gebelikte iğne olanlar

Bende şu anda fragmin 5000 sabah akşam karın veya kalça veya koldan vuruluyorum. Karnımdan olduğunda kendim yapıyorum. Biraz enjeksiyon sırasında birkaç dk süren acı oluyor. Daha önce günde birkez fraxodi 0.6 kullandım avantajı vurulurken hiç acı hissetmemek ve günde 1 kez olması ama ama 1 ay kullandıktan sonra ödem yapmaya başladı .şu anda 20 haftalık oldu bebeğim. Ama şimdide başıma rahimağzı yetersizliği derdi çıktı umarım kazasız belasız tamamlayabilrim hamileliğimi.

merhaba arkadaşlar, ben kalp kapakçığı ameliyatı oldum ve gebelikte günde 2 defa clexane iğnesi vurulmalıymışım(0,6'lık) bu iğneyi kullanan arkadaşlara sesleniyorum çok endişeliyim çünkü,ne gibi zorlukları oluyo,bunu kullanan hamile ya da doğum yapmış arkadaşlar beni aydınlatırsanız çok sevinirim ,şimdiden tşk ederim,görüşmek üzere...

merhaba arkadaşlar, ben kalp kapakçığı ameliyatı oldum ve gebelikte günde 2 defa clexane iğnesi vurulmalıymışım(0,6'lık) bu iğneyi kullanan arkadaşlara sesleniyorum çok endişeliyim çünkü,ne gibi zorlukları oluyo,bunu kullanan hamile ya da doğum yapmış arkadaşlar beni aydınlatırsanız çok sevinirim ,şimdiden tşk ederim,görüşmek üzere...

mrb canım geçmiş olsun,ben 1 kez düşük yaptım sonra tahlillerde kan pıhtılaşması çıktı,doktorum o anda hamile kalan kadar folic asit ve aspirin kullanacaksın,hamile kalıncada clexane dedi.düşükten 5 ay sonra hamile kaldım,şuan 8 haftalık hamileyim,doktorum hamile kalır kalmaz clexane yi verdi günde 1 tane kolumdan veya göbekten yaptırıyorum,iğne çok küçük ve ince hiç acıtmıyo ama ilaç yakıyo yani iğneyi vurulduktan sonra biraz yakıyo o kadar.. ne yapalım bebek için dayabıp sabradiyoruz bunada şükür,allah tüm isteyenlere versin.. korkma endişe etme basit bişey bu,sağlıcakla kal

Çok teşekkür ederim,size de geçmiş olsun umarım 2. hamileliğinizde sorun yaşamazsınız Allah sorunsuz bir gebelik ve doğum nasip etsin,bebek için dayanıcaz tabi ki,zor bir süreç ama sonu güzel olacak inşallah,benim çok daha fazla risklerim var ama hepsini göze alıyorum,umarım hamile kalma sürecim uzamaz çünkü kalmadan önce başlıcam clexane.a,hayırlısı diyelim,Allah herkese versin,siz de sağlıcakla kalın...

kızlar ben de eylül ayında 8 haftalık gebelikte kalbi duran bebeğimi aldırdım ve nedeni araştırılmadı ilk gebelik olduğu için. Pıhtılaşma problemini öğrendiğiniz testin adı nedir ve ne kadara yapırdınız öğrenebilir miyim? Şimdi de 6 hafta 5 günlük hamileyim, coraspin alıyorum pıhtılaşmaya karşı, ama gerçekten bir problem varsa iğne falan lazımmış, çok pahalı değilse yaptırmak istiyorum bu testi.

Mrb arkadaşlar, bende Clexane 0,4 iğne kullanıyorum 5 haftalık hamileyim, doktor tedbir olsun diye verdi.Ama kahverengi akıntım gelmeye başladı, doktora gittim keseye baktı normal dedi,kanama yı iğne tetikliyor olabilir dedi. Sizde de böyle bir sorun oldumu merak ettim. Paylaşırsanız sevinirim.

