Gebeyim, ne yapacağım?

Nergis009

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
12
0
22
Kazara hamile kaldım, 7 haftalık olmuş. Erkek arkadaşım da hamile olmamı istiyordu ve öğrenince havalara girdi. Ona muhtaç olduğumu düşünüyor. Sürekli beni engelliyor.
ilişkimize göre 4 5 haftalik gebe olmam gerekirken doktor 7 haftalık dedi. Erkek arkadaşıma söylediğimde delirdi, benden değil dedi, sonra engelledi. Böyle bir durumda ne yapmam gerekir ?

Kazara hamile kaldım, 7 haftalık olmuş. Erkek arkadaşım da hamile olmamı istiyordu ve öğrenince havalara girdi. Ona muhtaç olduğumu düşünüyor. Sürekli beni engelliyor.
ilişkimize göre 4 5 haftalik gebe olmam gerekirken doktor 7 haftalık dedi. Erkek arkadaşıma söylediğimde delirdi, benden değil dedi, sonra engelledi. Böyle bir durumda ne yapmam gerekir ?
Aldiracaksin.

Doktorlar son adet tarihine bakar. İlk ilişkide mi hamile kaldın ? Öncesi sonrası yok mu ? 21 yaşında neden korunmayı bilmiyorsan. O çocuğu aldır , bu karaktersizden de ayrıl. Okuyorsan okuluna ,çalışıyorsan işine odaklan önüne bak ! Ortada günahsız bir bebekle kalırsın hayatını mahf edersin o çocuğun.

Yattığın adamı niye düzgün seçmen gerektiğinin örneği 😇 madem düzgün seçemiyorsun ne demeye korunmazsınız
Al şimdi ne yapacaksın doğursan bir dert alırsan bir dert gebelik ilerleyen günlerde bitse hasta olsan bir dert
Sana kim bakacak? Kürtaj sıkıntı, düşürsen sıkıntı, doğursan kusura bakma bebek bakmak kolay değil, babasız hiç değil , üstüne babası belli olmayan(kabul etmiyor olsa da nüfusa almayacak) çocuğa bakmak hiç kolay değil. Ayıkla pirincin taşını
Kürtaja gidecek paran var mı o da ayrı sıkıntı
7 haftalık son adet tarihininin ilk gününe göre deniyor ... sizle yatmayı bilip bunları bilmeyen adamlarla sen de dahil buna bilmeyen gürühtasın böyle ortada rezil olursunuz. Ne günahı var bebeğin şimdi sizin yediğiniz halt yüzünden?
10 haftalık olmadan aldırın, siz kendinizi idame etmeyi bilmiyorsunuz bebek bakmak neyinize üzüldüm. Bir hatalı tercihleriniz yüzünüzden katil olmadığınız kalmıştı oturup az düşünün artık nerde hata yapıyorum diye yazık

Doktorlar son adet tarihine bakar. İlk ilişkide mi hamile kaldın ? Öncesi sonrası yok mu ? 21 yaşında neden korunmayı bilmiyorsan. O çocuğu aldır , bu karaktersizden de ayrıl. Okuyorsan okuluna ,çalışıyorsan işine odaklan önüne bak ! Ortada günahsız bir bebekle kalırsın hayatını mahf edersin o çocuğun.
Ya şu kafadaki profil sence okuyor olabilir mi? Hayır şayet okuyorsa gelecek nesilden gözüm korktu, böyle mantıksız işler yapabilmek bilemiyorum
Erkek arkadaşım hamile kalmamı istiyordu? Eeee kaldın .. sonra benden değil dedi.. Ne saçma iştir. Ne demeye gebe kalmaya çalışıyor o da ayrı saçmalık.. millet nikahlı kocası ile çocuk yapmak için kırk kez düşünüyor

7 haftalık da zaten 2 haftası gebelik değil yumurtalıklarının kendini hazırlama süreci en az 1 hafta da döllenme aşaması yani çocuk en fazla 4 haftadır sizinle zaten. Anlayacağın bebek aslında 4 haftalık falan ama drlar tam embriyo oluşum gününü bilemeyecekleri için son adet tarihini de katarak hesaplama yapıyor. O kafasız sevgilin hemen iftira atmaya meyillenmiş de bu da sana işaret olsun bence gidişata karar vermen için.

Yattığın adamı niye düzgün seçmen gerektiğinin örneği 😇 madem düzgün seçemiyorsun ne demeye korunmazsınız
Al şimdi ne yapacaksın doğursan bir dert alırsan bir dert gebelik ilerleyen günlerde bitse hasta olsan bir dert
Sana kim bakacak? Kürtaj sıkıntı, düşürsen sıkıntı, doğursan kusura bakma bebek bakmak kolay değil, babasız hiç değil , üstüne babası belli olmayan(kabul etmiyor olsa da nüfusa almayacak) çocuğa bakmak hiç kolay değil. Ayıkla pirincin taşını
Kürtaja gidecek paran var mı o da ayrı sıkıntı
7 haftalık son adet tarihininin ilk gününe göre deniyor ... sizle yatmayı bilip bunları bilmeyen adamlarla sen de dahil buna bilmeyen gürühtasın böyle ortada rezil olursunuz. Ne günahı var bebeğin şimdi sizin yediğiniz halt yüzünden?
10 haftalık olmadan aldırın, siz kendinizi idame etmeyi bilmiyorsunuz bebek bakmak neyinize üzüldüm. Bir hatalı tercihleriniz yüzünüzden katil olmadığınız kalmıştı oturup az düşünün artık nerde hata yapıyorum diye yazık
Kardeşim kazara hamile kaldım diyorum. Ben asla çocuk istemedim. Katil olmakla alakası yok daha ruh bile uflenmemiş, şu cahil kafasından çıkın.

Hoşgeldin yeni üye. Arada buraya bebek satın almak isteyenler düşüyor. Onlardan biriyle iyi bir ücrete anlaşabilirsin 😘❤️

Son regl tarihine göre bebeğin haftası belirlenir. Ve üzgünüm bir an önce aldırmalısın. Hazır seni engellemişken de yoluna bak. Hayatının başındasın adam gibi adamlarla takıl. Bir b.k yiyip sonra da sana o...pu diyen heriflerle değil. Sakın bebeği aldırdıktan sonra da seviyorum unutamadım deyip ona dönme.

Kalbi oluştu bebeğin sen hala ruh üflenmemiş diyorsun :) aldırman herkes için en iyisi olur tabi orası ayrı

Islama göre bile 4. Ay itibariyle ruh ufleniyor. Kardeşim ister doğururum ister doğurmam. Sizin saçma sapan eleştirileriniz ve dininiz için imkanımin yetmediği birini doğurmam. Oldu o zaman her istenmeyen gebelikte insanlar dogursun. Sonuç... intihar eden insanlar

Ok bebeğim

X