gebelikte miyomu olan var mı?

Benim doktorum bahsetmedi ameliyattan filan dogumda alacagini konustuk sadece.hamileyken riskli olmaz mi iyi arastirn kizlar.saglikli bisekilde dogumlarimz olur bebislerimizi kucagimiza aliriz insalah

Benim ağrım geçmek bilmiyor kızlar bugün 2. Minoseti içtim . İstemiyorum ama elimde değil dayanamıyorum . Endol isimli fitil çok iyi geliyor ama oda suyumu azaltırmış fazlası . Acaba minosetin bu kadar kullanılması bi zarar verir mi ?

Canim bende sabah akşam parol içiyorum doktor günde 2 tane verdi . Benimde günler geçti ama akşamları ağrı saplaniyor geçecek ümidi ile yaşıyorum

Merhaba arkadaşlar evet 18 haftalik olduk bebegimle ama tekrar miyom agrilarim başladı ilki 14 haftada olmuştu. Kacta ne doktor değiştirdim hiçbir çaresi yok malesef doğuma kadar cook zaman var nasıl dayanacagim bilmiyorum. Doktorlar sürekli de olabilir geçebilir de diyorlar sizin agrilariniz gectimi kaçıncı haftaya kadar sürdü? Güzel haberlerini zi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar evet 18 haftalik olduk bebegimle ama tekrar miyom agrilarim başladı ilki 14 haftada olmuştu. Kacta ne doktor değiştirdim hiçbir çaresi yok malesef doğuma kadar cook zaman var nasıl dayanacagim bilmiyorum. Doktorlar sürekli de olabilir geçebilir de diyorlar sizin agrilariniz gectimi kaçıncı haftaya kadar sürdü? Güzel haberlerini zi bekliyorum
Benim 20.haftada nst de sanci cikti miyomdan olabilir demislerdi.miyom agrisi dediginz nasil bir agri nerde agri var.benim gobegimn sag tarafinda bi aci oluyor o mu acaba

Canım benim ilkinde sağ kasigimda şiddetli adet ağrısı gibi oluyordu simdikinde belli biyerde değil komple Karnım ağrıyor onun sancısı dayanılarak gibi değil mutlaka ayırt edersiniz

myomlarin yeri belli zaten. benim ki sapli oldugu icin rahmim buyudukce baski yapiyor ve zaman zaman siddetli agri yapiyor. bir kac gun sürüyor. dinlenince gecirebiliyorum. insallah hepimiz kolaylikla saglikla bebislerimizi kucaklarimiza aliriz. myomlu gebelikler belliki cok sıkıntılı Allah hepimize sabir ve sifa versin.

myomlarin yeri belli zaten. benim ki sapli oldugu icin rahmim buyudukce baski yapiyor ve zaman zaman siddetli agri yapiyor. bir kac gun sürüyor. dinlenince gecirebiliyorum. insallah hepimiz kolaylikla saglikla bebislerimizi kucaklarimiza aliriz. myomlu gebelikler belliki cok sıkıntılı Allah hepimize sabir ve sifa versin.

Sen hangi haftadasin

18 +1 oldum. 12. hafta ve 16. haftalarda siddetli sancilandim . sanki hareket edince myoma bicak sapliyorlar gibi agrilardi. artik kendime daha da cok dikkat ediyorum. gunde 3.litre su mutlaka iciyorum. duzenli uyuyorum ve kendimi fiziksel olarak yormamaya gayret ediyorum.

Günaydın bebeklerimiz aynı sayılır bendede yatınca geçiyor ama o ağrı olan 2-3 günlük süre çok zor Allah dayanma gücü versin benim miyom lardan biride sapli 5 cm civarı oldu dolaşıyor ve dışardan farkediliyor. İnşallah birdaha yasamayiz. Sanada çok geçmiş olsun

Kizlar allah yardimcimz olsun insalah sorunsuz bir hamilelik geciririz.ben miyomun cesidini bilmiyorum sadece 1tane 7cmlik miyom var oda karnimda belli oluyor elime geliyor sertlik..doktirunz be diyor dogumda alacak mi

