Gebelik testinde 2 çizgi var amaaaaa

tebrik ederim canımm.. Rabbim sağlıkla sonuna erdiri inşş. çok sevidnim. darısdıa tüm isteyene arkadaşlarıma inşşş amiiiiinnnnn..

canım tebrik ederim.hiç korkma içini rahat tut ve mutlulugun sevincinin tadını cıkar..benim adet günüm 1 gün geçmişti yada ogündü hatırlayamıyorum yaptım test ve dediğin gibi cok silik ti 2, çizgi..bebeğim 2 haftalıktı..doktor sasırmıstı ilk defa bu kadar erken öğrenen hastam oldu dedi hamileliğini...cok erken farkettim.benim doktora gittiğimde kan oranım 60,1 di düşün yani..şuanda 17+3 haftalığım..masallah bebişim büyüyor...ahha isteyen herkese bu duyguyu bu sevinci bu mutlulugu yasatsın insallah...allahım sen büyüksün isteyen herkese bebek ver annelik babalık duygusunu yasat yarabbim..bu dualarım anne olmak isteyen herkese...ama sizlerde benim için dualar edin lütfen kızlar..bende hayırlı saglıklı dogum yaparım insallah eli ayagı düzgün saglıkla bebeğimi kucagıma alırım insallah...bu dünya dualarla ayakta duruyor oyüzden birbirimize dua etmeyi ihmal etmeyelim arkadaslar.

aysunsudenaz canımm sakın üzülme.kafana takma.tamammı sen güzel bir anne adayısın..allah gönlünüze göre saglıkla kucagınıza versin...hayırlısı olsun canım... bu arada adacayı içme maydonoz yeme.sıcak su ile yıkanma.bu 3 sebep düşük tehlikesi yaratıyor....sucuk mayonez salam sosis pastırma sakatat cesitleri(ciğer-kokorec-dalak-taslık-) midye- ton balıgı çiğ köfte yeme.(yani çiğ etler-çiğ ürünler)
kendine bebişe dikkat et hoscakal canım(haberdar et beni sonuclardan)özelime mesaj atabilirsin

Tebrik ederim arkadaşım...Allah tamamına erdirsin , seni bir avazda kurtarsın, bebişini de sağlıkla hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

Durucum çok sağol arkadaşim.içimi rahatlattin.yarin doktoruma gidip kan tahlili yaptircam.inş.artmiş olur.durucum allah sana hayirli doğumlar nasip etsin canim.bebeğin sağlikli olsun ve anali babali büyüsün inş.veee bütün bebek isteyenlerin allah yardimcisi olsunnn.

aysunsudenaz canımm sakın üzülme.kafana takma.tamammı sen güzel bir anne adayısın..allah gönlünüze göre saglıkla kucagınıza versin...hayırlısı olsun canım... bu arada adacayı içme maydonoz yeme.sıcak su ile yıkanma.bu 3 sebep düşük tehlikesi yaratıyor....sucuk mayonez salam sosis pastırma sakatat cesitleri(ciğer-kokorec-dalak-taslık-) midye- ton balıgı çiğ köfte yeme.(yani çiğ etler-çiğ ürünler)
kendine bebişe dikkat et hoscakal canım(haberdar et beni sonuclardan)özelime mesaj atabilirsin

CANIM HARİKASIN YA ŞUAN DAHA RAHATIM.VERDİĞİN BİLGİLER İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜRLER.a.s.a.s.:emir_bebek::emir_bebek:

aysunsude naz bebesin ufak oldugu icin degeri düsük cikiyor korkma sen hamissin ve bebegine birsey olmadan kucagina alacaksin insllah.

canim çok teşekkürler.doktorum bana şuan oluşum sirasinda bakalim tutuncak mi deyişi beni çok üzmüştü.yarin doktora gidip kan tahlili yaptircam.inş değerim artmiştir....

Duru 24 canim sana msj.atmaya çalişiyorum ama önce benim msj.ayarlarimi yapmam gerekiyormuş.ve ben yeni üyeyim pek bilmediğim için ayarlayamiyorum canim.

kızlar bugün kan tahlilinde değerimiz 698.33 olmuş artmışşşşş.:sm_cool::teytey::dance:hihoyyyt( perşembe-122.6 ydı )cuma günü keseyi görücez ultrasonda.:emir_bebek::Saruboceq:

aysuncum Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin darısı bizim başımıza... canım adet sancın varmıydı böle bi 10 gün önceden.. beline falan ağrı giriyormuydu cevap verirsen sevinirim...

Evet sultan49. Vardi adet olucakmişim gibi....
Zaten belirtiler ayni gibiydi.(farkli belirtilerde vardi)
yoksa sen de demi birşeyler var?inş..

Sultan49 anlattiklarim inş.yardimci olur sana canim.

X- ayak ağrisi
x- bel ağrisi
x- kasik ağrisi (iğne batiyormuş gibi.)
x- göğüslerde ağri , uçlarinda koyulaşma ve büyüme.
X- duygusallaşma
x- hafif mide bulantisi ve baş dönmesi(doktor erken dedi o zaman sinüzitimden kaynaklanabilir tabi bu)

Bu arada hamileyken dişi ağiran var mi?

Ne yapmam gerekiyor?

çok ağirmiyor ama fazlalaşirsa diye korkuyorum.(ilaçta kullanamiyorum.)

aysuncum valla adetime daha var ama kasıklarımda adet olacakmışım gibi sancılarım var belimede vuruyor arada sıcak basmaları oluyor...yani seninde erkenmi başladı 10 kala falanmı kasıkların ağrıdı adet olur gibi çok şiddetli değil benimde ama genede var ara ara giriyor...

Evet canim olabilir sende de gebelik.

Benimde 10 gün öncesiydi.biraz daha bekle bence.adet günün gelsin geçikirse kan tahlili yaptir.

Kan tahlili kesin sonuç veriyor...

Evet canim olabilir sende de gebelik.
Benimde 10 gün öncesiydi.biraz daha bekle bence.adet günün gelsin geçikirse kan tahlili yaptir.
Kan tahlili kesin sonuç veriyor...

HAYIRLI OLSUN CANIM . MERAK ETTİM SENİN KAÇ GÜN GEÇMİŞTİ VE TAHLİL SONUCUN KAÇTI?:nazar:

(((((adet tarihim 23 ağustostu, 21 ağustosta test yaptım.)))))

adetime 2 gün varken test alıp yaptım . 2 çizgiydi.(2.cisi açık renkliydi.)

aynı gün doktara kan tahliline gittim 122.6 çıktı.
bugün 698.33 çıktı.
cuma günü ultrasonda keseyi görmeye gidicem.

X