Gebelik ve antidepresan

Kaç mg kullanıyorsunuz ? Birde sadece zestat işe yaramayabilir tek etkisi gece rahat uyutup bi tık rahatlatmak olabilir. Ben zestatla sabah ilacı kullanıyordum beni hayata döndürdü diyebilirim. Etki etmiyorsa doktorunuzla görüşün belki sabah da bir şeyler yazar
15 mg kullanıyorum sizin sabah ilacınız neydi?

Akşam ilacını atamadığım için stresliyim ve zar zor uyuyorum, sabahları sıkıntı bunaltıyla uyanıyorum biran önce günlerin geçip ilaca başlayacağım günü bekliyorum.. sizin durum ne
Ben 2 haftadır zestat kullanıyorum ama etki etmedi hem uyku problemi yaşıyorum bi türlü uykuya geçiş yapamıyorum hemde huzursuzluk ve iç sıkıntısı var

Hamileyim şuanda 11 haftalık yaklaşık 1 aydır kötüyüm
Sabah için o söylediğim ilaç hamilelikte kesinlikle kullanılmıyor bu arada bilginiz olsun. Hamilelik hormonlarındandır maalesef bende aynı şekildeyim yine iyi siz ilaç kullanabiliyorsunuz az da olsa etkisi olur ilacınızın kullanmaya devam edin.allah içimzdeki şu sıkıntıların yerine mutluluk huzur koysun inşallah

Sabah için o söylediğim ilaç hamilelikte kesinlikle kullanılmıyor bu arada bilginiz olsun. Hamilelik hormonlarındandır maalesef bende aynı şekildeyim yine iyi siz ilaç kullanabiliyorsunuz az da olsa etkisi olur ilacınızın kullanmaya devam edin.allah içimzdeki şu sıkıntıların yerine mutluluk huzur koysun inşallah
En çok istediğim şey şuan 🙏🏻 Amin inşaAllah🙏🏻 umarım iyi oluruz bizde. Artık dünyaya daha mutlu bakmak istiyorum şu iç huzursuzluğum korkum geçsin istiyorum

Kızlar bende hamilelik deneme aşamasındayım benimde uyku problemim var anksiyete yaşıyorum gece redepra ve grex alıyorum doktor hamile kalırsam kesmen gerek dedi ama çok kötü olursan kullanabiliriz başka şekilde devam ederiz dedi. Hatta şöyle birşey de dedi ağır depresif hastalarla çalıştım yani aşırı ilaç kullanan kişiler farkında olmadan hamile kalıp gelebiliyordu onlarda aşırı ilaç kullanımı uyguladık çok sağlıklı bebekleri de oldu yani senin kullandıklarım çerez ama kesmen laızm olmazsa senin durumuna göre yine devam ederiz dedi kendini buna üzme dedi

Herkese merhaba, 5 haftalık hamileyim ve başından beri ilaç kullanıyorum 15 mg. Bugün kadın doğum doktorumla görüştüm psikiyatri doktoruna danışmam gerektiğini söyledi,ona da hamile kalmadan önce danışmıştım ve ilk 3 ay kesinlikle kullanmamak gerekiyor demişti. Başka doktora sordum o da hangi ilaç olursa olsun kullanım önermiyoruz demişti. Ben şimdi ne yapacağım ? Bu gece atmamam gerekiyor ama kötü olmaktan korkuyorum çıkmaza girmekten ki uyuyamazsam girerim gibi de. Passiflora kullanabilirsin zararı yok öneriyoruz dedi kadın doğum doktorum gittim passid mood diye bitkisel tablet aldım. Benim gibi olan var mı ? Hamileliği boyunca ilaç kullanan oldu mu ? Kötü olup stresli iştahsız uykusuz ilaçsız risksiz hamilelik geçirmek mi yoksa tam tersi mi iyi olur ? Hiç mi gebeliği boyunca antidepresan kullanan olmadı ya ? Şimdiden sıkıntıya koydum kendimi ne yapacağım fikir verir misiniz ? (Devrik düzensiz cümleleri hoş görün)
Canim bende cok kotu oluyodum bana kadin doum doktorum birtek alora oneriyoruz dedi bende aldim ama korkudan icmiyorum ama icen birsuru arkadasim var pasiflorada ayni alora gibi bitkisel doktorunun tavsiyesiyle onu icebilirsin bence belkin hakilelik sana iyi gelir benim ataklarim azaldi ama benim biraz riskli kanamam oldu ve bir kayibim var ondan her kontrole yakin cok stres yapiyorum doktorumda stres yapman normal demisti ilkinden bazi seyler yasamiajn demisti ve rahatlikla alorayi icebilirain demisti ben bulgaristanliyim sisin orada da pasiflora oneriliyor cok stres yapiyosan ic

Valla ben başından beri çok düşük dozda kullanıyorum çok makale okudum araştırdım inşallah bir şey olmaz allaha sığındım. Bazı doktorlara göre anksiyetemiz var diye ilaç kullanmamalıyız çocuk sahibi olmamalıyız... Ben ilaçsız ne düzgün beslenebiliyordum hamileliğin başında ne de uyku uyuyabiliyordum stresten kaygıdan dışarı bile zar zor çıkıyordum bu bebeğime daha da zararlıydı. Çok şükür düşük doz da olsa kullanıyo olmamın rahatlığıyla kendimi iyi hissediyorum. Bu demek değil her ilacı kullanın doktorları boşverin. Tabikide bu tür ilaçlar arasında düşük dozu bile çok çok tehlikeli ilaçlar var onlara dikkat etmeliyiz doktorlarla iletişimi kesmemeliyiz.

Kaç mg kullanıyorsunuz ? Birde sadece zestat işe yaramayabilir tek etkisi gece rahat uyutup bi tık rahatlatmak olabilir. Ben zestatla sabah ilacı kullanıyordum beni hayata döndürdü diyebilirim. Etki etmiyorsa doktorunuzla görüşün belki sabah da bir şeyler yazar
Merhaba sabah ilaciniz neydi

X