Gebelik testinde 2 çizgi var amaaaaa

canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
bubuş kız sende arasan bari artık bak saat 3 oldu bi saatden bişi olmaz

senin şüphelerin ne acaba? günün geçtimi? bende senle aynıyım sanırım...

canim regl daha var.biz disari bosalma teknigiyle korunuyorduk.ve üst üste bir kac gün oldu.ben bu aralar istemiyorum bebek planda vardi ama daha degil.kasik agrilarim oluyor.bulanti,bas agrisi,yorgunluk,gögüslerim sisti,cok duygusallastim.dün tam gün agladim ya durduk yere birsey yokken.bacak bel agrilari var.bilmiyorum daha günüm var
ama psikolajik te olabilir insallah diyorum.

canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
bubuş kız sende arasan bari artık bak saat 3 oldu bi saatden bişi olmaz

Bizim kızlar toplandı toplandıkaydirigubbakcemile2
Bubuş evet çıkmış olabilir. bende en son verdiğim kan testi için verilen saatten önce aramıştım çıkmıştı.:1hug:

canim regl daha var.biz disari bosalma teknigiyle korunuyorduk.ve üst üste bir kac gün oldu.ben bu aralar istemiyorum bebek planda vardi ama daha degil.kasik agrilarim oluyor.bulanti,bas agrisi,yorgunluk,gögüslerim sisti,cok duygusallastim.dün tam gün agladim ya durduk yere birsey yokken.bacak bel agrilari var.bilmiyorum daha günüm var
ama psikolajik te olabilir insallah diyorum.

hımm.anladım.işte bendede bulantı filan yokta. hafif hafif kasıklarımda bir ağrılar var.birde bacaklarım çok sızlıyor.bende haftasonunu bekliyorum.inşallah olmam.

kızlar bulantılar altıncı yedinci haftadan sonra başlar baş ağrısı görülebilir ama benim mesela adet olacağımda başıma bi ağrı girerdi ta ertesi güne kadar hamile olduğumu öğrenmeden önce giren ağrı hap yutunca yada birazdan geciyodu kasıklarda seyyirme olabiliyomuş bende olmadı yanlız benim kasık ağrılarım vardı doktorada söyledim dış gebelik olabilirmi diye allahdan yoktu şimdi kocaman oldu oğlum kasımda buluşacağız allah nasip ederse inşallah

kızlar bulantılar altıncı yedinci haftadan sonra başlar baş ağrısı görülebilir ama benim mesela adet olacağımda başıma bi ağrı girerdi ta ertesi güne kadar hamile olduğumu öğrenmeden önce giren ağrı hap yutunca yada birazdan geciyodu kasıklarda seyyirme olabiliyomuş bende olmadı yanlız benim kasık ağrılarım vardı doktorada söyledim dış gebelik olabilirmi diye allahdan yoktu şimdi kocaman oldu oğlum kasımda buluşacağız allah nasip ederse inşallah

benimde bacaklarım sızlıyor öyle.birde kasıklarımda çoook hafif bir ağrı var.2 gündür hiç geçmedi.

ha bide kızlar yaptığınız testleri negatif diye fırlatıp atmayın ışığa tutup bkın benim ilk testimde gölge gibi bi cizgi vardı hatta eşimi ikna edememiştim orda bir cizgi olduğuna dair

KIZLAR ARADIM MALESEF NEGATIF.UZULMEDIM AMA NIYE BU KADAR GECIKTIM ANLAMIYORUM YAA GICIK OLDUM YARIN TATILE GIDIYORUM VE BU BEL AGRISI KASIK AGRISI DEMEKKI ADET OLUCAM.HEMEN DOĞUM KONTROL HAPI ALMAM LAZIM.GELINCEDE DIREK DOKTORA.SIZLERI OPÜYORUM KENDINIZE IYI BAKIN INSALLAH SIZIN IYI HABERLERINIZI ALIRIM.:1hug:

bubuş canım hayırlısı olsun bitanem inan çok üzüldüm...eşine söyleme bari test yaptırdığını beni niye dinlemedin demesin. üzülme demiyorum çünkü bunu söylemek boş olur. seni çok seviyorum arkadaşım..

