Gebelik testinde 2 çizgi var amaaaaa

bu arada cnm eşinin kullandıgı ilacı bi anlatırmısın eğer test negatifse denemekte fayda var.

canim buarada kan değerin ne çikti......
Benim 341,89 2 haftalik olabilir dediler ama bana daha büyükmüş gibi geliyor.
Kan değerin ne canim yazar misin!!!!

allah tamamına erdırsın saglıkla kucagına al inşallah. bende sabah kan verdim 4 te sonucu alıcam.6 gün falan gecıktı benımde. kasıklarımda batmalar agrılar oldu göğüslerimde şu an pek bişey yok.onun dısında uykum arttı. bakalım hayırlısı haberi alıcaz artık bugün. inşaallah bebiş vardır.dua edin lütfen

bubuş inşallah hamişsindir.hayırlısı olsun.sonucu alınca yaz tamam mı? böyle sonuçları çok merak ediyorum. bende bekliyorum aslında bugün-yarın yada pazar hasta olmam lazım inşallah olmam sende bana dua et olurmu?

ben size yardımcı olacaksa şunları yazmak istiyorum.eşimle ilişki sonrası eşim kendini geri çekmeyip bekliyordu.spermler dışarı akmasın diye.sigarayı 3 aydır içmiyorum.ilişki sonrası kalça altına yastık 2 saat yat bakalım.ve pozisyon ya erkek üstte olucak kadın kalça altına aynı anda yastık koyacak,yada dirsekdiz pozisyonu.veee kızlar ben yumurtlama günümü takip etmedim açıkcası.1 ay boyunca 2 günde bir ilişki.eşim sperm sayısı arttırı kullandı.2 günde bir yapsanda sperm sayısı fazlaydı haliyle..bol şans size

sizin kaçıncı denemenizdi acaba?

aysunsude naz sperm artiriciyi dr. mu yaziyor???
eczaneden alabiliyormusun adi nedir bu tabletin ve kac gün kullanilmasi lazim???

bubuş inşallah hamişsindir.hayırlısı olsun.sonucu alınca yaz tamam mı? böyle sonuçları çok merak ediyorum. bende bekliyorum aslında bugün-yarın yada pazar hasta olmam lazım inşallah olmam sende bana dua et olurmu?

inşallah cnm 2 saat kaldı öğrenmeme. sende umarım hasta olmazsın.öğreniyim yazıcam hemen.a.s.

bubus kasiklarinda ki agri iliskiden sonra ve gün arasi da ara ara oluyor mu????

cnm ilişki sonrası oluyo diyemem çünkü gecikme baslayınca öğrenene kadar ilişkiye girmiyoruz arada 1 kere oldu ondada ağrı olmadı. kasık agrılarım gün içinde ara ara oluyor.dünde aksam üstü belimin tam ortası ağrıdı.bakalım hayırlısı ne cıkacak.

bubuş canım inşallah hamişsindir bitanem. saat 4 e kadar bişey yazmayacaktım sana ama dayanamadım:))) canım bütün dualarım seninle.. inşallah hamişsindir ve sıra bana gelir:)))))

cnm ilişki sonrası oluyo diyemem çünkü gecikme baslayınca öğrenene kadar ilişkiye girmiyoruz arada 1 kere oldu ondada ağrı olmadı. kasık agrılarım gün içinde ara ara oluyor.dünde aksam üstü belimin tam ortası ağrıdı.bakalım hayırlısı ne cıkacak.

bubuş siz kaç yıllık evlisiniz. kaç aydır istiyorsunuz bebek?:1hug:

bubuş canım inşallah hamişsindir bitanem. saat 4 e kadar bişey yazmayacaktım sana ama dayanamadım:))) canım bütün dualarım seninle.. inşallah hamişsindir ve sıra bana gelir:)))))

CNM BİTANEM BENDE SÜREKLİ BAKIYORUM BİZİM KONUYA KIZLAR BİŞEY YAZMISMI DİYE İYİ OLDU BURAYA YAZDIGIN WAVY BILMIYORUM NE DÜŞÜNECEĞİMİ BI VARDIR DIYORUM BI YOKTUR DIYORUM.ALLAHIM HAYIRLISINI VERSİN.INSALLAH BEN HAMILEYIMDIR VE İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AYDA SEN OLURSUN.MÜBAREK GÜNDE ALLAH DUYSUN SESİMİZİ..:1hug:

cnm ben tam 2 yillik evliyim.1 seneyi gecti biz korunmayali kontroller yapildi benim hersey normal dr en son kafana takma demişti.

hımm.anladım.allah gönlüne göre verir inşallah.bir an önce bebek sahibi olursun.ve şu an inşallah hamişsin:nazar:dir.

çok sevindim yürekten tebrik ediyorum:)en kısa zamanda bizde böyle sonuçlar alalım inşallah:))tekrar tebrikler sağlıkla kucağına alman için dua edicez:))

Ayy çok güzel... Çok duygulandım. Tebrik ederim. Aklıma benim hamile olduğumu öğrendiğim gün geldi. Çok güzel bi duygu değilmi? Allah tamamına erdirsin. Rabbim isteyen herkese bunu yaşatsın.

CNM BİTANEM BENDE SÜREKLİ BAKIYORUM BİZİM KONUYA KIZLAR BİŞEY YAZMISMI DİYE İYİ OLDU BURAYA YAZDIGIN WAVY BILMIYORUM NE DÜŞÜNECEĞİMİ BI VARDIR DIYORUM BI YOKTUR DIYORUM.ALLAHIM HAYIRLISINI VERSİN.INSALLAH BEN HAMILEYIMDIR VE İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AYDA SEN OLURSUN.MÜBAREK GÜNDE ALLAH DUYSUN SESİMİZİ..:1hug:
canım yazdıklarını okudum bizim konuda ama 4 e kadar bişey yazmayayım dedim. sonra seni burda görünce dayanamadım. canım bütün kalbimle dua ediyorum emin ol kaç gündür seni düşünüyorum zaten. inşallah bitanem hayırlısıyla bu ay yüzümüzü güldüreceksin...:1hug:

bubus allah insallah sanada nasip eder hamissindir.benimde süphem varda o yüzden arastiriyorum

X