.bende sadece adetime 10 gün 1 hafta kala kasıklarımda sancı ve batma özellikle sağ kasığımda oldu.onun dışında göğüslerim şişti hala şiş.ben başka hiçbir belirti yaşamadım.10. haftamdayım hala göğüslerimin şişliği ve büyümesi dışında başka belirtim yok.allah gönlüne göre versin.eğer dayanamayıp kan testi yaparsan kesin sonucu alırsın.bizede yazarsın artık:nazar:

bende de lekelenme oldu ama 6. haftada.dr. düşük tehlikesi geçirmişssin dedi.hamile kaldıysan bile kalır kalmaz hemen kanama yada lekelenme olurmu bilemiyorum.bende sadece adetime 10 gün 1 hafta kala kasıklarımda sancı ve batma özellikle sağ kasığımda oldu.onun dışında göğüslerim şişti hala şiş.ben başka hiçbir belirti yaşamadım.10. haftamdayım hala göğüslerimin şişliği ve büyümesi dışında başka belirtim yok.allah gönlüne göre versin.eğer dayanamayıp kan testi yaparsan kesin sonucu alırsın.bizede yazarsın artık:nazar:

tşkr ederim bilgilerin için yarrın sabah yaptırmayı düşünüyorum eğer ayaklarım giderse yaptırcam sonucuda yazarım :) benimde göğüslerim şiştii acıyo ama adett olmadan öncede şişerde de böle erken değil 1 haftadır böle adetimede 8 gün var daha bakalım ya herşeyin hayırlısı allaha kalmış bişey rabbşim nederse o :))))))

ilişkiye girdikten 5 ile 7 gün sonra kan testinde belli oluyor.eğer eşlerde gebeliğe engel hiçbir sorun yoksa.

tşkr ederim çok saolun yaptırmayı düşünüyorum yarın bakalım )))

arkadaşlar adetim 5 gün gecikti, ilişkinin üzerinden de 15 gün geçti, evde test yaptım bugün negatif çıktı, kan testi için erken mi, bi fikir verir misiniz?

arkadaşlar adetim 5 gün gecikti, ilişkinin üzerinden de 15 gün geçti, evde test yaptım bugün negatif çıktı, kan testi için erken mi, bi fikir verir misiniz?

yok canım neden erken olsun.kan testi adet geçmeden bile kesin sonuç verir.allah gönlüne göre versin.

kızlar idrar testinde negatif 4 gün geciktiçmuhtemelen stresten ama umudum da kalsın köşede her ne kaadar iltihabın var hamile akalamzsın dese de ben yarın idip kanda baltırmak istiyizceee..orum

ya pardon anlamadim iltihabin olunca hamile kalamazsin mi dediler sana arkadasim ??? doktor mu dedi acaba merak ettim

Arkadslr gec dollenme dıyede bısey var mısal ben adetım 1 hafta gectkten sonra kanda baktrdım degerım daha 48 dı:) sonra ultrasnda anca rahmın kalınlasmasını gorebıldık o degerın artması ıcın bekledıgm 3 gun 3 sene gıbıydı cok sukr degerımz arttı ve hamılelık tnısı kesın kondu. sonraaaaa bılee bu durumdn bı kac gun sonra elmde olan ıdrar testını yapmk ıstedım bana bı anıolsun dıye o ıkıncı cızgı cıkayımmı cıkmayayımmı dıye kararsız kaldı resmen:))) okdr sılıktıkı yakndn bakınca bellı oluo uzaktn tek cızgı resmen:) o yuzden en kesın sonc ıcın ılk once kan testı yaptrılması tarftarıyım ınsallah tez zamanda ısteyen herkese nasıp etsın RABBIM.

İyi akşamlar ben günü bugün itibariyle regli günümü 3 gün geçtim az önce test yaptım çizgi çıktı ama dik değil yan çizgi çıktı bir süre sonra kayboldu anlam veremedim gebelikten şüpheleniyorum çünkü çok düzenli regli görürüm hiç gecikmez sizce hamile olma ihtimalim varmıdır ?

X