gebelik ne zaman anlaşılır ve gebelik testi

Kızlar merhaba.
Ben adetime bir hafta kala kasıklarıma giren kramplar sebebiyle hamile olduğumdan şüphelendim. Adetime 5 gün kala fortel hassas gebelik testi alıp uyguladım negatif çıktı. Çok şaşırdım çünkü kendimi garip hissediyodum hamile gibi. Adet günüm 1 gün gecikti. Şu ucuz testlerden aldım çift çizgi çıktı. Tabi hemen kan testine gittim o da pozitif çıktı. Allah öyle bir zamanda vermiştiki bana bu bebişi, teselli olmuştu. Çünkü 2 hafta önce 20 yaşındaki kardeşimi trafik kazasında kaybetmiştim. Artık bebeğim karnımda 4 buçuk haftalık olmuştu kontrol için doktora gittik herşey normal dendi. Biraz küçük olduğundan kese henüz oluşmamıştı. Eve döndüm ve düşük yaptım. Embriyo sağlıksız olunca düşermiş. Şuanda 6 gün oldu düşük yapalı toparlanmaya çalışıyorum.

canım Rabbim sabır versin inşallah. çok zor, ama herşey biz insanlar için ne yapalım. Allah daha beterinden korusun inşallah

benimde bugün tam 8. hafta doldu.bir sürü tahlil verdi dr. geçen gittiğimde.haftaya cuma tahlillerle birlikte gidicem işte.bende hiç bi belirti yok canım ya sadece göğüslerim şiş ve uçları iğne batıyo gibi acıyo değince.hepsi bu.başka hiç bişi yok.arada endişeleniyorum yani neden bi belirti yok diye.haftaya cumaya kadar bekleyeceğiz işte.zor oluyo ama napalım.sende yarın yaz.ben 4-5 gündür ş.dışındaydım giremedim.sen yaz naptın nettin:KK1:

banada tahlil verdi baya. tam kan hıv testi tsh falan. bi de torch taraması yapacakmış 9. haftada. hayırlısı bakalım

canım duyduk çok şükür kalbini. resmen mucize. Rabbim korusun onları. sende endişelenme herkeste belirtiler farklı hiç takma. beni bulantı mahvetti. ama değer bebeğim için. bugun itibariyle 7+1 iz:))) zaman geçmio valla. müthiş bir bekleyiş

maşallah hadi gözün aydın :nazar: allah hep böyle sağlıklı ve mutlu haberler vermemizi nasip etsin.aynen bekle bekle doğurana kadar beklemedeyizz:KK1::KK52:

banada tahlil verdi baya. tam kan hıv testi tsh falan. bi de torch taraması yapacakmış 9. haftada. hayırlısı bakalım

ya bu torch u bende duydum ama benim dr. bahsetmedi ondan.zaten tahlilleri haftaya götürücem 9. haftam olcak haftaya.acaba gidincemi bahsedecek:26: dr. ada sormak olmazki böyle bişi varmış bana neden söylemediniz diye o bilmiyomuş gibi:26:

ya bu torch u bende duydum ama benim dr. bahsetmedi ondan.zaten tahlilleri haftaya götürücem 9. haftam olcak haftaya.acaba gidincemi bahsedecek:26: dr. ada sormak olmazki böyle bişi varmış bana neden söylemediniz diye o bilmiyomuş gibi:26:

canım sor ne olacak bebişlerimiz için soruyoz. ne gerekiosa yaptır. sen folik ne kadar içiyosun bi de elevit başladımı sanaa

daha önce bi bayan arkadaşta bu siteden iki kere test yaptığını ikisindede silik şekilde çizgi çıktığını yazmış. ama kan testi yaptırdığında sonuç negatif çıkmış. o yüzden korkuyorum!!!!

adet düzensizliğim vardı doktorum 6 içinde korunma bebek olmassa gel demişti. kasımda 6 ay olucak. enson temmuzda oldum normalde bu ay mutlaka olurdum bi kaç hafta önce falanda test yaptım bişey çıkmamıştı.

daha önce bi bayan arkadaşta bu siteden iki kere test yaptığını ikisindede silik şekilde çizgi çıktığını yazmış. ama kan testi yaptırdığında sonuç negatif çıkmış. o yüzden korkuyorum!!!!

canım senin testlerinde farklılık varmı ikincisi ilkine göre biraz daha belirginse hamile sayılırsın evet hep test silik çıkarsa sonraki yaptığın öncekinden belirgin olmazsa hamile sayılmıyorsun seninki nasıldı

canım sor ne olacak bebişlerimiz için soruyoz. ne gerekiosa yaptır. sen folik ne kadar içiyosun bi de elevit başladımı sanaa

biz cuma günü gittik kontrole.ultrasona göre 9+5 olmuşum.kese 6 cm bebiş 2,7 cm olmuş.dr. herşey iyi yolunda dedi:nazar::nazar::nazar: .dr 4 kasıma ikili test için gün al dedi kendi önerdiği yerden.aldım bakalım 4 kasımda ikili teste gidicez inş.folic plus günde 3 dedi ama ben genelde 2 tane içiyorum.ikili teste kadar içicem elevit yazdı testten sonra folic plusı birakıp elevite başlıycam.sen ne yaptım ikili test için bişi dedimi dr. un?

