gebelik ne zaman anlaşılır ve gebelik testi

amin canım ya.ultrason bebeğe zararlı bi cihaz değil canım.ama o x ray cihazları varya işte onlardan asla geçme.ben korunmayı bıraktığımdan beridir geçmiyorum.ona çok dikkat et.keseyi görmek harika bi duygu tabiki. ne kadar mutlu olduk bide kalp atışını duyunca nolcak bilmiyorum.acayip duygusallaşıyo insan.

canım avrupada kadınların hamilelik boyunca 3 kez ultrason hakkı varmış düşün. ondan tedirgin oldum. kimyacı bi arkadaşım da söledi deri altı dokulara zararlı diye. yine de çok sık girmeyelim biz. Rabbim bebişlerimizi korusun . dua et canım ben de göreyim keseyi ve kalp atışlarını. çok heyecanlı bi bekleyiş gerçekten. Allahım kucaklarımızı doldursun mayıs sonu haziran başı görünüo :))

canım avrupada kadınların hamilelik boyunca 3 kez ultrason hakkı varmış düşün. ondan tedirgin oldum. kimyacı bi arkadaşım da söledi deri altı dokulara zararlı diye. yine de çok sık girmeyelim biz. Rabbim bebişlerimizi korusun . dua et canım ben de göreyim keseyi ve kalp atışlarını. çok heyecanlı bi bekleyiş gerçekten. Allahım kucaklarımızı doldursun mayıs sonu haziran başı görünüo :))

napalım canım herkes giriyo bişi olmass.bebiiişimizi görmeden nası durcaz:26: benimde 24 mayıs hesaplıyo netteki hesaplayıcı :KK66:

Arkadaşlar test yaptım çift çizgi.İnanamıyorum.Hala şoktayım.Sanırım hamileyim.Adetim 5 gün geçmişti.Dün akşamdA DİLA VE FİZİKÖĞRETMENİ ile yazışmıştık burada.Bana güzel dileklerde bulunmuşlardı.Rabbim tüm isteyen kullarına versin inşallahhhhhhhh.Yarın kan vereceğim.Herkese iyi geceler.Güzel ve hayırlı haberlerde buluşmak ümidiyle...

Arkadaşlar test yaptım çift çizgi.İnanamıyorum.Hala şoktayım.Sanırım hamileyim.Adetim 5 gün geçmişti.Dün akşamdA DİLA VE FİZİKÖĞRETMENİ ile yazışmıştık burada.Bana güzel dileklerde bulunmuşlardı.Rabbim tüm isteyen kullarına versin inşallahhhhhhhh.Yarın kan vereceğim.Herkese iyi geceler.Güzel ve hayırlı haberlerde buluşmak ümidiyle...

canım çok sevindim.hayırlısı olur inş.kan sonucunuda yazarsın buraya.hayırlı haberler alman (almamız) dileğiyle

canım çok sevindim.hayırlısı olur inş.kan sonucunuda yazarsın buraya.hayırlı haberler alman (almamız) dileğiyle

Sağol canım benim.Bugün kan tahlili yaptırdım 607 çıktı değer.İyi sanırım.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve bizleride bebişlerimizide korusun inşallahhhh

canımmmm , öyle iyi haberlerini merak ediyodum ayy çok sevindim yaaaa, inanınca oluyo kalbini ferah tutu kan sonucunu yaz heyecanla bekliyorum, Rabbim utandırmasın, kucağında göstersin inşallah hayırlısıyla, çok sevindim yaa

umaygulay merhaba arkadaşım. evet kasıklarımda o ağrı ve sancıyı hissettim göğüslerim sızlıyodu bi de üstüne yatamıyodum. 2 gün önce negatif sonuç çıkmıştı ama adetim geçtikten 4 gün sonra 2. çizgi pembe göründü. her gün çalışarak iyi yapmışsın şansa bırakmamak lazım:)) iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım Rabbim sana da yaşatsın aynı duyguyu mükemmel bişey ya çok ilginç gerçekten. Allahım hepimizin kucaklarını doldursun. hayırlı haberlerini bekliyorum. inan ve dua et , en önemlisi de bu bence. Allah gönlüne göre versin inşallah

:KK49:amin canım çok tşkr ederim umarım hepimiz için hayırlsı olur:KK49:

