Gebeyim, ne yapacağım?

Kazara hamile kaldım, 7 haftalık olmuş. Erkek arkadaşım da hamile olmamı istiyordu ve öğrenince havalara girdi. Ona muhtaç olduğumu düşünüyor. Sürekli beni engelliyor.
ilişkimize göre 4 5 haftalik gebe olmam gerekirken doktor 7 haftalık dedi. Erkek arkadaşıma söylediğimde delirdi, benden değil dedi, sonra engelledi. Böyle bir durumda ne yapmam gerekir ?
Son adet tarihi baz alınır ya hani iki haftalık evli biri bir aylık hamile nasıl olur der mesela bence aldırılmalı böylesi bir durumda

Kazara hamile kaldım, 7 haftalık olmuş. Erkek arkadaşım da hamile olmamı istiyordu ve öğrenince havalara girdi. Ona muhtaç olduğumu düşünüyor. Sürekli beni engelliyor.
ilişkimize göre 4 5 haftalik gebe olmam gerekirken doktor 7 haftalık dedi. Erkek arkadaşıma söylediğimde delirdi, benden değil dedi, sonra engelledi. Böyle bir durumda ne yapmam gerekir ?
Canım hamilelik ilişkiye girdiğin tarih baz alınarak hesaplanmıyor, yumurtanın vücudunda ilk bulunduğu tarihle hesaplanıyor. Yani sen hangi tarihte ilişkiye girersen gir son adet tarihinin ilk günü hamileliğin başlangıcı olarak kabul ediliyor.

Bilginiz ve nezaketiniz için, zorbalamadan yazdığınız için teşekkürler. Kaçıncı haftaya kadar alınabilir peki
Canım hamilelik ilişkiye girdiğin tarih baz alınarak hesaplanmıyor, yumurtanın vücudunda ilk bulunduğu tarihle hesaplanıyor. Yani sen hangi tarihte ilişkiye girersen gir son adet tarihinin ilk günü hamileliğin başlangıcı olarak kabul ediliyor.

Islama göre bile 4. Ay itibariyle ruh ufleniyor. Kardeşim ister doğururum ister doğurmam. Sizin saçma sapan eleştirileriniz ve dininiz için imkanımin yetmediği birini doğurmam. Oldu o zaman her istenmeyen gebelikte insanlar dogursun. Sonuç... intihar eden insanlar
E aldırman daha iyi olur dedim zaten, ortada baba yok sen küçüksün bebeğe yazık

E aldırman daha iyi olur dedim zaten, ortada baba yok sen küçüksün bebeğe yazık
Babası çocuğu benden almak istiyor. Kürtaj parası vermemek için benden değil gibi yalanlar söyledi, ama çocuğun ondan olduğunu biliyor. Iyi babalık yapacağını bilsem doğururum. O ultrason kağıdını elime aldığımda hiç hissetmediğim duygular yaşadım. Hergün karnımı okşayıp bebişimle konuştum. Ama sevgi yetmiyor işte. Bir ailem yok, o adamla evlensem eh ufak olayda çocuğumla beni kapının önüne koyar. Zaten erkek istiyor sadece, kız çocuğu istemiyor. Benim sevgim ise yetemez, ekonomik gücüm yok. Böyle bir durumda asıl katillik onu dünyaya getirmek. Tıpkı annemle babamın yaptığı gibi.

X