ben 2 aydır yumurtlama günlerimi hesaplıyorum ve ben her ay 7 gün adet olurdum ve hep dünli oluyo bu geçtimiz ay 2 gün oldu bitti bittikten 2 sonra çamur gibi koyu bi akıntı geldi oda 1 gün sürdü adetim olmadan önce ilişkiye girmiştik 3 gece acaba ondan hamile kalıp üstüne görmüş olabilirmiyim çünkü şuan belim kasıklarım ve göğüsslerim ağrıyo hele göğüslerim çok fena kendimi ısıtamıyorum üşüyorum yardım ederseniz sevinirimmmmmmmmmmmmmmmmmm özellikle hamişlerin yardımına :)

ben 2 aydır yumurtlama günlerimi hesaplıyorum ve ben her ay 7 gün adet olurdum ve hep dünli oluyo bu geçtimiz ay 2 gün oldu bitti bittikten 2 sonra çamur gibi koyu bi akıntı geldi oda 1 gün sürdü adetim olmadan önce ilişkiye girmiştik 3 gece acaba ondan hamile kalıp üstüne görmüş olabilirmiyim çünkü şuan belim kasıklarım ve göğüsslerim ağrıyo hele göğüslerim çok fena kendimi ısıtamıyorum üşüyorum yardım ederseniz sevinirimmmmmmmmmmmmmmmmmm özellikle hamişlerin yardımına :)

adetin geçtimiki ?

hayır daha 9 gün var :KK43:

eğer adetlerin düzenliyse adete 3 gün kala yumurtlama olması zor ama tabii olacağı varsa olur.çünkü benim bi ark.adeti bittiği gün ilişkiye girmiş ve hamile kalmış ki onunda adetleri çok düzenliydi.bayada erken test yapmak için.

dila nasılsın canım nasıl gidio hamilelik. foliği nekadar iç dedi doktorun bana elevit yazdı folik bitince başla dedi. sen ne zaman başlıcan vitamine

dilacım msjını şimdi gördüm yukkarda kalmış. ben de en son perşembe günü ultrasona göre tam 8 haftalıktım sat ile de uyumlu. bebişim 16.35mm:))ama bunu burda kadın doğumda sölediler. ben bu hastaneye tahliller için geldim sadece. çünkü ayrı bi şehirde özel muayenehaneye gidiyorum o doktor da bi hastanede yaptır dedi. şimdi cumartesi özelde randevum var asıl orada 4 boyutluda net görücez inşallah. hastanedeki doktor 3 hafta sonra ense kalınlığı ölçümü yapalım dedi ikili test yokmuş bura . özel doktoruma sorucam onun bildiği biyere beni yönlendirsin. genel tahlillerim ve torch iyi çıktı şükür. sabırsızlıkla bekliyorum bebişimi. hastanedeki doktorda folik bitince elevite başla dedi ama ben özeldekine bi sorcam bakalım. ben 3 tane içiyom günde

fizik öğretmi benim 6 7 gün vardı adetime ama lekenleme tarzında 3 gün süren kanaman vardı ve gercek adetime 2 gün kala kan testi yaptım 1.0 çıktı dr daha erken tekrarlıcam sizce tekrarlımmi yoksa o lekelenmeleri adetmi sayım ama üzgünem moralım hiç düzelmedi tekrar yapıpta negatifi görecem herdefasında hayal kırıklığı bu arada hamileymişsin biraz belirtilerini anlat allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

dilacım msjını şimdi gördüm yukkarda kalmış. ben de en son perşembe günü ultrasona göre tam 8 haftalıktım sat ile de uyumlu. bebişim 16.35mm:))ama bunu burda kadın doğumda sölediler. ben bu hastaneye tahliller için geldim sadece. çünkü ayrı bi şehirde özel muayenehaneye gidiyorum o doktor da bi hastanede yaptır dedi. şimdi cumartesi özelde randevum var asıl orada 4 boyutluda net görücez inşallah. hastanedeki doktor 3 hafta sonra ense kalınlığı ölçümü yapalım dedi ikili test yokmuş bura . özel doktoruma sorucam onun bildiği biyere beni yönlendirsin. genel tahlillerim ve torch iyi çıktı şükür. sabırsızlıkla bekliyorum bebişimi. hastanedeki doktorda folik bitince elevite başla dedi ama ben özeldekine bi sorcam bakalım. ben 3 tane içiyom günde

maşallah:nazar: bende şimdi 4 kasımı bekliyorum bakalım daha ayrıntılı görcez bebişimizi :KK9:

X