Kizlar allah yardimcimz olsun insalah sorunsuz bir hamilelik geciririz.ben miyomun cesidini bilmiyorum sadece 1tane 7cmlik miyom var oda karnimda belli oluyor elime geliyor sertlik..doktirunz be diyor dogumda alacak mi

Ben farklı 5 doktorla görüştüm en son zeynep Kamile gittim hepside doğumda alamayız kanama olacağı için çok riskli dedi. Sonra internetten araştırdım embolizasyon sistemi ile ameliyatsız miyomlarin oldurebildigini öğrendim doğumdan sonra araştırıcam artik. Suanda tek istegim agrisiz sorunsuz doguma gidebilmek Hakkımızda hayırlısı olsun

Ben farklı 5 doktorla görüştüm en son zeynep Kamile gittim hepside doğumda alamayız kanama olacağı için çok riskli dedi. Sonra internetten araştırdım embolizasyon sistemi ile ameliyatsız miyomlarin oldurebildigini öğrendim doğumdan sonra araştırıcam artik. Suanda tek istegim agrisiz sorunsuz doguma gidebilmek Hakkımızda hayırlısı olsun
Benimde daha once gittigim 2doktor alamayiz demisti simdiki takipli oldugum doktor cok basit bi operasyon gibi bahsediyor alacagiz dior bende emin olamiyorum ..dogumdab sonra tekrar ameliyatta olmak istemiyorum cunku daha once miyom ameliyati gecirdim .bende mi zeynep kamil gibi bi arastirma hastanesine muayene olsam randevu kolay aliniyormu ben istanbulda yasamiyorum

Siz hangi hastanede dogum yapacaksinz kizlar.ben ozele gidiyordum gecen gun devlet hastanesine gittim oylesine doktora miyomum var dedim bulamadi ben gosterdim oyle buldu sonra dediki sen burda dogum yapamazsin arastirma hastanesinde olmasi lazim dedi size de bisey dediler mi.aklima takildi burda arastirma hastanesi de yok

benim myomum 8 cm . ben capa sadi konuktan takibimi yaptiriyorum ama ilerleyen aylarda capadan devam edecem. nasipse dogumumu orada yapmayi düşünüyorum.

Benimde daha once gittigim 2doktor alamayiz demisti simdiki takipli oldugum doktor cok basit bi operasyon gibi bahsediyor alacagiz dior bende emin olamiyorum ..dogumdab sonra tekrar ameliyatta olmak istemiyorum cunku daha once miyom ameliyati gecirdim .bende mi zeynep kamil gibi bi arastirma hastanesine muayene olsam randevu kolay aliniyormu ben istanbulda yasamiyorum
182 yi ararsan oradan randevu alabilirsin

Siz hangi hastanede dogum yapacaksinz kizlar.ben ozele gidiyordum gecen gun devlet hastanesine gittim oylesine doktora miyomum var dedim bulamadi ben gosterdim oyle buldu sonra dediki sen burda dogum yapamazsin arastirma hastanesinde olmasi lazim dedi size de bisey dediler mi.aklima takildi burda arastirma hastanesi de yok

sapli myom doğumda alinabiliyormus ama rahim duvarinda olanlari yuksek kanama riskinden dolayi almiyorlar diye okudum

Bende özelde gittiğim doktorlar çok ilginçti kocaman elime geliyor miyom doktora dedimki burda bişey var bakarmisıniz bu nedir dedim bana rahmin dir dedi şoka girdim dönüp bakmadı bile o doktor nasıl doguma girecek çok ilginçler

Ben hala iyi bir doktor bulamadım hastane konusundada çok kararsız en son özel bir hastanenin gece acil doktoru na gittiğimde bana kan bankasi olan araştırma hastanesine gitmemi önerdi özel hastanelerde perişan olursun dedi . Ama ben doğumda tek başıma sancı çekmek istemiyorum zeynep kamil bu konuda çok kötü kardeşim 2 gün doğumhane de kaldı ne haber alabildin ne gorebildik onun psikolojisi çok bozulmustu

Ben tekirdagda yasiyorum acil bi durumda istanbulda bana uzak kalir karamsarliga dustum simdi yaa alirim diyor kendi doktorum ama korkuyorum para alacagi icinde alirim dio olabilir .aldirmazsak dogumdan sonra kuculmez mi miyom..

X