KIZLAR ARADIM MALESEF NEGATIF.UZULMEDIM AMA NIYE BU KADAR GECIKTIM ANLAMIYORUM YAA GICIK OLDUM YARIN TATILE GIDIYORUM VE BU BEL AGRISI KASIK AGRISI DEMEKKI ADET OLUCAM.HEMEN DOĞUM KONTROL HAPI ALMAM LAZIM.GELINCEDE DIREK DOKTORA.SIZLERI OPÜYORUM KENDINIZE IYI BAKIN INSALLAH SIZIN IYI HABERLERINIZI ALIRIM.:1hug:

hiç üzme kendini.senin için demekki hakkında hayırlısı buymuş. tatiline git iyice stres at oralarda...

sonuç ne çıktı çok merak ettim.:1closedeyes:..ama benimde silikti ve incecik bir çizgiydi ve sonuç pozitifti...hakkında hayırlısı cnm...:CüvCüv:

Kizlar çok sağolun iyi dilekleriniz için.bütün bebek isteyenler için dua ediyorum.inş..en yakin zamanda gerçekleşirr..

selam arkadaşım. Çok tebrik ederim. Ne güzel anlatmışsın duygularını. Gözümde canlandırarak okumuşum her satırını sonradan farkettim. Bir ohhhhhhhh de ve de darısı bizlere inşallah...

KIZLAR BEN BUGÜN DOKTORUMA ÇIKTIM.KAN TAHLİLİ SONUCUM 122.6 YMIŞ( BU SONUÇ DÜNKÜ SONUÇ.BU SONUCA GÖRE YORUM YAPTI)YANİ 2 HAFTALIK BEBEK AMAAA SON ADET TARİHİNİN İLK GÜNÜNDEN HESAPLADIKLARI İÇİN 4 HAFLATALIKMIŞ. DOKTOR ŞUAN OLUŞUM SIRASINDA BEBEK DEDİ. :emir_bebek:PAZARTESİ GÜNÜ GEL OLUŞUP OLUŞMADIĞINA BAKALIM DEDİ:emir_bebek:.DEĞERİM ARTICAK MI ONA BAKICAKLAR.İNŞ.BİR SORUN OLMAZ:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.BİZ BU BEBİŞİ İSTİYORUZ YAAAA:a015:.NE KADAR ZORMUŞ BU İŞLER.senağlamaTAM EVET HAMİLEYİMMMMM DİYORUM BAŞKA BİR SORUN.:a015:OFFFF ALLAHIM İSYAN ETMEK İSTEMİYORUM AMAAAAAA BEBEK İSTEMEYENLERİN BEBEKLERİ OLUYOR AMA İSTEYENLER İSE MALUMMMM!!!!!!!
ARANIZDA DEĞERİ BÖYLE OLAN VARMIYDIII?VE DİĞER KORKTUĞUM NOKTA DA BENİM ADET TARİHİM YARIN EVET ŞUAN HAMİLEYİM AMA YARIN BİR SORUN OLMAZ DİMİ.YANİ ADET OLUP BEBEĞİM GİTMEZ DİMİ.
BAZEN HAMİLE OLDUĞUMA BİLE İNANAMIYORUM.NASIL BİR PİSKOLOJİDİR BUUUUU?

Son düzenleme:
Kizlar evet ben size eşimin kullandiği vitamini yazdim ama bu eşinizin sperm sayisi azsa kullanicaği birşey.bence doktora başvurulmali önce... çünkü yan etkileri de olbilir.ve sorumlu olmak istemem.(sperm sayisi yeterliyse niye kullansin kiii?)

aysunsude naz bebesin ufak oldugu icin degeri düsük cikiyor korkma sen hamissin ve bebegine birsey olmadan kucagina alacaksin insllah.

X