Gebelikte sac kestiren var mı?

saygidegermisafirler

Professional Mom 🏅
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
254
419
33
Arkadaşlar bu konu her nekadar Hurafe gozuksede bi kac yerde sac kesilince vitamin azaldığını okudum doğru yanlış payını bilemem. Hamilelikte sac kestiren var mı aranızda?

alakası yok. aksine saçlarınız ne kadar uzunsa o kadar vitamin saçlarınıza gider. hamilelikte bakımlı olmak zorlaşıyor, bebek gelince daha da zor bence rahatsız ediyorsa, bunaltıyorsa kestirmelisiniz.

alakası yok. aksine saçlarınız ne kadar uzunsa o kadar vitamin saçlarınıza gider. hamilelikte bakımlı olmak zorlaşıyor, bebek gelince daha da zor bence rahatsız ediyorsa, bunaltıyorsa kestirmelisiniz.
Evet beni zorlayacagini düşünüyorum işte insan hernekadar takmasada aklında soru işareti kalıyor 🫠 ama kestirmek istiyorum

rahat olun gercekten hiçbir etkisi yok. bir çok tanıdığım gebeyken saç kestirdi, boyattı.. bir sorun olmadı (dipten boyama yapanı görmedim o etkileyebilir😂) içiniz tahat edecekse doktorunuza sorun ama.

Arkadaşlar bu konu her nekadar Hurafe gozuksede bi kac yerde sac kesilince vitamin azaldığını okudum doğru yanlış payını bilemem. Hamilelikte sac kestiren var mı aranızda?
Sizin gibi direndim bi süre en son eehh beee dedim gittim kestirdim 😃 bi sıkıntı yok çok şükür 😃 sanki daha güzel şekil almaya başladılar. bi yumuş yumuş oldu hamileliğin en güzel ganimetinden biri bu sanırım 😃

Bilimsel olarak kanıtlanmış hiç bir zararı yok ben dün akşam bunaldım kestim valla rahatladım😄

X