Sağol canım benim.Bugün kan tahlili yaptırdım 607 çıktı değer.İyi sanırım.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve bizleride bebişlerimizide korusun inşallahhhh

canım çok iyi çıkmış hiç stres yapma benim de 264tü, 1 gün sonra 716 oldu, bugun de vercem bakalım. 1500lerde kese görünüomuş, çok sevindim valla canım ya, Allahım isteyen herkese versin, bebişlerimimzi korusun, hiç stres yapmayalım kızlar, doğumlarımız da arka arkaya olacak:) benim de otomatik hesaplayıcı 1 haziran gösterdi:))))

canım senin kaç günün kaldı

:18:bat 3 ekim... ama günler çok zor geçiyor erken kalkınca daha zor geçiyor. ama yinede sanki kara göründü sayılabilir az kaldı 10 gün varken hiç geçmeyecek gibi geliyordu yarısından çoğunu atlattık :) çok heyecanlıyım ya uyuyamıyorum gecenin çoğnu düşünürek geçiriyorum kafamdan atamıyorum uyudğm zamanlar ise bunla ilgili rüyalar görüyorum sanırım ilk bebişim olacağı için böyle oluyor :89:

Son düzenleme:
canım çok iyi çıkmış hiç stres yapma benim de 264tü, 1 gün sonra 716 oldu, bugun de vercem bakalım. 1500lerde kese görünüomuş, çok sevindim valla canım ya, Allahım isteyen herkese versin, bebişlerimimzi korusun, hiç stres yapmayalım kızlar, doğumlarımız da arka arkaya olacak:) benim de otomatik hesaplayıcı 1 haziran gösterdi:))))

Teşekkürler canım ya.Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah yavrularımızı.Benimde 2 haziran:))) biz şimdi mayıs annesimi yoksa haziran annesi topiğinemi takılacaz ayyyy...(Hayırlısıyla inşallahhhh)

canım 3 gün mü kaldı adetine hadi hayırlısı inşallah bekliyorum iyi haberlerini, benim gibi sen de bu ay çok çalıştın, Rabbim gönlüne göre versin

AMİN canım çok tşk ederim iyi dileklerin için hatta bugünüde saymassam :p 2 gün kaldı inş. ya bend artık HAMİLEYİM diye yazmak istiyorum :) isteyen tüm arkadaşlarda olur bende olurum umarım

AMİN canım çok tşk ederim iyi dileklerin için hatta bugünüde saymassam :p 2 gün kaldı inş. ya bend artık HAMİLEYİM diye yazmak istiyorum :) isteyen tüm arkadaşlarda olur bende olurum umarım

sen sadece idrar testinde mi hamile olduğunu öğrendin ben kan testinde de gördün sanıyordum

sen sadece idrar testinde mi hamile olduğunu öğrendin ben kan testinde de gördün sanıyordum

arkadadaşım ben hamileyim demedim, hamileyim yazmak isterim dedim allah söyletti belkide hamileyimdir ama bilmiyorumdur
henüz 2 3 günüm var canım benim reglime ama test yapmadım henüz

fizik öğretmeni naptın dr. gittimi? buaralar bende sarımsı bir kaç kez akıntı oldu..sende de bir değişiklik varmı?

fizik öğretmeni naptın dr. gittimi? buaralar bende sarımsı bir kaç kez akıntı oldu..sende de bir değişiklik varmı?

canım daha gitmedim, öyle bi memlekette görev yapıyorum ki gidecek doğru dürüst doktor yok. bari dedim tam 6 haftalık olsun öle gideyim kalp atışlarını da duyarım belki. canım bende de akıntı oldu ben dedim heralde soğan suyu iltihap atıyo hala. bugün itibariyle kesildi çoooooookkkk hafif oluyo olursada. ama 3-4 gün baya koyu idi akıntı.
sen gittinmi doktora. duydunmu kalp atışlarını

canım daha gitmedim, öyle bi memlekette görev yapıyorum ki gidecek doğru dürüst doktor yok. bari dedim tam 6 haftalık olsun öle gideyim kalp atışlarını da duyarım belki. canım bende de akıntı oldu ben dedim heralde soğan suyu iltihap atıyo hala. bugün itibariyle kesildi çoooooookkkk hafif oluyo olursada. ama 3-4 gün baya koyu idi akıntı.
sen gittinmi doktora. duydunmu kalp atışlarını

bende bir iki kez de çoook açık k.rengi akıntı oldu.dr.a mesaj attım aslında cuma günü idi randevu ama böyle bir akıntı söz konusu olduğu için p.tesi gidicem canım.inş. herşey yolundadır duyarız kalp atışalrını da :KK43: yaa canım senin için üzüldüm.nasıl bir yermiş öyle dr. yok.hamileliğin boyunca bu durum insanı rahatsız eder.dr. kıtlığı :KK43:( peki ne gün olucan 6. hafta.ben netten hesapladığım kadar sata göre bugün 6+2 yim.kısmetse 6+4 de ditcez dr. a bakalım duycazmı küçük kalbimiziiii:KK69:

X