Mrb arkadaşlar, bende Clexane 0,4 iğne kullanıyorum 5 haftalık hamileyim, doktor tedbir olsun diye verdi.Ama kahverengi akıntım gelmeye başladı, doktora gittim keseye baktı normal dedi,kanama yı iğne tetikliyor olabilir dedi. Sizde de böyle bir sorun oldumu merak ettim. Paylaşırsanız sevinirim.

canım ben 9 haftaya girdim.clexane kullanıyorum ama bende hiçbi akıntı felan yok,belki kişiye göre değişiklik gösterebilir..doktorunla görüş... ilk haftalar çok önemliymiş.. ilk 3 ay daha doğrusu ..o yüzden kendine çok dikkat et canım.fazla yorma kendini,fazla iş yapmamaya çalış..bana doktorumun sürekli dediği bu..

arkadaşlar 2 kere düşük yaptım kanımda pıhtılaşma varmış doktor bana 2 ay boyunca diet verdi folbiol corasprin ve vitamin hapı verdi 2 ay kullan dietide yaop sonra hamile kalınca clexane 02 iğne vurulacaksın dedi 2 ay doldu ama ben iğne vurulmak için günümün geçmesini beklemek istemiyorum tekrar düşük yaparım die korkuyorum hamileyken corasprin kullanmak bebeğe zarar verirmi acaba çok endişeliyim geceleri rahat uyuyamıyorum lütfen bi biliniz varmı yardımcı olun

mrb arkadaşlar bende fragmin ilk hafta 5000 lk kullandım sonra dr. 2500 düşürdü herseferinde değişiyormu yoksa hep aynı dozajdamı kulladınız bi sorum daha olacak koldan kendim yapamıyorum bacaktan kendiniz nasıl ve tam olarak nereden yapılıyorrr ..::))

Selammm... Bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. Daha önce iki düşüğüm oldu.Bu gebeliğimde doktor kan sulandırıcı clexane 0,4 iğne ve kor asprin verdi.ayrıca bir de crinone %8lik jel kullanıyorum.İğneyi 20 gündür kullanıyorum ve sanıyorum hamilelik boyunca kullanmam gerekecek. Ben henüz iğneyi karnıma yaptırmaya cesaret edemedim.Doktorumaa sordum kol ve bacaktan yaptırabilirsin dedi. Bugün çok kararlıyım karnımdan yaptıracam artık. Ama dikkat benim internetten okuduğum kadarıyla gebeliğin 3 ayından sonra karından yaptıramıyormuşsun.

Bu arada soran arkadaşlara bilgi olması için, evet bu iğne morluk ve ağrı yapıyor.Onun kaçarı yok.Zevkle danayanacaz artık :KK1:

arkadaşlar 2 kere düşük yaptım kanımda pıhtılaşma varmış doktor bana 2 ay boyunca diet verdi folbiol corasprin ve vitamin hapı verdi 2 ay kullan dietide yaop sonra hamile kalınca clexane 02 iğne vurulacaksın dedi 2 ay doldu ama ben iğne vurulmak için günümün geçmesini beklemek istemiyorum tekrar düşük yaparım die korkuyorum hamileyken corasprin kullanmak bebeğe zarar verirmi acaba çok endişeliyim geceleri rahat uyuyamıyorum lütfen bi biliniz varmı yardımcı olun

Meraba korkma hamileyken korasprinin bir zararı yok bende 100lük korasprin kullanıyorum. Doktor Clexen 0,4lük iğne de verdi. Her ikisini ve hem de vajınal jel olan clenone %8 kullanıyorum.2 düşüğüm oldu.

İşallah bu sefer herşey yolunda gider.İşallah senin için istediğin gibi olur ama korkma ve panikleme doktorunu mutlaka ara.

Kizlar 33 haftalik gebeyim tirnagimda batma var cektirmem lazim ama parmaga uyusturucu Igne yapiyorlar .yaptiran var mi yada baska bi rahatsizlik icin igne yapan bebege zarar verir mi

X